Skocz do zawartości
Charakterek

Użytkownicy forum

Rekomendowane odpowiedzi

 

Czy Założyciel(e) Forum są jeszcze obecni w szeregach userów? Kto to?

 

Przydałoby się spisać takie informacje. Dzięki temu wiedziałbym komu mogę podziękować za to Forum.

 

pozdrawiam Dominek

 

Założycielem forum jest UHU, ale coś nie widze go na liście użytkowników forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Administrator co jakiś czas usuwa użytkowników , którzy się nie logują, nie pamiętam dokładnie ale chyba po trzech miesiącach no i niestety UHU wypadł z forum :(

Co do "zarządu" forum >>> http://forum.vw-passat.pl/showgroups.php?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...to nie chcę krakać, ale trzeba powiedzieć jędrusiowi i kubeltowi, bo lada dzień to i ich czeka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...to nie chcę krakać, ale trzeba powiedzieć jędrusiowi i kubeltowi, bo lada dzień to i ich czeka :P

 

Nie wspominając Marka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Administrator co jakiś czas usuwa użytkowników , którzy się nie logują, nie pamiętam dokładnie ale chyba po trzech miesiącach no i niestety UHU wypadł z forum
...to nie chcę krakać, ale trzeba powiedzieć jędrusiowi i kubeltowi, bo lada dzień to i ich czeka :P
Nie wspominając Marka

Czyli chcecie rzec że sami się wywalą? Czy to idzie automatycznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli chcecie rzec że sami się wywalą?
Czy to idzie automatycznie

sam sobie odpowiedziales

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1616 nie jest tak źle... :on:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

1480... Nie pamietam, jaki mialem numerek poltora roku temu :( Ale moze za jakies czas wkrocze do pierwszego tysiaca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

154 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli chcecie rzec że sami się wywalą? Czy to idzie automatycznie?

 

nie idzie automatycznie, ale następnym razem jak boombox zapoda to zapytanie do bazy, to się może okazać, że wessie pozostałych adminów, powiedzmy sobie... przez przypadek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiedzmy sobie... przez przypadek :D

:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może nie jestem za wysoko ale przynajmniej numerek się ładny trafił 2727:rotfl: :on:

2727 Pozdrawia:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

201 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie idzie automatycznie, ale następnym razem jak boombox zapoda to zapytanie do bazy, to się może okazać, że wessie pozostałych adminów, powiedzmy sobie... przez przypadek :D
Dobre :ok:;...wypadek-przypadek... jak w TVN Turbo.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

564 jestem 100 lat za murzynami :) Rejestrowałem sie razem ze zwierzakiem065c :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HARNAS

hemmm a mnie nima wogóle .... choc jestem !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hemmm a mnie nima wogóle .... choc jestem !!!!

428 strona .... 12851 :) jak nie ma jak jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wspominając Marka ;)

właśnie co się dzieje z Markiem?????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
właśnie co się dzieje z Markiem?????????????

 

A cóż może się dziać :?: Stara gwardia powoli "odchodzi" Nie tylko Marek ale i jedrus, kubelt, hha i inni...

Przyczyn może być kilka, praca, rodzina, zmiana skryptu na forum na nowy, uciążliwi nowi użytkownicy, ciągłe powtarzające się posty i klepanie w kółko to samo itd, itp....

Ja osobiście rzadko już się udzielam na forum bo zamiast coś napisać, poszukać to zajmuje się moderacją bo roboty jest bardzo wiele a moderatorów moim zdaniem za mało I ciągle te same posty, w kółko to samo a później tłumaczenie się dlaczego temat jest w koszu. Każdy kiedyś ma "dość" ale jakoś tam się to kręci i dopóki dam radę to będę na forum... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A cóż może się dziać :?: Stara gwardia powoli "odchodzi" Nie tylko Marek ale i jedrus, kubelt, hha i inni...

Przyczyn może być kilka, praca, rodzina, zmiana skryptu na forum na nowy, uciążliwi nowi użytkownicy, ciągłe powtarzające się posty i klepanie w kółko to samo itd, itp....

Ja osobiście rzadko już się udzielam na forum bo zamiast coś napisać, poszukać to zajmuje się moderacją bo roboty jest bardzo wiele a moderatorów moim zdaniem za mało I ciągle te same posty, w kółko to samo a później tłumaczenie się dlaczego temat jest w koszu. Każdy kiedyś ma "dość" ale jakoś tam się to kręci i dopóki dam radę to będę na forum... :D

Rozumiemy to, również zauważyłem tego rodzaju trudności. Jak widzę cokolwiek to staram się pomagać. Jedrusa od czasu zmiany skryptu już dawno nie widziałem (pomijając Spałę). Myślę że większość forumowiczów którzy przebywają dłużej stara się wam pomagać. Jak znikną "stare" twarze to kto zajmie się forum? Czy przestanie istnieć? W momencie kiedy rośnie i się powiększa w ludzi? Spoty się sypią jeden za drugim. Czyżby zjadła nas popularność passata?Jeśli taka jest kolej rzeczy to szukajcie nowych modów i mianujcie ich. Zobacz Marcin jak wielkie są forum Golf.pl czy passata za granicą, czy padają? Nie, kwitną. Charakterek ruszył wierzchołek góry lodowej. Nie dajmy się panowie. Co ja na tym zadupiu będę robił bez forum? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności