Skocz do zawartości
Krzychu74

Co myślicie o tych reflektorach.

Rekomendowane odpowiedzi

Moich nie da się ustawić na stacji bo były już nie raz w środku klejone ;D. W grę wchodzą tylko nowe lampy nie chcę już używanych bo znowu będą miały jakieś ukryte wady... A te chińskie nie dają rady? Ma ktoś takie? Albo miał doczynienia z nimi?

 

A ewentualnie te? Które bardziej pasują do srebrnego kombi? I czy jest duża różnica między tymi a tymi chińczykami?

 

http://allegro.pl/lampy-reflektory-fk-vw-passat-b5-fl-3bg-angel-eyes-i1248050821.html

 

 

http://allegro.pl/lampy-przednie-vw-passat-b5-fl-3bg-chrom-angeleyes-i1270660965.html

Edytowane przez pln1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze ori nie da się ukryć..Jako zamienniki brał bym tylko depo mam od chyba 3lat i jest ok, a na chinskie no name choinki to bym nie popatrzył.Ale to tylko moje zdanie.Zastanów się dobrze zanim wydasz kasę najlepiej niech wypowiedzą się ci co mają z tymi lampami do czynienia ale wiadomo każdy chwali swoje jakie by nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego chciałbym aby się wypowiedział ktoś kto miał doczynienia z nimi ew. słyszał coś o nich. Generalnie różnica w cenie nie jest duża ale czy jest różnica w świeceniu?

 

@up a mogł byś pokazać jak świeca one na drogowych/ mijania? czy ringi cały czas się palą czy gasną jak włączę drogowe/mijania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj powoli od początku temat w sumie chyba wszystkie za i przeciw są już napisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem do czynienia z chińskim zamiennikiem tylko do B4 i świeciły bardzo dobrze. Problem chińskich jest taki, że bardzo łatwo wszystko w środku pęka, wystarczy chwila nieuwagi przy wkładania żarówki, i już jakiś element złamany. Ale jakość świecenia całkiem ok, więc jak chcesz tylko na jakiś czas odnowić światła to można kupować, natomiast jeśli chcesz jeszcze długo pojeździć to kupuj oryginalne. Tylko nie na allegro, a na lokalnych demobilach, przynajmniej masz możliwość sprawdzenia czy w środku nic nie jest popękane. Ewentualnie jeśli podobają Ci się ringi z bmw w pasku, to depo będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuję depo srebrne. Mam nadzieję że będę zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ringi nie ringi byle jest soczewka a ring jakoś nie przeszkadza ale o gustach nie będziemy się rozpisywać...

 

pln1991 lampy srebrne pasują choć z ciemnymi można by fajnie połączyć czarny gryll bez logo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuję czarne lampy w potem czarny matowy grill ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupuję czarne lampy w potem czarny matowy grill ;D

 

Jak cgcesz widzieć jak to wygląda to zerknij na foty Jacka ma właśnie czarne środki i wygląda to :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów. Przybieram się do zmiany przednich lamp w moim pasku. Obecnie mam zwykłe lampy montowane fabrycznie. Natomiast chcę zakupić lampki z soczewkami na żarnik D2s. Tylko nie wiem które wybrać, na allegro znalazłem oto taki zestaw hella:

http://allegro.pl/vw-passat-b5-lampy-hella-ksenonowe-xenony-ksenony-i1332732951.html - co o nim myślicie???

 

kolejny http://allegro.pl/lampy-depo-vw-passat-b5-xenon-przetwornice-hella-i1326476340.html

 

i jeszcze jeden http://allegro.pl/passat-b5-reflektor-lampa-xenon-komplet-krakow-i1336805727.html

 

Jeśli mogę to proszę was o wypowiedz co o nich sądzicie, podpowiedz oraz poradę które wybrać.

 

osobiście myślę o tym pierwszym zestawie.

Pozdro i czekam na wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz pierwsze dobra cena jak za komplet z kierunkami i w dobrym stanie widać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam uszkodzony regulator lewej przedniej lampy.

Znalazłem na allegro takie zestaw:

 

http://moto.allegro.pl/vw-passat-b5-96-00-lampy-reflektory-migacze-h1h7-i1321735251.html

 

Wyglądają jak oryginalne. Co o tym myślicie ?

Kupić te czy DEPO ?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pomagam znajomemu w zakupie reflektorów soczewkowych do paska B5 1998r.

Problem polega na tym, że ma żarówki H7 + h1 a wszystkie zamienniki są H7 + h7 lub h7 + d2s . To się jakoś przerabia ?

Drugie pytanie - czy seryjne siłowniki od lamp będą pasowały do soczewkowych zamienników ?

 

Przepraszam za laickie pytania, ale przekopując pobieżnie ten wątek nie otrzymałem jednoznacznej odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem lampy z pierwszego linku. Wyglądają elegancko nie są porysowane nic nie klejone. W lampach są już zamontowane żarówki h7 i żarniki d2s. natomiast mam pytanie takie na przyszłość. Otóż jak w razie spalenia żarówki jak i żarnika w jaki sposób dokonać ich wymiany żeby nic nie uszkodzić. Z d2s będzie chyba łatwiej natomiast za h7 jest umocowana przetwornica, i czy przy wymianie h7 muszę odkręcać cała przetwornice???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no raczej trzeba odkręcic ta przetwornicę bo nie wymienisz żarówki a najlepiej to wyjąc lampę i wtedy jest dobry dostęp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Lampki już sobie zamontowałem, czeka mnie jeszcze ustawienie lamp na stacji ale to jutro się zrobi. Mam tylko spalony jeden żarnik(bynajmniej tak mi się wydaje że spalony) czy może ktoś mi powiedzieć po czym poznać że on jest spalony??? Jedno co zaobserwowałem to na tej bańce w środku ma takie ciemno żółte zabarwienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy może ktoś mi powiedzieć po czym poznać że on jest spalony??? Jedno co zaobserwowałem to na tej bańce w środku ma takie ciemno żółte zabarwienie.

 

jak nie podłączysz to sie nie dowiesz czy spalony a żółte zabarwienie jest na każdym żarniku czy to dobrym czy spalonym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lampy mam podłączone i prawa świeci cacy a lewa niet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności