Skocz do zawartości
Krzychu74

Co myślicie o tych reflektorach.

Rekomendowane odpowiedzi

a ja chcialbym cos dobrze swiecacego na h7.

Moje stare Hella h7+h1 wcale nie świeciły gorzej od nowych depo.

Ciekawe jakby świeciły nowe orginały w porównaniu do depo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moje stare Hella h7+h1 wcale nie świeciły gorzej od nowych depo.

Ciekawe jakby świeciły nowe orginały w porównaniu do depo.

 

no wlasnie....

w takim razie pozostaje kupic te depo na h7+h7 i wrzucic do tego hida na h7, dodatkowo wozic ze soba zwykle zarowki h7 na przeglady i jakby policja zatrzymala to udac glupa i przy nich szybko wymienic.

 

kupno ori soczewki na xenon ma sens tylko wtedy jak sie zrobi spryski i poziomowanie.

 

pozdro

 

Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

>>> kupno ori soczewki na xenon ma sens tylko wtedy jak sie zrobi spryski i poziomowanie.<<<

 

nie prawda - lepsze światło to bezpieczeństwo - oczywiście wszystko z głową i nie potrzeba spryskow i samopoziomowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w takim razie pozostaje kupic te depo na h7+h7 i wrzucic do tego hida na h7, dodatkowo wozic ze soba zwykle zarowki h7 na przeglady i jakby policja zatrzymala to udac glupa i przy nich szybko wymienic.

 

Nie koniecznie wymieniać.

Lampy depo h7+h7 na szkle mają napisane że są przystosowane do halogenów jak i xenon, a i snop światła jaki rzucają jest identyczny z tym od d2s.

Poprostu producent do tych samych reflektorów daje inne mocowanie żarówki i tyle.

 

Jak się nie przyczepią do braku spryskiwaczy to pokazanie homologacji na szke reflektora powinno załatwić sprawę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie prawda - lepsze światło to bezpieczeństwo

 

oczywiscie - tutaj zgoda, mi chodzilo raczej o spokoj uzytkowania.

 

oczywiście wszystko z głową i nie potrzeba spryskow i samopoziomowania

 

a tutaj juz nie do konca, oczywiscie zrobic z glowa aby jezdzic z takim zestawem bezpiecznie i komfortowo. ale przed TU albo police racji mial nie bedziesz.

 

pozdro

 

Daniel

Edytowane przez daniel.wro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z rozbieżnymi opiniami poświęciłem dzisiaj trochę czasu i podzwoniłem po całej Polsce po serwisach vw i popytałem jakie lampy wybrać. 80% ankietowanych :) uznało, że soczewki depo

http://moto.allegro.pl/item598555208_lampy_przednie_vw_passat_b5_angel_eyes_chrom_depo.html

 

Z uwagi, że ludzie Ci ustawiają te światła myślę że można ich uznać za autorytet. Ciekawe, że gdy pytałem się najpierw o oryginały (prawie 1500zł) a potem mówiłem o depo - doradzali żeby brać depo.

W sobotę montaż i zobaczymy. Jeśli chodzi o moją opinię to dodam, że wcześniej przetestowałem większość dostępnych żarówek i najlepsze co udało się z moich orginalnych lamp uzyskać - to dzięki żarówkom Philips GT150.

 

Pozdrawiam - w niedzielę opisze co i jak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MAREKDANILEWICZ
a co myslicie o tym?

http://allegro.pl/item571294886_lampa_przod_reflektor_vw_passat_b5_b_5_komplet.html

 

cena razcej wskazuje ze to jakis badziew

Te lampy to badziew na badziewia.

Niestety kupiłem je, 300 zł w błoto.

Brak homologacji. Brak możliwości ustawienia, świecą w niebo, silniczki blokują możliwość ustawienia. Wykonanie typowo chińskie.

Jedno wielkie gó...o

 

---------- Post added at 20:06 ---------- Previous post was at 18:34 ----------

 

Chcę zakupić te lampki i porządne żarówki do nich np. Philips.

Co Wy na to ?

http://allegro.pl/item595961534_lampy_depo_fk_vw_passat_b5_96_00_angel_eyes_chrom.html

Przerabiałem już różne lampki i nie jestem zadowolony.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcę zakupić te lampki i porządne żarówki do nich np. Philips.

Co Wy na to ?

Ja właściwie mam taki zestaw . Z tym ,że lampy FK (właściwie chyba to samo co Depo ?)

Swieci napewno gorzej od nowych oryginałów , ale lepiej od starych zmatowiałych.

Żarówki bluevision właściwie nie dają efektu , bo w soczewkach niebieskie światło widać dopiero pod odpowiednim kontem patrzenia.

A najgorsza wada to taka,że świecą rewelacyjnie ... ale światło skupione jest nisko względem osi jezdni (utrudniona widoczność wysokich znaków) i światło z soczewek nie jest tak rozproszone jak z normalnych lamp - świeci "smużasto. No i zimą przy zabrudzonych często szkłach , dużo słabsza widoczność (częściej trzeba przecierać szkła)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A najgorsza wada to taka,że świecą rewelacyjnie ... ale światło skupione jest nisko względem osi jezdni (utrudniona widoczność wysokich znaków) i światło z soczewek nie jest tak rozproszone jak z normalnych lamp - świeci "smużasto. No i zimą przy zabrudzonych często szkłach , dużo słabsza widoczność (częściej trzeba przecierać szkła)

 

to jest wada konkretnie tych depo/fk? czy ogolnie soczewki - nawet jakbym kupil ori xenon do b5?

 

pozdro

 

Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam , czytam czytam nie tak sie zastanawiam jaka jest jest różnica miedzy lampami Depo a FK .

Znalazłem takie lampy http://allegro.pl/item601404551_depo_fk_vw_passat_b5_96_00_soczewkowe_angel_eyes.html

 

Wglądają tak samo jak Depo a jest to FK wiec nie widzę różnicy , z tym ze na lampach depo nie widać żadnych oznaczeń itp a na FK jest wszytko co trzeba :) Konstrukcyjnie wyglądają dokładnie tak samo .

 

---------- Post added at 15:35 ---------- Previous post was at 15:33 ----------

 

ale światło skupione jest nisko względem osi jezdni

NIe da się tego ustawić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lex_iuris

te mi sie podobaja, jednak nie wiem jakie żarówki mam dokupić bo te gratisowe to pewnie badziewie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NIe da się tego ustawić ?

Niestety nie.

Tez zamierzam wymienić światła w swoim Passacie i chyba wybiore te:

http://allegro.pl/item601404544_lamp...yes_chrom.html

co o nich sądzicie??

Właśnie te mam. Opinie wyżej.

nie wiem jakie żarówki mam dokupić b

Te X-treme Power,BlueVision,Power2Night,SilverVision,LongerLife,Premium,VisionPlus,NightGuide

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, jednak wydaje mi sie że te: http://allegro.pl/item596496276_passat_96_00_b5_reflektory_tuning_black_angel_eyes.html są o wiele ładniejsze, jednak jak mają się do jakości oświetlenia, jeśli dołożę dobre żarówki??

 

Na twoim miejscu najpierw poprosiłbym o prawdziwe zdjęcia tych lamp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, jednak wydaje mi sie że te: http://allegro.pl/item596496276_pass...ngel_eyes.htm

po pierwsze - maja homologację ...

... ale wystawioną w Hong-Kong dla Wielkiej Brytanii , czyli bezużytecznę w Polsce !

No chyba ,że faktycznie mają homologację inną niz E11 !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o tylne to nie wypowiadam się nad Twoja propozycja :/ Jeśli już chcesz zmienić tył to proponuje diodowe lampy. Widziałeś kiedyś passka z ala-lexami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o tylne to nie wypowiadam się nad Twoja propozycja :/ Jeśli już chcesz zmienić tył to proponuje diodowe lampy. Widziałeś kiedyś passka z ala-lexami ?

Widziałem i mam do tej pory uraz :/ Więcej niż tragedia...co do lamp przednich też myślałem nad zmianą na te z diodami lub angel eyes ale stwierdziłem, że ori ksenon najlepszy i on jednak zostanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności