Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam unidena 510 i jestem zadowolony.mam do tego krotka syfiasta antene ale zrezygnowalem z kupowania lepszej bo ma wystarczajacy zasieg tzn: jak widze to moge pogadac:) kup unidena a reszte ile wlezie dawaj w antene

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też posiadam unidena 520xl, uzywam go już pare lat i nie mam problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

520 jest wezszy od 510 . ma wiecej funkcji ale czy ktos korzysta z innych niz szumy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro nie widać różnicy to po co przepłacać !? (z jakiejś reklamy) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodaj kase na antene bo real radio dla zony.ja mam 510 i jedynie 520 jest lepsza bo wezsza i latwiej ja wcisnac w ciekawe miejsc:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i niech lepiej nikt nie wnika gdzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Indi ja używam wszystkich przełączników i przynajmniej nic mi nie szumi jak nie trzeba. :) A różnica jest 10zł na Allegro między 510 a 520 więc nie przesadzajmy z przepłacaniem. Różnica jest na tyle mała, że chyba każdego stać, żeby dołożyć tą dychę. Jeden czteropak browara mniej i już. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie odgapiaj

 

Jakie nie odgapiaj? VW Touareg to juz dawno moje marzenie, z tym ze chcialem 3.0 V6 benzyne ale moze jednak sie polasze na TDI bo widzialem w akcji no i te 240 koni na offroad noooo mega wypas. A Ty sledziu mowiles cos o Passacie CC:D Kto zgapia wiec?:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie nie odgapiaj? VW Touareg to juz dawno moje marzenie, z tym ze chcialem 3.0 V6 benzyne ale moze jednak sie polasze na TDI bo widzialem w akcji no i te 240 koni na offroad noooo mega wypas. A Ty sledziu mowiles cos o Passacie CC Kto zgapia wiec?

 

Ale Wy macie marzenia. :) Ja jestem mniej wymagający, bo mnie by satysfakcjonował Passat 3BG Combi, rocznik 2001-2002, silnik 1,9TDI 131KM, srebrny, wersja Highline. A jak nie Highline, to musi mieć obowiązkowo: strebrny, chrom na około okien, relingi chrom, malowane listwy w kolor z chromem, alu oryginał 17", w środku czarne półskóry, climatronik, skrzynia manual 6 biegów, wykończenie w drewnie i trójramienna kiera. :D Istny ideał z wyglądu i wyposażenia jest tu: http://moto.allegro.pl/item546423972_volkswagen_passat_highline_1_9tdi_sprowadzony.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paput, to kredycik bierz i kupuj tego srebrnego :P:D

 

Ale Wy macie marzenia. Ja jestem mniej wymagający

 

Ja to dopiero jestem nie wymagający, wystarczył by mi Passat B1 :D no ewentualnie B2 :D

 

 

krecikwzt, nie masz przypadkiem naklejonych jakiś napisów z tyłu na swoim passacie? Bo widziałem dzisiaj w Legnicy takie czarne B5 z czarnymi światłami z przodu, ale miał jeszcze jakieś napisy na klapie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Paput, to kredycik bierz i kupuj tego srebrnego

 

Za jakiś czas pojadę sam do Francji i sobie przywiozę, to będzie taniej. :D Wolałbym jeździć Polonezem, niż Passatem, na którego miałbym brać kredyt... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
krecikwzt, nie masz przypadkiem naklejonych jakiś napisów z tyłu na swoim passacie? Bo widziałem dzisiaj w Legnicy takie czarne B5 z czarnymi światłami z przodu, ale miał jeszcze jakieś napisy na klapie...

 

Ja tylko mam na tylnej klapie wlepe forumową, a tak pozatym to dziś nie jeździłem paskiem Pozdrawiam

 

 

A tak przy okazji to wczoraj w Legnicy na parkingu galerii piastów przed 17.00 zaparkował obok mnie ptaq_p Pozdrawiam

Edytowane przez krecikwzt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak przy okazji to wczoraj w Legnicy na parkingu galerii piastów przed 17.00 zaparkował obok mnie ptaq_p

Dokładnie passacina była tak jak napisałeś, jednak to Żoneczka nim się przemieszczała. W każdym bądz razie pozdrowienia przyjęte i LUSTERECZKO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chcialbym sie przywitac na dzien dobry. Jestem z Wrocka i wlasnie nabylem B5 99' AFN, wszystko rewelacyjnie autko w fajnym stanie, gdyby nie .... utrata mocy przy 120 kmh :(

Autko troszke kosztowalo a na poczatek taka awaria strasznie mnie doluje, oczywiscie pierwsze co udalem sie do warsztatu, ale chyba koszmarnie trafilem bo gosciu na dzien dobry chcial turbinke robic i zaproponowal jakas za 1200 zl, na co podziekowalem i zaczalem sam szukac.

Do tej pory wymienilem Aku na Bosha 74, przeplywke - sama wkadke i n75, posprawdzalem i podociskalem kable i ciagle to samo.

Moze ktos zyczliwy z Wrocka bylby w stanie zczytac mi bledy z kompa za zgrzeweczke leszka?

 

pozdrawiam

 

Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

oki dzięki sprawdzę jak kupię to dam znaka co wybrałem pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam vaga ale jestem ze swidnicy:) to kawaleczek masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze ktos zyczliwy z Wrocka bylby w stanie zczytac mi bledy z kompa za zgrzeweczke leszka?

 

indi z tego co wiem miał vaga na kompie to więc popytaj się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Chcialbym sie przywitac na dzien dobry. Jestem z Wrocka i wlasnie nabylem B5 99' AFN, wszystko rewelacyjnie autko w fajnym stanie, gdyby nie .... utrata mocy przy 120 kmh :(

Autko troszke kosztowalo a na poczatek taka awaria strasznie mnie doluje, oczywiscie pierwsze co udalem sie do warsztatu, ale chyba koszmarnie trafilem bo gosciu na dzien dobry chcial turbinke robic i zaproponowal jakas za 1200 zl, na co podziekowalem i zaczalem sam szukac.

Do tej pory wymienilem Aku na Bosha 74, przeplywke - sama wkadke i n75, posprawdzalem i podociskalem kable i ciagle to samo.

Moze ktos zyczliwy z Wrocka bylby w stanie zczytac mi bledy z kompa za zgrzeweczke leszka?

 

pozdrawiam

 

Daniel

 

Od zczytania bledow z Vaga trzeba zaczac. O przechodzeniu silnika w stan awaryjny na forum juz bylo od groma. Moze byc to praktycznie wszytsko- poczawszy od turbinki po przeplywomierz. Tak wiec jesli beddziesz mial kogos w poblizu to skorzystaj. Ja we Wrocku bede na pewno w tym tygodniu ale kiedy dokladnie to jeszcze nie wiem.

pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

Oficjalnie chciałam się przywitać :P

Co nie którzy już mnie poznali ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć

Oficjalnie chciałam się przywitać

Co nie którzy już mnie poznali

Pozdrawiam

 

Cześć! Fajnie że jesteś na forum :) W końcu skończą się te wybryki Łukasza :rotfl::P (joke)

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności