Skocz do zawartości
Krzychu74

Co myślicie o tych reflektorach.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dylemat, szukam lamp do Srebrnego passata b5 '98 ogi gril i rozwazam dwie opcje moze ktos pomogłby:

 

http://moto.allegro.pl/item854580299_lampy_przednie_vw_passat_b5_angel_eyes_chrom_depo.html

 

lub

 

 

http://moto.allegro.pl/item848986565_lampy_przednie_vw_passat_b5_chrom_clear_h7_h7_depo.html

 

Aha i jeszcze zastanawia mnie sterowanie, moze ma ktos takie lampy? sterowanie jest w nich elektryczne?

 

Z góry Serdecznie Dziekuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro i tak kupujesz oba, to może warto poszukać takich lamp razem ze światłami do jazdy dziennej. Miałbyś dwa w jednym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aha i jeszcze zastanawia mnie sterowanie, moze ma ktos takie lampy? sterowanie jest w nich elektryczne?
LAMPY PRZYSTOSOWANE DO ELEKTRYCZNEJ (ZA POMOCĄ SILNICZKÓW) ORAZ RĘCZNEJ REGULACJI WYSOKOŚCI ŚWIECENIA. PASUJĄ DO NICH SILNICZKI ZE STARYCH, ORYGINALNYCH LAMP.

Jak widać lampa jest przystosowana do elektrycznej regulacji, ale silniczki będziesz musiał dokupić oddzielnie, chyba że stare będą pasować. Moim skromnym zdaniem angel eyesy w każdym samochodzie poza BMW zalatują wioską. Sam wymieniałem i jednak wolałem kupić zwykłe, standardowe lampy. Więc z tych dwóch konkretnych opcji doradzam te lampy z drugiego linku. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i do mnie jakoś bardziej trafiają te bez anielskiego spojrzenia! Więc decyzja chyba podjęta.

A z ta regulacja to nie doczytałem , upss. hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to też te drugie lepiej będą pasowały jak te z ringami .Ale to tylko moje skromne zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zamówione :) Tylko czekac na dostawe i kupić żaróweczki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro i tak kupujesz oba, to może warto poszukać takich lamp razem ze światłami do jazdy dziennej. Miałbyś dwa w jednym.

 

Nie ma takich reflektorów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem że nie koniecznie ,,angeleyes-y" Zalatują wiocha w passku Kto by nie zobaczył mojego b5 mówi że ładne lampy i jemu akurat pasują też zależy od koloru auta a co do jakości światła to jest o milion razy lepiej niz matowe brudne oryginały

http://forum.vw-passat.pl/attachment.php?attachmentid=13322&d=1245069968

http://forum.vw-passat.pl/attachment.php?attachmentid=16087&d=1251478854

http://forum.vw-passat.pl/attachment.php?attachmentid=16088&d=1251480086

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu, a jak wiemy, o gustach się nie dyskutuje :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokladnie te samy lampy jak kolega volkswagen99 z firmy solar z tym ze moj pasio jest ciemno niebieski wiec ten rant przy kierunkach gubi sie , tez musialem zmienic lampy bo stare kompletnie sie nienadawały,niedawno odwiedzilem firme sklepowisko z zabrza i po rozmowie z sprzedawca długimi wykladami a potem praktycznym pokazem zdecydowalem o kupnie ksenonów koszt kompletu 450 zeta efekt niesamowity polecam a wyboru dokonała moja żona poniewaz tez myslalem o tych dzielonych ale stwierdzila ze trzeba zerwac ogolnym wygladem ,pasior teraz wyglada optycznie na bardziej wiekszego szerokiego z przodu ja jestem zadowolony

Edytowane przez fireblade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po rozmowie z sprzedawca długimi wykladami a potem praktycznym pokazem zdecydowalem o kupnie ksenonów koszt kompletu 450 zeta efekt niesamowity polecam

Dobry sprzedawca, bo zarobił na tobie 200 zł, i znając życie nie wspomniał, że mając pecha można za takie światła stracić dowód rejestracyjny. Ważne, że klient zadowolony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ja nie przekreślam takich lamp, żeby nie było. Sam kupiłem zwykłe lampy, bo po prostu były tańsze. Oczywiście mowa o zamiennikach. Po pół roku i przejechanych 20 tysiącach nadal wyglądają jak nowe, więc je sobie chwalę. :] Aczkolwiek, jak już mówiłem, to kwestia gustu. Jednak angel eyes odruchowo kojarzy mi się z BMW i jak dla mnie, wolałbym żeby tak pozostało. Osobiście jak już bym miał brać niestandardowe lampy, to coś takiego jak wybrał jakoc90. Xenon zapewne dobra opcja, ale dla mnie za dużo zabawy z tym, a światło generowane przez obecne reflektory, w zupełności mi wystarcza. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam Depo H7 H7 od lutego 2009 świecą bardzo fajnie i spokojnie mogę je polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Używam Depo H7 H7 od lutego 2009 świecą bardzo fajnie i spokojnie mogę je polecić.
Ja też ale jedynie z HID-ami bo ja miałem wrażenie że na zwykłych żarówkach to wogóle nie świeci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Webi a jakie masz żaróweczki do tego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Webi a jakie masz żaróweczki do tego ?

Normalne H7. A nawet prawie no name, producent Flotop

Może to kwestia starych oczu ale w dłuższą trasę wolę H7 niż HiD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zmieniłem oświetlenie. Założyłem oryginalne Hella z żarnikami na D2S. A efekt najlepiej widać w nocy :) Polecam również zamienniki z DEPO, ale jak już coś zakładać to tylko xenon.

Edytowane przez eXdevil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja tam, żadnych świateł dziennych nie widzę. Oczywiście bujnej fantazji sprzedawcy nie traktuję jako rzetelne źródło informacji o produkcie :)

 

PS. Diody w tych reflektorach to światła postojowe, a nie dzienne.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności