Skocz do zawartości
makaron11

Jakie zabezpieczenie do B6

Rekomendowane odpowiedzi

 

Da rade juz to w jednym Pasku B6 robilem bez jakichkolwiek Informacji o bledach czy awari na wyswietlaczu. Dosyc skuteczna metoda by nie odjechac ale na Lawete wszystko sie wciagnie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj spotkałem się z takim zabezpieczeniem w Mercedesie SLK - (dalszy znajomy), zabezpieczenie odcinało pompę paliwa, a żeby uruchomić samochód oprócz włączenia zapłonu w pozycje by kontrolki się oświeciły należy palec wsadzić do zapalniczki a drugim palcem dotknąć dyskretnie umieszczoną śrubeczkę (taką mała czarna na torx)- potem mamy 1minutę na uruchomienie auta, a jak auto zgaśnie nam na skrzyżowaniu to mamy minutę na jego odpalenie, gdy tego nie zrobimy zabezpieczenie się uzbraja i auta już nie uruchomimy. Bardzo spodobało mi się te zabezpieczenie, będę chciał się dowiedzieć jakie są koszta i kto mu to robił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepszy autoalarm to AC, pewnie ze są przypadki ze nie chcą wypłacić,

ale jeszcze jest sąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam .Od niedawna jestem szczęsliwym posiadaczem b6 105km z 2005 roku czy ktoś może mi podesłaćna manual podłączenia blokady sensorowej (gdzie można się bezpiecznie wpiąć w instalacje)z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,kto szuka ten znajdzie-znalazłem ładny manual ze zdjęciami do podłączenia blokady sensorowej w passacie b6-jeśli ktoś jest zainteresowany mogę udostępnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo tu jest o zabezpieczeniach elektronicznych,a co z blokadami mechanicznymi? Z jakiego powodu w jednej z wypowiedzi są one odradzane? Mam zamiar jakoś dodatkowo zabezpieczyć mojego paska i myślałem właśnie nad blokada mechaniczną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam GPS :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
polecam GPS
.....chyba tylko po to by go zagłuszyc jammerem i odjechac w siną dal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi w jaki sposób złodzieje dezaktywują zabezpieczenie auta polegające na chipie który mamy ew. w dokumentach pojazdu, bez którego nie da się odpalić samochodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do zabezpieczenia mechanicznego to widzieliście propozycje ZEDER-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do zabezpieczenia mechanicznego to widzieliście propozycje ZEDER-a
To zabezpieczenie otwierają jakimś drucikiem.Było gdzieś w necie.Ogólnie padaczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To zabezpieczenie otwierają jakimś drucikiem.Było gdzieś w necie.Ogólnie padaczka.

 

Np. tutaj: zeder-unlock.com

 

Pozdrawiam,

A.

Edytowane przez la.bouche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skanują samochód nawed niewiesz kiedy naprzykład na parkingu pod Reallllemm jak do niego wsiądziesz i prubujesz zapalić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też słyszałem o zederze, że rozbrajają go szybko, ale z racji montażu w tak głębokim miejscu i trudno dostępnym może być nie lada zaskoczeniem dla kogoś kto chce brać nasze auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli, że tak powiem, nie mamy nic pewnego. To oczywiste, skoro parkujemy w różnych miejscach i auta zwyczajnie używamy.

 

Ale może jakiś ranking, może głosowanie, lista stosowanych przez Was zabezpieczeń i próba ich posortowania po skuteczności i/lub kosztach montażu...

Sam stoję przed podobną kwestią, gdyż mój b6 golutki, tzn. fabryczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mszym1969

Witam,

 

Czy możesz mi udostepnić manual ze zdjęciami do podłączenia blokady sensorowej w Passacie B6. Podaję namiary: [email protected] Z góry dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale może jakiś ranking, może głosowanie, lista stosowanych przez Was zabezpieczeń i próba ich posortowania po skuteczności i/lub kosztach montażu...

Sam stoję przed podobną kwestią, gdyż mój b6 golutki, tzn. fabryczny.

 

No to może krótko;

1.dobry alarm

2.blokada skrzyni biegów

3.jakaś samoróbka

 

Dobry jumak popatrzy i szarpinie gołe auto obok,( w 99%) bo mniej czasu mu to zajmie i to jest stara prawda jak świat,ale jeśli ktoś ma konkretne zlecenie na twoje auto to i tak Ci nic nie pomoże :(

Zobacz ile aut ,,nasi obywatele'' targają w Deutchland...... bo są ,,gołe i przez to przewidywalne''

100% zabezpiczenia nie ma i nie będzie więc AC do kompletu i wsio w temacie.

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem nowy na forum. Czytam wątek bo chcę zabezpieczyć swoją B6 jakimś własnym "pstryczkiem". Czy najprostszym sposobem nie będzie zrobić przerwę na bezpieczniku od strony kierowcy 14 lub 16 od odcięcia zapłonu? Po wyciągnięciu któregoś z bezpieczników auto nie reaguje na kluczyk. Nawet komputer się nie świeci a tym bardziej rozrusznik nie kręci. Myślałem żeby wymontować tablicę z bezpiecznikami, znaleźć kabelek od bezpiecznika rozrusznika i wmontować w niego przerwę którą będzie ukryty pstryczek. Wyciągnąłem bezpiecznik sprawdziłem czy auto zapali. Nie zapaliło a po ponownym włożeniu nic się "złego" nie działo. Mam pytanie odnośnie tego pomysłu: jak auto będzie stało dłużej na "odciętym" bezpieczniku czy nie będzie to miało wpływu na rozkodowanie komputera czy na jakieś błędy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Jestem nowy na forum. Czytam wątek bo chcę zabezpieczyć swoją B6 jakimś własnym "pstryczkiem". Czy najprostszym sposobem nie będzie zrobić przerwę na bezpieczniku od strony kierowcy 14 lub 16 od odcięcia zapłonu? Po wyciągnięciu któregoś z bezpieczników auto nie reaguje na kluczyk. Nawet komputer się nie świeci a tym bardziej rozrusznik nie kręci. Myślałem żeby wymontować tablicę z bezpiecznikami, znaleźć kabelek od bezpiecznika rozrusznika i wmontować w niego przerwę którą będzie ukryty pstryczek. Wyciągnąłem bezpiecznik sprawdziłem czy auto zapali. Nie zapaliło a po ponownym włożeniu nic się "złego" nie działo. Mam pytanie odnośnie tego pomysłu: jak auto będzie stało dłużej na "odciętym" bezpieczniku czy nie będzie to miało wpływu na rozkodowanie komputera czy na jakieś błędy?

 

dzialal ktos w tym kierunku ma sens wyciaganie bezpiecznika czy jakis pstryk trzeba zrobic , da sie jakos domowym sposobem zabezpieczyc passka? czy takich staruszkow juz nie kradna w krakowie? ac niby mam.

Edytowane przez gw87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności