Skocz do zawartości
Krzychu74

Co myślicie o tych reflektorach.

Rekomendowane odpowiedzi

nic dziwnego jeśli odbłyśniki soczewek były wypalone

Dokładnie,taka plama wskazuje na wypalony odbłyśnik.Poprostu idzie tylko do przodu snop światła i nic więcej...To zależy jak stare miałeś te lampy...Ja oddałem do renowacji-koszt około 140PLN za 2 sztuki.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm tak sie zastanawiałem nad regeneracją ale zobaczcie tutaj

http://allegro.pl/item851283656_reflektory_vw_passat_b5_1996_2000_h4_h7.html

koleś proponuje dwie nowe lampy za 250 zeta

wysłałem mu maila z zapytaniem cóż to za zacna firma produkuje taką tanioche:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm tak sie zastanawiałem nad regeneracją ale zobaczcie tutaj

http://allegro.pl/item851283656_reflektory_vw_passat_b5_1996_2000_h4_h7.html

koleś proponuje dwie nowe lampy za 250 zeta

wysłałem mu maila z zapytaniem cóż to za zacna firma produkuje taką tanioche:p

Taa,ale pisaliśmy o soczewkach ;) A co do tych lamp co pokazałeś-cena Hit ale nie wiadomo jaka jest jakość wykonania :D Trzeba by popytać...Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam kupiłem lampy za trochę ponad 130zł za sztukę i nie mogę złego słowa powiedzieć póki co. Wszystko ładnie pasowało, silniczki weszły bez problemu, wnętrzności nie latają na nierównościach, ładnie dały się ustawić, świecą bardzo dobrze. Kwestia tylko jak szybko się zużyją. Po ponad pół roku użytkowania, narazie nie widzę jakiegoś strasznego stopnia zużycia, no ale czego oczekiwać po tak krótkim czasie. Zobaczymy co będzie dalej ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sam kupiłem lampy za trochę ponad 130zł za sztukę i nie mogę złego słowa powiedzieć póki co. Wszystko ładnie pasowało, silniczki weszły bez problemu, wnętrzności nie latają na nierównościach, ładnie dały się ustawić, świecą bardzo dobrze. Kwestia tylko jak szybko się zużyją. Po ponad pół roku użytkowania, narazie nie widzę jakiegoś strasznego stopnia zużycia, no ale czego oczekiwać po tak krótkim czasie. Zobaczymy co będzie dalej ;]

Jest dobrze,są opinie-i o to chodzi.Fakt-po tak krótkim czasie nic się nie da stwierdzić :) Ciekawe jak długo wytrzymają odbłyśniki ;) Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zamówiłem soczewki DEPO na D2S + H7.

Do tego będą oryginalne kierunki clear :D

 

A do tego wszystkiego dodam zestaw HID 6000K.... a moze 8000K, nie wiem jeszcze.

Edytowane przez rafalpe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak lubisz spawarke do daj 8000K ale kolego max co się wkłada to 6000K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zakupilem takie lampy http://allegro.pl/show_item.php?item=862768982&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any. do tego beda hidy 6000k czekam na przesylke, troszke potrwa bo przesylka zagranice, napisze po zamontowaniu co sa warte, niechcialem zadnych ringow i innych udziwnien dlatego wybor padl na takie, uzywa ktos takie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja zakupilem takie lampy http://allegro.pl/show_item.php?item=862768982&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any. do tego beda hidy 6000k czekam na przesylke, troszke potrwa bo przesylka zagranice, napisze po zamontowaniu co sa warte, niechcialem zadnych ringow i innych udziwnien dlatego wybor padl na takie, uzywa ktos takie ?

 

po pierwsze nie wiadomo co to za producent a po drugie jak chcesz włożyc xenon to trzeba było kupić na żarnik D2S bo tylko taka lampa ma homologacje na xenon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest Depo, kupiłem u tego sprzedawcy, wszystko ok. Te lampy nie maja homologacji na żarniki tylko żarówki halogenowe H7/H7.

W tytule aukcji jest napisane xenon, ale w treści już nie ma o tym ani słowa.

 

Linki do aukcji zaraz znikną, wklejajcie zrzuty ekranu albo grafikę z aukcji z bo za chwile nie będzie wiadomo o co chodziło.

Edytowane przez webi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie koledzy, nie wklejajcie linków z Allegro bo za niedługi czas będziemy mogli jedynie sobie przeczytać, że strona została przeniesiona do archiwum.

 

PS. dzisiaj spodziewam się kuriera z soczewkami DEPO :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja zakupilem takie lampy http://allegro.pl/show_item.php?item...2+wys%C5%82any. do tego beda hidy 6000k czekam na przesylke, troszke potrwa bo przesylka zagranice, napisze po zamontowaniu co sa warte, niechcialem zadnych ringow i innych udziwnien dlatego wybor padl na takie, uzywa ktos takie ?

 

kolego jak już dostaniesz te lamy to napisz czy warto je kupować bo sam chcę wymienić i własnie te wpadły mi w oko, tymbardziej też nie chcę żadnych ringów, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem dzisiaj soczewki DEPO i nie jestem zadowolony. Nie zamontuje ich na moim aucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Otrzymałem dzisiaj soczewki DEPO i nie jestem zadowolony. Nie zamontuje ich na moim aucie.

 

bo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Otrzymałem dzisiaj soczewki DEPO i nie jestem zadowolony. Nie zamontuje ich na moim aucie.
jaki powód ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ jest to jedna wielka tandeta. Chodzi mi teraz o wykonanie a nie o świecenie. Elementy z taniego plastiku niedokładnie dopasowane i przylegające do siebie. Lampy niesymetryczne względem siebie: w jednej odległość odbłyśnika od klosza była około centymetr wieksza niż w drugiej lampie.

 

Może dla wielu z was to pierdoły ale ja przykładam dużą uwagę do jakości wykonania a tego reflektorom DEPO bardzo brakuje.

 

Osobiście jeszcze dozbieram trochę pieniędzy i zakupię używane ori soczewki Hella.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Osobiście jeszcze dozbieram trochę pieniędzy i zakupię używane ori soczewki Hella.

 

Zawsze trąbię w każdym temacie o światłach, że lepiej jest kupić oryginalny reflektor hella i oddać go renowacji (ponowne nakładanie odbłyśnika). Macie pewność, że to nie bubel, bo by z fabryki nie wyjechało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, ale czasem trzeba się przekonać na własnej skórze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Racja, ale czasem trzeba się przekonać na własnej skórze :)

 

No oczywiści, dzięki temu wiemy, że depo takie super nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności