Skocz do zawartości
daras

ex dynosoft wrocław/ Ecuproject Wrocław

Rekomendowane odpowiedzi

Domyslam sie ze koledzy nie maja czasu opisac wrazen z jazdy swoimi stuningowanymi autkami,bo ciagle testuja i testuja;) ale jesli ktos chcialby podzielic sie wrazeniami z PRZED i PO,to napiszcie.

Pozdr!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze pytanie odnośnie gwarancji.Czy firma daje gwarancje na tą usługe,chipowania?To chyba jest dosyć istotne moim zdaniem.Naczytałem się sporo na temat chiptuningu i wiem,że po chipowaniu niektórym osobom mogą i zdarzają sie "cuda na kiju" z samochodami i niektóre firmy pokazują ludziom tyłek i tyle,sprawy często gęsto trafiają do sądu.Czy firma Dynosoft daje jakąś gwarancje na świadczone usługi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeszcze pytanie odnośnie gwarancji.Czy firma daje gwarancje na tą usługe,chipowania?To chyba jest dosyć istotne moim zdaniem.Naczytałem się sporo na temat chiptuningu i wiem,że po chipowaniu niektórym osobom mogą i zdarzają sie "cuda na kiju" z samochodami i niektóre firmy pokazują ludziom tyłek i tyle,sprawy często gęsto trafiają do sądu.Czy firma Dynosoft daje jakąś gwarancje na świadczone usługi?

 

Witam. Oczywiście dajemy gwarancje na zasadach firm działających w branży - czyli na sterownik jeśli padnie z naszych przyczyn. Podstawą gwarancji jest faktura VAT.

Naczytałeś się o firmach krzak, które kupią płytkę na ebay z softami i sprzedają jako indywidualny chiptuning. My stroimy auta, co na pewno potwierdzą użytkownicy forum, którzy dokonali u nas modyfikacji. Często przyrost jest mniejszy od deklarowanego przez innych tiunerów, a to dlatego że kierujemy się aby nic nie siadło po naszej ingerencji.

 

pozdr mirass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Oczywiście dajemy gwarancje na zasadach firm działających w branży - czyli na sterownik jeśli padnie z naszych przyczyn. Podstawą gwarancji jest faktura VAT.

Naczytałeś się o firmach krzak, które kupią płytkę na ebay z softami i sprzedają jako indywidualny chiptuning. My stroimy auta, co na pewno potwierdzą użytkownicy forum, którzy dokonali u nas modyfikacji. Często przyrost jest mniejszy od deklarowanego przez innych tiunerów, a to dlatego że kierujemy się aby nic nie siadło po naszej ingerencji.

 

pozdr mirass

O i konkretna odpowiedź.To już skłądam pieniążki na chip u Was.Tylko troszkę się obawiam czy moje autko podoła.Przebieg 240tyś(nie wiem czy jest oryginalny) nawet nie wiem jaką mam kompresje :/

Dziś sobie zrobie logi dynamiczne do może coś więcej będe wiedzieć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie forumowiczów.

 

I tak jak komentarze na temat chłopaków z dynosoftu same zachwalajace tak i ja wtrące swoje trzy grosze. Profesjonalna robota, programy pisane pod konkretne auto-to nie bajka, miły kontakt ,ogólnie chłopaki wporządku wiedza co robia jak to zrobic i jak zrobic Zeby nie zj**ac auta. koniec owijania w bawelne

 

Mirass zachipował mi dzis mojego tiptronica niestety pomiaru z hamowni nie mam poniewaz automata shamowac to nielada wyzwanie z tego co tłumaczył mi , po prostu za duze ryzyko uszkodzenia szkrzyni, ale co do wrazen z jazdy no bajeczka, przedtem auto toczyło sie ,nie jechało, do wyprzedzania to raczeej nie na piatce tylko redukcja, teraz niepoznaje tego auta, pomimo iz to automat tiptronic to poczułem to ze te 170 kucy siedzi tam pod ta maska , dla mnie rewelacja , auto ciagnie jak wsciekłe, ESP zaczeło swoja prace własnie od tego mometu, mirass modyfikujac mojego paska mówił ze moc na jaka celowal to ok 167 PS i 360-370 NM. i nie ma co sciemniac autko zapier.. pieknie.robota zrobiona fantastycznie nic tylko jedno słowo dla chłopaków SZACUNECZEK I PODZIEKOWANIA !!

 

Polecam wszystkim naprawde warto wydac pare złociszy bo frajda z jazdy jest niemała, krótsze wyprzedzanie itd. Mirass jeszcze raz dzieki

Edytowane przez artmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może i ja dopiszę wrażenia po czasie.

Średnie spalanie wg kompa spadło z 6.3 do 6.1 (3/4 miasto 1/4 trasa).

Na samej trasie spadek spalanie jest jeszcze bardziej odczuwalny.

Auto zbiera się o wiele lepiej. Wyprzedzanie to już nie problem.

Nie trzeba redukować, po prostu wciskam teraz gaz :)

Jestem póki co naprawdę zadowolony.

 

Pozdrawiam,

 

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie,nie trzeba redukowac.A spalanie?

Moge powiedziec ze TERAZ to dopiero darmowoz.

W GB jest to juz stary samochod-ciekawe co sobie mysla ci,co ich wyprzedzam..

Pozdrawiam wszystkich,ktorzy sie do tego przyczynili:drive:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za pochlebne opinie i cieszymy sie że kolejne osoby potwierdzają to co tłumaczymy klientą że auta po chiptuningu potrafią mniej palić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podobają mi się wykresy z hamowni szczególnie chodzi mi o te po modyfikacji, przebieg mocy i momentu obrotowego, z tego co zauważyłem nie wystepuje nagły strzał momentu obrotowego więć sprzegło powino mieć sie dobrze po modyfikacji :) Jak by ktoś, zbierał grupę na zbiorowy tunig jestem zainteresowany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo podobają mi się wykresy z hamowni szczególnie chodzi mi o te po modyfikacji, przebieg mocy i momentu obrotowego, z tego co zauważyłem nie wystepuje nagły strzał momentu obrotowego więć sprzegło powino mieć sie dobrze po modyfikacji :) Jak by ktoś, zbierał grupę na zbiorowy tunig jestem zainteresowany :)

tez bym byl zainteresowany na zbiorowy na grudzien oczywiscie do DYNOSOFT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem krótko i na temat jedna z lepszych firm zajmujących się tuningiem w kraju!!!!! wielki szacun dla chłopaków z DynoSoftu.

 

Ostatnio na lotnisku w Skarbimierzu rozwalałem A6 1,8T z chipem z allegro (niby 170 HP), za drugim razem sprzęgło mu się trochę przypaliło i już 3 razu nie chciał hehhehe.

 

Ogólnie tez spalanie lekko mi spadło około 0,5 litra/100km

 

Polecam 2 zajebiście zdolnych chłopaków z DynoSoftu!!!!

 

Naprawdę warto!!!!

Edytowane przez Pablo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiem krótko i na temat jedna z lepszych firm zajmujących się tuningiem w kraju!!!!! wielki szacun dla chłopaków z DynoSoftu.

 

Ostatnio na lotnisku w Skarbimierzu rozwalałem A6 1,8T z chipem z allegro (niby 170 HP), za drugim razem sprzgło mu się trochę przypaliło i już 3 razu nie chciał hehhehe.

 

Ogólnie tez spalanie lekko mi spadło około 0,5 litra/100km

 

Polecam 2 zajebiście zdolnych chłopaków z DynoSoftu!!!!

 

Naprawdę warto!!!!

 

Momentem go zabiłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez bym byl zainteresowany na zbiorowy chiptuning oczywiscie w DYNOSOFT termin mozna dogadać

Edytowane przez MANIEK 34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie jestem juz po zabiegu i sami ocencie :-) Ja z mojej strony polecam chlopakow:)

1fot(przed), 2fot(po)

passat mod przed.jpg

passat mod po.jpg

Edytowane przez lis1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gulu to kiedy będzie ten Dyno Day???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko, ile by wyniosło chipowanie BMW X5 3.0D 2003r 184KM. Info na poczte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gulu to kiedy będzie ten Dyno Day???

 

chetnie jakis mały zlocik by sie zrobiło we Wrocku !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jacky-k

Witam.

 

Niedawno zakupiłem autko jak wyżej. Uważam że przy napędzie 4x4 na stałe - niestety 131 koni to jednak za mało, szczególnie gdy chcemy wyprzedzać przy wyższych prędkościach. Napęd 4x4 "zjada" o połowę odczuwalny moment obrotowy tego silnika.

 

1) pytanko, czy można zrobić modyfikację i sprawdzić na hamowni z 4x4 ?

2) proszę o poradę gdzie dokonać modyfikacji (jestem z Krakowa)

 

Pozdrawiam Jacky.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh a ja tak trochę z innej beczki ale nie chce zaczynać nowego wątku , może koledzy z Dynosoftu znają cenę wtrysków 230 , bo słyszałem że lepsze od 216 , podobno Aligator je ma w sprzedaży . I wogóle trzeba zmieniać całe wtryski czy tylko końcówki bo trochę jestem laikiem w tych sprawach . Pozdro i z góry dziękuje za odpowiedź. Hej :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pytanko, ile by wyniosło chipowanie BMW X5 3.0D 2003r 184KM. Info na poczte.

 

 

ok 210 -220 KM wychodzi po programie,prosze dzwonic 513399363

--- scalone ---

Witam.

 

Niedawno zakupiłem autko jak wyżej. Uważam że przy napędzie 4x4 na stałe - niestety 131 koni to jednak za mało, szczególnie gdy chcemy wyprzedzać przy wyższych prędkościach. Napęd 4x4 "zjada" o połowę odczuwalny moment obrotowy tego silnika.

 

1) pytanko, czy można zrobić modyfikację i sprawdzić na hamowni z 4x4 ?

2) proszę o poradę gdzie dokonać modyfikacji (jestem z Krakowa)

 

Pozdrawiam Jacky.

 

 

Mamy hamownie która potrafi spr 4x4 pod warunkiem że jest to skrzynia manualna.

Takie autko jak Twoje srednio robi sie na ok 165-170 KM i 360 Nm.

Można oczywiście dużo więcej zrobić ale trzeba by było zmienić turbo i IC na większy a wtedy 200 KM pęknie.

--- scalone ---

Ehhh a ja tak trochę z innej beczki ale nie chce zaczynać nowego wątku , może koledzy z Dynosoftu znają cenę wtrysków 230 , bo słyszałem że lepsze od 216 , podobno Aligator je ma w sprzedaży . I wogóle trzeba zmieniać całe wtryski czy tylko końcówki bo trochę jestem laikiem w tych sprawach . Pozdro i z góry dziękuje za odpowiedź. Hej :]

 

Prosze sobei zadac pytanie w ile KM celujesz 216 starczaja do ok 175 KM

 

Jakby co prosze dzownic 513399363

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności