Skocz do zawartości
Krzychu74

Co myślicie o tych reflektorach.

Rekomendowane odpowiedzi

problem z używanymi jest taki, że nie ma się pewności czy manualna regulacja jest sprawna.

 

Regulację jęszcze da się naprawić,większy problem jest z ogólnym stanem reflektora w środku,szczególnie odbłyśnik,który niestety lubi "odchodzić" w starym reflektorze bo już jest nadpalony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy w takim razie nie lepiej zainwestować w coś takiego: http://moto.allegro.pl/item1060618875_lampy_vw_passat_b5_97_00_ringi_angel_eyes_depo_fk.html zamiast szukać używanych oryginałów?

 

Już o tym pisałem...Ringi są dobre do biemdablju i tam też tylko powinny być.Najzwyczajniej w świecie nie pasują do Passata.Już lepiej sie prezentują dayline,chociaż i tym jestem przeciwny ;) Najlepiej to już chyba kupić Depo nówki...Zresztą wszystko zależy od funduszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zauważ jakie to są reflektory-pod xenon.Rozmawialiśmy już wcześniej co jest potrzebne do zamontowania xenonu w samochodzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co za różnica? Jedyne co przychodzi mi do głowy, to różnica we wtyczkach w reflektorach, ale to przecież bez znaczenia, bo reflektor ma główne podłączenie takie samo jak każdy inny w każdym innym passacie (wyłączając ksenony).

czyli różnicy w tyczkach nie ma, a h4 nie jest przypadkiem stosowane gdy w aucie są światła przeciwmgielne przednie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a h4 nie jest przypadkiem stosowane gdy w aucie są światła przeciwmgielne przednie ??

Dokładnie tak. Oczywiście w autkach z przed liftu.

Edytowane przez riccardoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w moim aucie nie ma przeciwmgielnych przednich wiec, teraz wiem ze muszą być h1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Rozważam zakup zwykłych lamp Depo soczewkowych H7 + H7 bo moje mocno zmatowiałe są, polerka niewiele dała na starych hellach. Nie zamierzał ładować tam przetwornic. Czy ktoś mógłby podzielić się opinią jak to świeci w B5FL. Bo 99% opinii dotyczy B5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Rozważam zakup zwykłych lamp Depo soczewkowych H7 + H7 bo moje mocno zmatowiałe są, polerka niewiele dała na starych hellach. Nie zamierzał ładować tam przetwornic. Czy ktoś mógłby podzielić się opinią jak to świeci w B5FL. Bo 99% opinii dotyczy B5.

 

podłączę sie pod pytanie też jestem ciekaw jak świecą te zamienniki soczewkowe do B5FL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie szukam jakiś lamp do mojego passka , mam zamiar w ciągu najblizszych dni coś kupic.. ale czytajac te wszystkie tematy o lampach to już sam nie wiem co wybrać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę wymienić swoje Sonary (było małe puknięcie). Czy mógłby ktoś wrzucić fotki jak prezentują się na samochodzie lampy DEPO: Ringi Angels Eyes i Soczewkowe clear chrom XENON look H7/H7 ? Z góry dziękuję.

Edytowane przez johnny147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janek te H7 xenon look mam założone u siebie od tygodnia więc jak będziesz przejeżdżał na Baonu to wypatruj mojego wozidła. Niestety nie mam jak foty "szczelić". Być może będę na najbliższym spociku sierpniowym. Jakbyś mocno chciał to daj znać na PM - ustawimy się wieczorem, podjedziesz, ja zejdę i sobie pogadamy, pooglądamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampy Xenon Look już obejrzałem na samochodzie Macieja_B, za co Ci Maćku dziękuję. Czy mógłby ktoś wrzucić jeszcze fotki jak prezentują się na samochodzie lampy DEPO Ringi Angels Eyes ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dokładnie o te Ci chodzi ale w Passacie mojego ojca są Depo AE

Fotki w załącznikach.

 

Pozdrawiam

20091109137.jpg

20091110140.jpg

20091114153.jpg

20091116160.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy dokładnie o te Ci chodzi ale w Passacie mojego ojca są Depo AE.

Pozdrawiam

Właśnie o te. Dzięki za fotki. Nawet ma taki sam grill i chyba kolorek (ciemnozielony - butelkowy).

Pozdrawiam

Edytowane przez johnny147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wstawiłem ringi i jestem w 100% zadowolony

09062009494.jpg

050620101122jgj.jpg

P3200557.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie ale już 2 razy podklejałem i nadal po myciu lub deszczu w jednym stoi woda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam takie ale już 2 razy podklejałem i nadal po myciu lub deszczu w jednym stoi woda.

 

ja mam podobnie, od niedawna jeden reflektor bardzo paruje i też mam zamiar uszczelnić, ale jak widzę nie zawsze to daje efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności