Skocz do zawartości
126tomek

Lusterko prawe pomoc w wyborze i montażu

Rekomendowane odpowiedzi

Brudek bez urazy, ale jak czytam to trochę oczy bolą :P Trójkąt, a nie "trujkąt" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe będe rozpisywał sie na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed liftem w lusterkach byly szerokie czy waskie wtyczki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Twój rocznik to chyba takie jak tutaj w aukcji. Bo jeszcze przed liftem były normalne, szerokie wtyczki, takie też dawali po lifcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jak mam zlamana ta czesc aluminiowa trzymajaca lustro to moge zapomniec o wymianie z prawym angielskim???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, a czy część lakierowana (obudowa) lusterka z wersji angielskiej różni się czymś od europejskiej ? Czy po przełożeniu uchwytu z małego lusterka do "anglika" otrzymujemy identyczne jak europejskie, czy czymś jednak się różni (chodzi mi o kąt względem budy)?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj wszytskie posty w tym temacie to sie dowiesz.

 

ponawiam pytanie:

Jesli mam zlamana ta czesc aluminiowa trzymajaca lustro to moge zapomniec o wymianie z lusterkiem prawym angielskim???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
esli mam zlamana ta czesc aluminiowa trzymajaca lustro to moge zapomniec o wymianie z lusterkiem prawym angielskim???

Zależy którą część masz na myśli.Jeśli tą, która jest przy drzwiach to tak,natomiast jeśli tą do której jest przymocowany silniczek regulacji,to niekoniecznie.Jeśli długość wiązki będzie wystarczająca to możesz zostawić z angola,w najgorszym wypadku przełożenie wiązki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie a moje pytanie brzmi tak czy wymieniając lusterko trzeba zdjąć tylko ten mały trójkącik i tam juz się dostanę do całości czy muszę zdemontować cały bok drzwi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby zdjac maly trojkat musisz zdjac caly boczek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie trzeba zdjąć całą tapicerkę drzwi pod tapicerką jest jak dobrze pamiętam śrubka która trzyma ten czarny trójkącik i jeżeli będziesz puszczał jakieś dodatkowe kable to i całą blachę pod tapicerką inaczej się nie dostaniesz do gumy łączącej drzwi ze słupkiem drzwiowym.Sam się do tego przymierzam bo muszę doprowadzić kabelki do kierunkowskazów w lustereczkach i do podświetlenia otoczenia.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie a moje pytanie brzmi tak czy wymieniając lusterko trzeba zdjąć tylko ten mały trójkącik i tam juz się dostanę do całości czy muszę zdemontować cały bok drzwi ?

 

---------- Post added at 12:05 ---------- Previous post was at 12:02 ----------

 

panowie a moje pytanie brzmi tak czy wymieniając lusterko trzeba zdjąć tylko ten mały trójkącik i tam juz się dostanę do całości czy muszę zdemontować cały bok drzwi ?

To zależy co chcesz zrobić.Bo jeśli wymienić lusterko prawe z angola to nie musisz demontować ani trójkąta ani tym bardziej boczku tapicerki.Zresztą w ogóle możesz wymienić samo lusterko bez trójkąta.

Edytowane przez riccardoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak wtyczke z ogrzewania przeciagnie? jest spinka w lusterku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może będzie przewody ucinał, a potem lutował... Ja już bym wolał zdjąć boczek i zrobić tak jak Pan Bóg przykazał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciac przewody i lutowac.. bylby chyba idiota zamiast zdjac boczek i wypiac kostke ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może będzie przewody ucinał, a potem lutował... Ja już bym wolał zdjąć boczek i zrobić tak jak Pan Bóg przykazał.

 

ciac przewody i lutowac.. bylby chyba idiota zamiast zdjac boczek i wypiac kostke

Ręce sobie poobcinajcie.Rozbierał któryś kiedyś lusterko?Wiązka może zostać stara.Przewody od ogrzewania i od silniczka sterowania są zakończone małymi wsuwkami,które bez problemu przechodzą przez otwór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ręce sobie poobcinajcie

 

Bez zbędnych złośliwości bym prosił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok ide se obciac rece ;) tylko jak obetne se 1 to czym obciac druga hmmm :P?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam pytanie dla tych którzy rozbierali boczki w 2001 (modelowo mam 2002).

Kupiłem lusterka z kierunkowskazami (zdjęcie post #76 pod adresem:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=4205&page=4

Zastanawiam się jakie są kostki w oryginale bo te w lusterkach są na 12 pin.

 

Co prawda znalazłem wątek w sprawie zmiany małego lusterka po prawej stornie na lusterko od B5 przez FL (i tam trzeba zmienić kostkę) ale nie wiem czy u mnie też trzeba. Będę wdzięczny za podpowiedź - nie chciałbym dwa razy ściągać boczków ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności