Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden lubi to, a inny tamto, dlatego uważam, że to temat nie do rozstrzygnięcia. Ja często używam nawigacji, a od lat przyzwyczajony jestem do AutoMapy i jej najbardziej ufam i dlatego u mnie na starcie wygrywa FAJNY chińczyk na ANDROIDZIE w porównaniu nawet do ori RNSa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już się sparzyłem na wbudowanych nawigacjach w radiach i to z najwyższej półki. Jest bo jest, fajnie patrzeć na duży ekran i słuchać komunikatów z głośników, ale nie ma to jak navi w telefonie, aktualizacje są na bieżąco. Co do radyjka to nie lubię dziadostwa i nigdy nie kupiłbym typowego chinola. Jak pisałem wyżej albo fabryczne, lub zamiennik dobrej firmy... Właśnie zakupiłem Kenwood DNX525DAB i czekam na przesyłkę z Niemiec. Stacja bardzo dobra, problemy tylko z aktualizacją navi. Może w tym modelu coś poprawili...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zakupilem Passata i teraz przyszla pora na jakies modyfikacje. Chce kupic nowe radio z navi. Aktualnie jestem w Anglii wiec linki sa z Ebaya. Moje pytanie jest nastepujace, ktore lepsze i czy musze cos jeszcze robic jezeli chce owe radia. Czy wystarczy wpiac i wszystko cacy? W przyszlosci chce dokupic czujniki parkowania i kamere ale widze ze oba sa kompatybilne z tym.

 

http://www.ebay.co.uk/itm/8-034-XTRONS-VW-Volkswagen-Car-CD-DVD-SAT-NAV-Stereo-Radio-Virtual-CDC-PASSAT-GOLF-/201114993833?_trksid=p2054897.l4275

 

http://www.ebay.co.uk/itm/8-CD-DVD-Radio-GPS-SatNav-for-VW-Passat-Golf-5-6-EOS-Seat-Skoda-Touran-8015GBP/181154396728?_trksid=p2054897.c100204.m3164&_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIC.MBE%26ao%3D1%26asc%3D20140407115239%26meid%3D0bd02db5919a436db099d07a4cea049a%26pid%3D100204%26rk%3D2%26rkt%3D23%26mehot%3Dpp%26sd%3D331513889741

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć ramkę która przychodzi wokół radia, ale może jest w komplecie i moduł do sterowania radiem z kierownicy (jeżeli masz multifunkcje).

Sorki ramki nie musisz mieć bo ta co masz wykorzystasz.

Edytowane przez hubcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie szkoda Twoich pieniędzy. poszukaj cos z oryginału a navi w tel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemam multifunkcji w kierownicy ;)

Wiem, ze nie bedzie to dobre radio jak oryginal ale czy bede musial je rowniez kodowac i cos podpinac czy wystaczy podpiac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy podpiąć. Ale tak jak napisal symeks szkoda kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az taki bedzie syf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj sobie opini o tym radiu wogole o chińczykach. Jedni są zadowoleni inni wręcz przeciwnie. Na twoim miejscu dołożył bym trochę i kupiłbym rnsa 510 kilka miesięcy temu ja tak zrobiłem. Dokładnie za tą cenę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pytanie troszkę z innej beczki da sie w rns 300 zrobić pl menu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze chyba temat nie do ruszenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni post widziałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem, myslałęm ze uda sie cos sciagnac i bedzie git a tu pewnie radio trzeba wysłac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma innej możliwości, przynajmniej ja nigdzie nie znalazłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj sobie opini o tym radiu wogole o chińczykach. Jedni są zadowoleni inni wręcz przeciwnie. Na twoim miejscu dołożył bym trochę i kupiłbym rnsa 510 kilka miesięcy temu ja tak zrobiłem. Dokładnie za tą cenę...

 

Znalazłem film demonstracyjny radio z androidem.

Wygląda że jest ok :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znalazłem film demonstracyjny radio z androidem.

Od pół roku mam 8' chińczyka na Androidzie (KitKat 4.4.4) i zajebiście sobie chwalę. Kombajn ma wszystko - radio, CD, DVD, microSD, USB, port microSD NAVI, bluetooth, kamerka cofania itp. Wszystko hula jak trzeba, zero problemów i nic się nie wiesza. Polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz coś więcej, jaki model, gdzie kupowałeś i za ile.

Yanosik śmiga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisz coś więcej, jaki model, gdzie kupowałeś i za ile.

Yanosik śmiga?

 

Z nazwami chińczyków to jest tak, że nie zawsze je mają ;)

Radio mam dokładnie takie - http://www.aliexpress.com/item/2-din-Android-4-4-vw-volkswagen-Skoda-Polo-Jetta-Tiguan-Golf-5-6-Bora-Magotan/32241323307.html

Kumpel kupił w lutym tego roku do swojego Golfa VII bezpośrednio w Hong Kongu. Za wszystko z cłem zapłacił 2.300 zł. Radio szło trzy tygodnie i w tym czasie kumpel doszedł do wniosku, że idzie jednak w oryginał. Kto bogatemu zabroni ;) Więc jak dostał, to chciał spieniężyć. Kupiłem od niego nóweczkę, nie montowaną za 1.650 zł. Wszystko hula super. Apki ściągam z Google Play i instaluje jak na tablecie czy smartfonie z Androidem. Yanosika nie instalowałem, bo mam AutoMapę na Androida, ale nie wiedzę powodów, żeby nie miał działać. Jedyny minus, to czasem gubienie fal radiowych, ale to tylko kawałem poza miastem. W mieście OK. Ja polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności