Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że do piątku się uwiną :)

 

W najgorszym wypadku 1000 zł...

 

Pozdrawiam

 

No to jeszcze nie jest tak tragicznie!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko mi tutaj nie "filozofuj" :rotfl:

 

Spoko ja jak zwykle żartuje :(, wiem jak to jest i też bym się wkurzał, mam nadzieje że szybko naprawisz i bedzie git :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoko ja jak zwykle żartuje

 

Wiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanko:

 

Czy da rade ktos mnie podrzucic z Dworca PKP na lotnisko w sobote kolo godz.19.00 ??

Oczywiscie zwracam za paliwko, nie znam Wrocka i nie chce zaplacic 200 za wycieczke taxi dookola dolnoslaskiego :/

 

sorki za OT

 

edit:zmienilem godzine

Edytowane przez Preziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preziu ja chyba dam rade wiec jak cos to na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, mam pytanko:

 

Czy da rade ktos mnie podrzucic z Dworca PKP na lotnisko w sobote kolo godz.19.00 ??

Oczywiscie zwracam za paliwko, nie znam Wrocka i nie chce zaplacic 200 za wycieczke taxi dookola dolnoslaskiego :/

 

sorki za OT

 

edit:zmienilem godzine

 

Mam zajety czas, ale jeszcze nic pewnego, ewentualnie moglbym podwieźć:) Traktuj mnie raczej jako kolo ratunkowe:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam panowie i panie jak jest na vw forum jakieś kurtki mamy na dolnym śląsku coś w gadzetach widziałem ale to okręg łudzki organizuje a mu na dolnym sląsku mamy coś takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam panowie i panie jak jest na vw forum jakieś kurtki mamy na dolnym śląsku coś w gadzetach widziałem ale to okręg łudzki organizuje a mu na dolnym sląsku mamy coś takiego

 

Witaj. Wszystkie gadżety są w dziale z gadżetami i są dostępne dla wszystkich userów. Wszystko wysyłane jest paczkami, dlatego zamawiasz i masz co chcesz... Wlepy, kurtki, koszulki, ramki, flagi, smyczki, kalendarze na 2009 rok, breloczki... Co chceta to mata. :D pozdrowionka

Edytowane przez paput

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem gadzety ale pomyslałem że mamy na dolnym śląsku jakiegoś dostawcę bo bym dotkną oraz zobaczył ale jak nie ma to oki jakoś może jak się zdecyduję to kupię .

dzieki za odpowiedz , dołączam pozdrowienia.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tomek naprawde moje wspołczucia!!!! Wiem cos na ten temat, gdy kupilem auto to sam widziales jak wygladal u Kaminskiego!! :(

Trzymam kciuki za szybka i zdrowa naprawe... i zebys tez za bardzo po kieszeni nie dostal!! ;)

 

No i autko już śmiga jak talala :D Walnięta była pompa wodna + pasek:D Wlali mi też nowy płyn :) Zapłaciłem 250 zł:) I jeszcze zostało na opłatek :rotfl:

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i autko już śmiga jak talala :D Walnięta była pompa wodna + pasek:D Wlali mi też nowy płyn :) Zapłaciłem 250 zł:) I jeszcze zostało na opłatek :rotfl:

 

Pozdrawiam

 

no to elegansko że wszystko już wporządku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie ze tak sie udalo i tak mimo pecha to elegancko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i autko już śmiga jak talala :D Walnięta była pompa wodna + pasek:D Wlali mi też nowy płyn :) Zapłaciłem 250 zł:) I jeszcze zostało na opłatek :rotfl:

 

Pozdrawiam

 

Uff.... :ok:

 

A gdzie robiles?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Poszukuje osoby która rozkoduje mi radio VW GAMMA IV PHILIPS

 

gg.9704134

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i autko już śmiga jak talala :D Walnięta była pompa wodna + pasek:D Wlali mi też nowy płyn :) Zapłaciłem 250 zł:) I jeszcze zostało na opłatek :rotfl:

 

Pozdrawiam

 

No to super że twoja fura już śmiga, natomiast mój passek miał z tym dzisiaj mały problem, we Wrocku posypał mi się przegub i musiałem 4 godziny na pomoc czekać a potem jeszcze 2 godziny wymieniać uw przegub pod politechniką na parkingu :P

 

Ale przynajmniej śmieszne zdjęcie jest :evil:

 

418630854924c278m.jpg

 

indi za ten podpis to :zabawa::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to super że twoja fura już śmiga, natomiast mój passek miał z tym dzisiaj mały problem, we Wrocku posypał mi się przegub i musiałem 4 godziny na pomoc czekać a potem jeszcze 2 godziny wymieniać uw przegub pod politechniką na parkingu :P

 

Ale przynajmniej śmieszne zdjęcie jest :evil:

 

418630854924c278m.jpg

 

indi za ten podpis to :zabawa::P

ktory podpis? :) lyknalem swoj z humoru od nas z forum:)

 

jakbys byl za tydzien we wro to moze pod jakims innym budynkiem niz a1 ze chcesz moj wymienic masz juz wprawe:) tyle tylko ze sie boje ze sie calkiem wysra i musze w poniedzialek wiesc do mechanika bo potem codzien ponad 100 bede robil, ale jak sie zadeklarujesz to moge poczekac:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie ma problemu, wybierz pod którym budynkiem chciałbyś wymieniać i możemy działać :D Ale z drugiej strony radzę ci wymieniać jak najszybciej, ja dzisiaj przyjechałem do Wrocka ale już odjechać nie zdołałem, a wcześniej objawów żadnych nie było ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A gdzie robiles?!

 

Od zawsze korzystam z usług jednego mechanika w Mikoszowej :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy nie mogę dostać od nikogo info. na temat czym czyścimy Alkantarę moje pytania są jakoś dziwnie traktowane, odpowiedzi są różne np. skórką od chleba albo spirytusem nie takich odpowiedzi oczekuję może wy mi pomożecie dzięki. Alkantarę mam niebieską co widać na małych i kiepskich zdięciach w mojej galerii (postaram sie zrobić lepsze w najbliższym czasie i pochwalić się moim cackiem). Jak możecie to dajcie jakąś informację z góry dzięki pozdrawiam wszystkich!!!.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam koledzy nie mogę dostać od nikogo info. na temat czym czyścimy Alkantarę moje pytania są jakoś dziwnie traktowane, odpowiedzi są różne np. skórką od chleba albo spirytusem nie takich odpowiedzi oczekuję może wy mi pomożecie dzięki. Alkantarę mam niebieską co widać na małych i kiepskich zdięciach w mojej galerii (postaram sie zrobić lepsze w najbliższym czasie i pochwalić się moim cackiem). Jak możecie to dajcie jakąś informację z góry dzięki pozdrawiam wszystkich!!!.

 

Witaj... Kolego rafi a odwiedziles szukajke?! Z pewnoscia znajdziesz co nie co?! Pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności