Skocz do zawartości
jedrus

zderzak tuning przód

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.allegro.pl/item112777395_vw_passat_b3_zderzak_przod_promocja.html

 

czy ktoś może powiedzieć dwa słowa na jego temat?

ktoś brał, montował, kupił i nie zamontował?

 

chętnie zanabędę, jeśli nie jest to jakieś maksymalne badziewie. czy auto się z nim nie grzeje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedrus, jak juz to tylko zderzak od B4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shade_, dzięki za rady na gg.

więc odpuszczam ten zderzak, zaczynam rozglądać się za jakimś od B4 :629:

 

i teraz pytanie :640:

czy ktos montował już zderzak od B4 do B3? czy wszystko pasuje bez żadnych przeróbek? czy trzeba jednak trochę pokombinować? będę wdzięczny za wszelkie sprawdzone informacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tak OT... po skojarzeniu faktow chcialem przekazac moja mysl otoz nie wiem czy koledzy zauwazyli ale Jedrek cos ostatnio troche postow napisal odnosnie kilku rzeczy... instalacja gazowa, malowanie paska, zderzak na przod... hmm czyzby szykowal sie jakis lekki tuning :D Prosze oskarzonego o zabranie głosu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plany są, wszystko w swoim czasie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a więc wrócmy do zderzaka od b4! niestety sprawa troche może być skomplikowana i efekt końcowy może cię rozczarować!

Ja mam własnie zderzak taki jak ten co chciałeś kupić na allegro! Początkowo tez myslałem że podejdzie od b4 i nawet byłoby to taniej, ale niestety jak nie udało się. Mianowicie kolega ma sklep z częsciami i akurat miał zderzak od b4 więc porzyczył mi go abym zobaczył czy podejdzie. Jednak na samym poczatku można zauważyc ze b4 ma bardziej zaokraglony, więc odległość od grila do końca zderzka (albo początku zderzaka - jak kto woli) jest innai byłaby w każdym miejscu inna. Druga sprawa B4 ma zderzak zawieszony nieco niżej, więć znów kombinacja żeby wpasować go w podłużnice.

 

Decyzja nalezy do ciebie, ale odradzam od B4.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAGNUM-DXi12, dzięki za podpowiedź!

widzę jednak, że Twój pasek ma niestandardowy zderzak przedni... zdradź tajemnicę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedrus,

Ja mam własnie zderzak taki jak ten co chciałeś kupić na allegro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jednak na samym poczatku można zauważyc ze b4 ma bardziej zaokraglony, więc odległość od grila do końca zderzka (albo początku zderzaka - jak kto woli) jest innai byłaby w każdym miejscu inna.

Dobrze prawi:

dscn0810je3.th.jpg

 

Jak by się uparł to by się dało go tam zamontować, ale może nie wyjść to tak ładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra, nie doczytałem :P

więc proszę o opinie - jak z montażem, trwałością i ogólnym wrażeniem?

auto się nie grzeje na nim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

John, pewnie ze jakbyś się uparł to załozysz zdrzak nawet od b5 hehe (ale to juz trzeba umić robić takie rzeczy;-))

Co do mojego zderzaka to samochód się nie grzeje, dodatkowo mam grila z wlotem tak że nie ma mowy o grzaniu;-) Pewnie że jak mu mocno depne i wychodzi na najwyzsze obroty to nie ma siły zeby sie nie zagrzał!

 

Twardość zderzaka: więc najgorsze to jest to jak są na drodze kamyczki i odpryskują z pod kół innych samochodów... wiadomo lakier się zbija ;-(

 

Jednak przyznam że przejeździłem całą zimę i to jeździłem po zaspach a zderzak jak był tak jest nie uszkodzony. Dodam że zrobiłem od samego dołu wzmocnienie. Przeszkadza mi tylko że jest on nisko nad ziemią a jeżdzę po różnych drogach (nie aswaltowych) i nieraz od spodu nim zacharatałem, ALE W ŻADNYM MIEJSCU NIE MA PĘKNIĘĆ!!!!

 

Moja porada: Jeżeli nie masz nawet najmniejszego doświadczenia w takich sprawach to nie rób tego sam, bo zderzak jak kupisz to musisz go dopasować, docinać, dorabiać boczne mocowania tak że troszkę trzeba się postarac;-)

 

(jak widać na zdjęciach zderzak po zimie jest cały;-))

ca2c42c2d8ba05e6m.jpg 7738f6d64f6f580cm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedrus, zerknij tutaj :611:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mefyoo

hehe mix :] mi sie te przody od B4 jakoś nie specjalnie podobają a wam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jedrus, zerknij tutaj :611:

zarabisty :) pewnie po dzwonie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miszczofkors
jedrus, zerknij tutaj :611:

zarabisty :) pewnie po dzwonie :)

Przejściówka sama w sobie :610:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jedrus, zerknij tutaj :611:

przyznam że nieźle przerobiony! Jak na pierwszy rzut oka;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma pojecie z czego jest ten zderzak bo wyglada mi na A4 pierwszej generacji i prezentuje sie zaje...:D tyle ze ja bym zostawil w nim listwe (ta orginalnie czarna) no a pomysl z klamkami, niebieskie mundurki nie moga za cos takiego zabrac dowodu rejestracyjnego :ok: ktos mial duzo fantazji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrekso

zderzak od b3 a b4 różni się i to znacznie a co zrobicie z kierunkami przecież w b4 są w zderzaku mocowanie inne jeśli nie masz pojecia sam jak to zrobić to zrezygnujcie błotniki tez maja inny profil nie jest to takie proste wiem coś na ten temat gdyż przeróbkami takimi się zajmuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności