Skocz do zawartości
daras

ex dynosoft wrocław/ Ecuproject Wrocław

Rekomendowane odpowiedzi

Super-czekamy na wyniki Twojego rumaka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Już po. Autko zrobiło się lżejsze, biegi już tak nie przeciągają na 2 i 3 i płynniej przyspiesza. Może to złudzenie ale średnia spalania nie pikuje już tak w góre. Jestem zadowolony z zabiegu.Czekam tylko na reakcje żony jak się przewiezie (jej własność), bo to ma być małe suprice. Polecam. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem po zabiegu , auto jeździ nieporównywalnie lepiej.

Pełen profesjonalizm .Polecam .

passat130.jpg

Edytowane przez MANIEK 34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Się zaczęło, moja baba coś wyczuła i całe popołudnie próbowała pasiora myśląc że coś się przywiesiło i że leje się paliwo w gary litrami bo tak po wirusie ciągnie. Po uświadomieniu stwierdziła że jest zajefajnie. Mirass i Gulu dali rade. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam . Się zaczęło, moja baba coś wyczuła i całe popołudnie próbowała pasiora myśląc że coś się przywiesiło i że leje się paliwo w gary litrami bo tak po wirusie ciągnie. Po uświadomieniu stwierdziła że jest zajefajnie. Mirass i Gulu dali rade. Pozdrawiam.

 

Szkoda że nie masz manuala by byśmy Ci zrobili soczystego softa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja czekam na wynik adonisa , bo kolega ma taki sam silnik jak u mnie i jestem ciekaw co mu zrobią z niego . Pompa 11-tka da swoje:622: :622: :622:hehe .

Porównam wyniki bo ja jeszcze może wtryski dodam :D , choć zależy ile mu wyjdzie .

Edytowane przez olko25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam autko na sofcik w DYNOSOFT, jestem chetny do wpisania się do następnej grupu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja może byłbym chętny ale dopiero pod koniec lutego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie; co dynosoft moze zrobic z passata 1.9tdi pd101 avb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja również jestem chętny na koniec lutego początek marca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie; co dynosoft moze zrobic z passata 1.9tdi pd101 avb?

 

Takie 101 KM autka robiliśmy na około 140 KM

 

P.s wszyscy chętni na grupowy chiptuning niech zrobią nowa liste i dopiszą jaki silnik oraz kiedy chcą wykonać modyfikacje, bo małe zamieszanie zaczyna być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak z ciekawości zapytam ile taki soft kosztuje do avf 2003 rok indywidualnie a ile przy akcji zbiorowej.

proszę o jakieś info na PW

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam a ja chcialbym sie dowiedziec jak sie sytuacja ma do silnika BGW z dpf czy bedzie wiecej kozysci czy szkody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiliśmy takie passaty w zeszłym roku. Wychodziło ok.157-165KM. Jeden z właścicieli B5+ miał poprzednio B5 lifta AWXa zawirusowanego na 170KM w Krakowie i stwierdził że ten po sofcie na 160KM lepiej jeździ niż poprzedni. Auto zrobione było zrobione w lipcu i po dziś dzień żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak wole najpierw spotkac sie z uzytkownikiem AVFa po chipie i porownac do mojego zanim zdecyduje sie na taki zabieg. Poza tym pytanko mam, wymiana oleju z co 15 k km na co 10 k km to wiadome ale jak maja sie wskazania np. zasiegu auta (ilosc km jaka moge pokona przy danej ilosci paliwa w baku), chyba po chipie bedzie wiekszy blad, prawda? :cool: I to sporo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

spoko..mogę Ci udostępnić na przejażdżkę passata mojego ojca o pokaźnym przebiegu (AVF).Olej zmieniam co 10tys, spalanie 0.7 litra w dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sedris, dlaczego po czipie miałby byc większy błąd wskazaniach komputera?

Czy komp nie mierzy aktualnych warunków zużywania paliwa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirass: Nie chodzi mi o spalanie na biegu jałowym a np. w miescie przy deptaniu:) Czy rzeczywiscie spada? i kolejne pytanie, co z zadymieniem? chyba jest wieksze? (Na trasie spalanie nizsze, to wiadomo)

 

zawito: Jest opinia ze zwieksza sie blad wskazan komputera odnosnie wlasnie zasiegu, czyli pokazuje np. 40 km a robisz 20 km i koniec (nie moja to opinia:cool:)

 

Tylko pytam i sie klaniam:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mirass: Nie chodzi mi o spalanie na biegu jałowym a np. w miescie przy deptaniu Czy rzeczywiscie spada? i kolejne pytanie, co z zadymieniem? chyba jest wieksze? (Na trasie spalanie nizsze, to wiadomo)

 

zawito: Jest opinia ze zwieksza sie blad wskazan komputera odnosnie wlasnie zasiegu, czyli pokazuje np. 40 km a robisz 20 km i koniec (nie moja to opinia)

 

Tylko pytam i sie klaniam

 

Kolego na pewno już poczytałeś troche forum, więc jak widzisz chłopaki z Dynosoftu zrobili już bardzo dużo naszych pasków i nikt nie zgłasza jakichś problemów. Mirass napisał Ci że ogólnie średnie spalanie spadło o 0.7L. Nie masz sie co wahać tylko wpisuj się na listę :)

 

 

 

Widzę, że temat mocno aktualny więc może zrobimy listę chętny na chipsowanie :)

1.Radar - AVF - początek marca

2.

3.

4.

5.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Radar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ,a co z resztą chętnych na wirusa ?. Z poprzedniej edycji oczywiście ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności