Skocz do zawartości
Krzychu74

Co myślicie o tych reflektorach.

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam tylko że autko całkiem inaczej się prezentuje na takich lampkach:)

Edytowane przez tysszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam zamontowane orginalne soczewki z orginalnym przetwornicami i bardzo dobrze swieci i nie zdażyło mi się zeby ktoś mrógał długimi czy coś takiego. apropo tego co koledzy wcześniej pisali o oslepianiu: rozbiłem kiedyś lampę, wymieniłem na nową i pojechałem na przegląd. facet oczywiście sprawdzał swiatłą, stwierdził że są dobrze. pojechałem do nastepnego specjalnie żeby sprawdzić. to samo. wkońcu pojechałem do ASO i tam mi dopiero ustawili. paranoja. jak bym nie zauważył za pierwszym razem że coś ta lampa swieci w góre to bym tak jeździł i oślepiał ludzi. nawet mechanika trzeba sprawdzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobają mi się te z uśmiechem :

http://allegro.pl/item608581944_lampy_reflektory_vw_passat_b5_97_01_dayline_black.html

 

tylko ciekaw jestem jak się prezentują na aucie na żywo. Powiem że się grubo zastanawiałem jak zamawiałem helli nad tymi. Ale co oryginał to oryginał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podobają mi się te z uśmiechem :

http://allegro.pl/item608581944_lampy_reflektory_vw_passat_b5_97_01_dayline_black.html

 

tylko ciekaw jestem jak się prezentują na aucie na żywo. Powiem że się grubo zastanawiałem jak zamawiałem helli nad tymi. Ale co oryginał to oryginał :)

 

Ktos na warszawskim spocie byl ostatnio z takimi szklami :)

Looknij na zdjecia w tym temacie:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=18205

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli lepiej te na h7 kupic ?? w razie czego mozna zaroweczke wrzucic

 

Jeżeli chcesz montować xenony, to NIE.

 

Założenie do lampy HC/HR zarnikow xenonowych przy kontroli może spowodować zabranie dowodu rejestracyjnego. Długo szukałem różnicy pomiędzy soczewkami z D2S a soczewkami z H7. JEST!!! :) przesłona jest inna i wiązka rzucana przez lampę

- w przypadku D2S wygląda tak _____/--------

 

- a w przypadku H7 tak ____/ i idzie w górę (nie ma odcięcia)

więc założenie lamp wyładowczych (żarników) będzie powodować oślepianie ze względu na dużo mocniejsze źródło światła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chcesz montować xenony, to NIE.

 

Założenie do lampy HC/HR zarnikow xenonowych przy kontroli może spowodować zabranie dowodu rejestracyjnego. Długo szukałem różnicy pomiędzy soczewkami z D2S a soczewkami z H7. JEST!!! przesłona jest inna i wiązka rzucana przez lampę

- w przypadku D2S wygląda tak _____/--------

 

- a w przypadku H7 tak ____/ i idzie w górę (nie ma odcięcia)

więc założenie lamp wyładowczych (żarników) będzie powodować oślepianie ze względu na dużo mocniejsze źródło światła.

 

 

To Mnie chyba przekonałeś kolego nie bede sie bawił w żadne ksenony..

Skoro żarówka ma być do żarówki to niech sobie bedzie , a jeśli ksenon ma być do lampy ksenonowej to też niech sobie tak będzie i juz jak bede zmieniał lampy to tylko tak jak powinny być:) Jakieś dobre żarówki Philips Blue Vision i bedzie ok :)

Edytowane przez LeVy 83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chcesz montować xenony, to NIE.

 

Założenie do lampy HC/HR zarnikow xenonowych przy kontroli może spowodować zabranie dowodu rejestracyjnego. Długo szukałem różnicy pomiędzy soczewkami z D2S a soczewkami z H7. JEST!!! przesłona jest inna i wiązka rzucana przez lampę

- w przypadku D2S wygląda tak _____/--------

 

- a w przypadku H7 tak ____/ i idzie w górę (nie ma odcięcia)

więc założenie lamp wyładowczych (żarników) będzie powodować oślepianie ze względu na dużo mocniejsze źródło światła.

 

W przypadku lamp depo przesłona na h7 jest taka sama jak w d2s czyli ___/-----

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie,a gdzie oprócz ASO( ciekawe ile sobie żądają) można kupić nowe ORYGINALNE światła do B5??Kurcze te soczewkowe świecą źle,za nisko... Xenony oryg za drogo :(,można gdzieś kupić nowe standardowe oryginalne reflektory??Na allegro widze same używki albo podróbki :(

W ASO nie pytałem bo pewnie cena mnie zabije :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie i mam nadzieje ze mi szybko ktoś odpowie :P mam możliwość kupienia soczewek z Depo za śmieszne pieniądze ale one na homologacje E4 czy mogę na nich jeździć w Polsce ?

 

109bfc0a9652842bmed.jpg

 

 

7dd2d7bb5da3d31fmed.jpg

 

 

To sa oznaczenia na lampach , co o tym myślicie ?

Edytowane przez klema6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie mam pytanie i mam nadzieje ze mi szybko ktoś odpowie :P mam możliwość kupienia soczewek z Depo za śmieszne pieniądze ale one na homologacje E4 czy mogę na nich jeździć w Polsce ?

 

 

E4 to homologacja Holenderska ja taka mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
E4 to homologacja Holenderska ja taka mam

 

Wojtku czyli nie żadnych problemów z władzą w naszym kraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E4 mam na DEPO kupionym w Polsce w sklepie niedawno przegląd miałem diagnosta specjalnie sie przyglądał oznaczeniom na lampie, spokojnie kupuj :)

 

dla potwierdzenia zdjęcie mojej lampki w lewym rogu masz oznaczenie :)

dsc07373.th.jpg

Edytowane przez Ziewal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam oryginalne heli i też jest E4:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki panowie , a powiecie mi co to możne być w tej lampie

4a497d263d0184edmed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok dzięki panowie , a powiecie mi co to możne być w tej lampie

4a497d263d0184edmed.jpg

 

miejsce na silniczek regulacji wysokości lampy, to wykręcasz i wkładasz silniczek

 

P.S. poprosze o plusika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
miejsce na silniczek regulacji wysokości lampy, to wykręcasz i wkładasz silniczek

 

Musze coś jeszcze podpinać do tego silniczka ? Zauważyłem jeszcze ze na światłach drogowych mam jakaś blasze z nocowanie na żarówkę H1 ( po co ? :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musze coś jeszcze podpinać do tego silniczka ? Zauważyłem jeszcze ze na światłach drogowych mam jakaś blasze z nocowanie na żarówkę H1 ( po co ? :))

 

jest tam taki gruby drut wyjmij go nie jest potrzebny a silniczek wkładasz i nic nie robisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest tam taki gruby drut

o jakim drucie piszesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdejmij osłony gumowe i zrób zdjęcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności