Skocz do zawartości
Krzychu74

Co myślicie o tych reflektorach.

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie też od dłuższego czasu myśle o tych lampach, tylko jak z jakościa oświetlenia duzo gorsze od oryginalnych soczewek?

http://www.allegro.pl/item862579819_lampy_przednie_vw_passat_3bg_angel_eyes_black_depo.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że są dobre,ciekawe co na to użytkownicy tych lampek?Jak narazie chyba nikt nie narzekał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcę wiedzieć czy świeca na równie dobrym poziome co w passacie(jak dla mnie to i tak tragedia:D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ori xenon w reflektorach Hella.Depo przynajmniej wizualnie wyglądaja tak samo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Własnie też od dłuższego czasu myśle o tych lampach, tylko jak z jakościa oświetlenia duzo gorsze od oryginalnych soczewek?

 

Tego nikt ci nie powie. To zależy od stanu twoich dotychczasowych świateł. Jeśli jest tak jak mówisz, to na pewno będą świecić lepiej. Jeśli oryginalne soczewki są w dobrym stanie, bądź są po regeneracji świecić będą lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abloslutnie odradzam.Miałem takie same lampy w A4 (tej samej firmy) kupione na eBay...Tandetne wykonanie, nie pasują jak oryginał i PARUJĄ ! ! ! Lepiej zainwestować w dobre zarówki.Mam białe Philipsy i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez zamierzam wymienic lampy w noim pasku bo klosze sie zmatowily od slonca i kiepsko swieca, na dodatek maja uszkodzone pokretla regulacji. niewiem co kupic zwykle helli czy jakies soczewki poszukac... i dotego jakies dobre zarowki philipsa tylko nie wie ktore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wie ktore
A czytał temat? Edytowane przez webi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/3a/Gluehlampe_01_KMJ.jpg/200px-Gluehlampe_01_KMJ.jpg

 

takie sobie kup .. są świetne .. polecam ..\

 

a tak na serio to z serii philipsa ..

też mam właśnie szare zmatowiałe klosze ..

kupie chyba jakieś nowe lampy do 700 zł :)

bd ładnie wyglądać i praktycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie do zakładających lampy tepo na d2s bo dowiedziałem sie że one w orginale po kupnie nie maja dekielków tych od tyłu zabezpieczających żarniki i żarówkę ?

 

to skąd wziąć te zaślepki ? gdize kupić ? dziwne że sprzedają je bez żadnej zaślepki,

 

a kolejne pytanie kupiłem przetwornice hella gdzie najlepiej je przymocować ? i jak dostać sie kostka ta w która wkłada sie żarnik do środka reflektora przez ta zaślepkę ? ta koncówka przetwornicy jest spora i jak by trzeba było wyciąć taka wielka dziure w dekielku to chyba nie wele by z niego zostało ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie do zakładających lampy tepo na d2s bo dowiedziałem sie że one w orginale po kupnie nie maja dekielków tych od tyłu zabezpieczających żarniki i żarówkę ?

 

to skąd wziąć te zaślepki ? gdize kupić ? dziwne że sprzedają je bez żadnej zaślepki,

 

a kolejne pytanie kupiłem przetwornice hella gdzie najlepiej je przymocować ? i jak dostać sie kostka ta w która wkłada sie żarnik do środka reflektora przez ta zaślepkę ? ta koncówka przetwornicy jest spora i jak by trzeba było wyciąć taka wielka dziure w dekielku to chyba nie wele by z niego zostało ?

 

dekielki przekładasz od starych lamp i wycinasz w nich otwory a co do montażu przetwornicy to można do zbiorniczka wspomagania albo np tak: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=44371

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Delikatnie nacinasz brzeg otworu, tak by przeszedł ten kabel i zamknął się dekielek. Tak z umiarem naciąć, by nie zrobić wielkiej dziury, im mniej wycinamy dziur tym lepiej. A przetwornice, można kupić takie koszyczki na nie, i przymocować je do reflektora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś musiałem zrobić przegląd i ... niestety lampy przednie do wymiany. Szukałem czytałem z róznych źródeł trafiłem i tu. Po przeczytaniu całego postu, wieloletniej jeździe po naszych drogach stwierdzam jedno:

xenonom dla ubogich mówię NIE!!! Śmieszą i zarazem denerwują mnie goście którzy do zwykłych lamp wkładają sobie zestaw tzw xenon i

-- po pierwsze myślą, że co że mają bogatszy samochód? czy że można sie pochwalić.. ale czym?

-- po drugie nic nie mam do osób które chca sobie pofantazjowac z autem ale czy ktoś z Was widział i jechał z naprzeciwka takiego auta z tym czymś co nazywają xenon? Przecież to nawet nie lezało obok reflektora xenonowego światło oślepia wszystkich kierowców i to jest głowny powod mojego zabrania głosu w tej dyskusji.

 

Co do wyboru lamp.

Uważam ze moze i soczewki były by ok ale ja osobiście zakupie oryginał. Powinno byc oki

Jak założe to Wam napisze co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że kierunki Depo nie są dokładnie dopasowane do lamp. I dlatego jak ja będę zmieniać lampy to zakupie soczewkę Depo + oryginalne używane kierunki clear :) Myślę że będzie git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam orginalne xenony ale są bardzo sfatygowane (zaspa, cofający du..., itd) bardzo mi się podobają te z diodowym pakiem na dole ale jeszcze się z takimi lampami nie spotkałem pod xenony. chyba trzeba będzie kupić orginał. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam orginalne xenony ale są bardzo sfatygowane (zaspa, cofający du..., itd) bardzo mi się podobają te z diodowym pakiem na dole ale jeszcze się z takimi lampami nie spotkałem pod xenony. chyba trzeba będzie kupić orginał. pozdrawiam

Krzysiek-

Te lampy z diodami wyglądają poprostu głupio w Passacie :D Jak już chcesz xenon to ori najlepiej lub jakiś zamiennik,ale tu są zdania podzielone bo rewelacja to nie jest ;)Pzdr.

Co do kierunków Depo-mam takie i są OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eltom

Xenon depo jest tragiczny. Miałem, i nic nie widać przy tym. Plama światła przed autem i dalej ciemność. Katastrofa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Xenon depo jest tragiczny. Miałem, i nic nie widać przy tym. Plama światła przed autem i dalej ciemność. Katastrofa

 

a to dziwne bo mam ponad rok i świeca bardzo dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a to dziwne bo mam ponad rok i świeca bardzo dobrze

Jak już wspominałem wcześniej-zdania są podzielone ;) Zależy chyba od tego na jakie wykonanie trafisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Xenon depo jest tragiczny. Miałem, i nic nie widać przy tym. Plama światła przed autem i dalej ciemność. Katastrofa

 

nic dziwnego jeśli odbłyśniki soczewek były wypalone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności