Skocz do zawartości
Krzychu74

Co myślicie o tych reflektorach.

Rekomendowane odpowiedzi

Opieram się na opisie sprzedawcy. W końcu odpowiada za to, co sprzedaje. Istotne, czy na kloszach świateł sa właściwe literki.

Jeśli jest homologacja i literki, to są to światła do jazdy dziennej. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

tez sie sklaniam ku kupnie oswietlenia z ledami na soczewce :). Slyszalem opinie HID rzadziej jest lapany przez miski. Macie jakies doswiadczenie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Opieram się na opisie sprzedawcy. W końcu odpowiada za to, co sprzedaje. Istotne, czy na kloszach świateł sa właściwe literki.

Jeśli jest homologacja i literki, to są to światła do jazdy dziennej. :P

Zapewniam cię, że żadnych literek, odpowiadających za homologację jako światła do jazdy dziennej tam nie znajdziesz.

Witam ,

tez sie sklaniam ku kupnie oswietlenia z ledami na soczewce :). Slyszalem opinie HID rzadziej jest lapany przez miski. Macie jakies doswiadczenie ?

Chcesz powiedzieć, że jak do świateł dokupisz HID to będziesz mniej charakterystyczny na drodze. Po części tak, bo takich i... jest coraz więcej, ale z pewnością "miśki" zainteresują się Tob bardziej.

 

PS. Te reflektory świecą tragicznie, czy u Was wygląd stoi przed bezpieczeństwem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapewniam cię, że żadnych literek, odpowiadających za homologację jako światła do jazdy dziennej tam nie znajdziesz.

 

Wybacz, ja rozmawiam poważnie. Jeśli sprzedawca pisze - światła dzienne, a na kloszu nie ma liter "RL", to to jest zwykły oszust. Zgłosić do Allegro !

Przepis jasno stanowi, że na kloszu muszą być litery :

 

Oznaczenie na Reflektorze

 

 

A Pozycyjne

B Przeciwmgłowe

C Mijania

R Drogowe

CR Drogowe i mijania

C/R Drogowe albo mijania

HC Halogenowe mijania

HR Halogenowe drogowe

HCR Halogenowe drogowe i mijania

HC/R Halogenowe drogowe albo mijania

DC Ksenonowe mijania

DR Ksenonowe drogowe

DC/R Bi-xenon

RL Dzienne

/ Oznacza że nie są włączane wspólnie

? Ruch lewostronny

? Ruch lewo lub prawostronny

Brak strzałki Ruch prawostronny

 

Ja takie światła miałem w reku i zapewniam, że literki były. Dlatego pozwoliłem sobie na stwierdzenie, że "istnieją".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej chodzilo mi o to ze swiatlo z soczewki inaczej wyglada niz z zwyklego reflektora przez co Miski rzadzej soczewki kontroluja..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wybacz, ja rozmawiam poważnie. Jeśli sprzedawca pisze - światła dzienne, a na kloszu nie ma liter "RL", to to jest zwykły oszust. Zgłosić do Allegro !

Ja takie światła miałem w reku i zapewniam, że literki były. Dlatego pozwoliłem sobie na stwierdzenie, że "istnieją".

To się widze w porę obudziełeś z tym allegro :)

Ciekawe światła miałeś w ręku, bo ja nie znam żadnego passata, który w reflektorach posiadał by światła dzienne i stosowne oznaczenie RL na kloszu. Najnowszy pasek, ma RL na halogenach. Do B5 takich świateł nie robi nikt. W każdym bądź razie nie można takowych kupić w polsce.

 

Raczej chodzilo mi o to ze swiatlo z soczewki inaczej wyglada niz z zwyklego reflektora przez co Miski rzadzej soczewki kontroluja..

To akurat prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć . Panowie mam pytanko , czy światla przednie z b4 wejdą do b3?

 

Wesołych Świąt! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć . Panowie mam pytanko , czy światla przednie z b4 wejdą do b3?

 

Wesołych Świąt! ;)

 

Bez rzeźby nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez rzeźby nie.

 

Bez rzeźby tzn.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez rzeźby tzn.?
Bez przeróbek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie do lamp DEPO h7/h7 na postojówki lepiej włozyc:

- takie diody http://moto.allegro.pl/item859860731_zarowki_diodowe_diody_postojowe_led_w5w_t10_a.html

- czy zarowki

http://moto.allegro.pl/item864401502_w5w_philips_blue_vision_najtaniej_z_gwarancja.html

 

Chodzi mi zeby barwa była jak najbardziej biała(lekko błekitna)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek, daj te Philipsy, będą sztos :ok:

Ledy bez ''rzeźby'' szybko się spalą...

A jeśli uprzesz się przy diodach to szukaj u siebie w mieście po sklepach elektronicznych.

U mnie te co podałeś są chyba po 3zł sztuka.

 

Ogólnie sporo jest tematów o Led'ach, poszukaj :)

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=53606&highlight=postoj%F3wki+led

Edytowane przez MeCeNaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie te w5w Philips Blue Vision bo wydaje mi się ze jest to najlepsza opcja. Znalazłem zdjecie z porownaniem ze zwykła żarowka i to mnie przekonało! Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam do Was pytanko, aczkolwiek nosze sie z kupnem kompletu przednich lamp do passata b5, znalazlem na allegro pewna aukcje z takimi jakie mnie interesuja i chce sie poradzic czy takie lampy beda ok czy nie ok... przedstawiam linki:

 

http://www.allegro.pl/item856252526_vw_passat_b5_96_00_lampy_reflektory_migacze_h4h7.html

 

http://www.allegro.pl/item856252526_vw_passat_b5_96_00_lampy_reflektory_migacze_h4h7.html

 

Co myslicie o tych lampach? aha i z ktorymi zarowkami h1h7 czy h4h7

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, mam do Was pytanko, aczkolwiek nosze sie z kupnem kompletu przednich lamp do passata b5, znalazlem na allegro pewna aukcje z takimi jakie mnie interesuja i chce sie poradzic czy takie lampy beda ok czy nie ok... przedstawiam linki:

 

http://www.allegro.pl/item856252526_vw_passat_b5_96_00_lampy_reflektory_migacze_h4h7.html

 

http://www.allegro.pl/item856252526_vw_passat_b5_96_00_lampy_reflektory_migacze_h4h7.html

 

Co myslicie o tych lampach? aha i z ktorymi zarowkami h1h7 czy h4h7

 

Pozdrawiam

 

przede wszystkim zapytaj sprzedającego czy maja homologację i kto jest producentem bo są lampy na których nie ma homologacji co wiąże sie z tym że nie można ich założyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o tych lampkach i felgach w kolorze grafit lub czarny mat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ile sie nie myle to H1/H7 to są lampy bez świateł przeciwmgłowych a h4/h7 posiadają śwaitła przeciwmgłowe(ja miałem takie poprzednią tylko ze HELLA)

 

JACENTY64 ja tez wczesniej zastanawiałem sie nad lampami do mojego srebrnego paska i po obejzeniu kilku zdjeć z czarnymi lampami przy tym kolorze odechciało mi sie tego i wybor padł na DEPO h7/h7. myśle ze to najlepsza opcja chyba ze masz zamiar xenonki robic.

Edytowane przez jakoc90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba ze masz zamiar xenonki robic.

To wtedy kupuje Depo D2S/H7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności