Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

mój ulep ma teraz urlop :D odpoczywa sobie i czeka na lepsze dni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm przy takim przebiegu mozna rozpuszczac margaryne Palme ewentualnie delme. jesli boisz sie pochlapania wlewu do silnika mozesz nakladac smalec lyzka tylko nalezy uwazac by nie nabrac go razem ze skawrkami bo...i tu wazne.. . moga ci sie zaczac swiecic STOPY.....lub jedna stopa....jest to klopotliwe w nocy bo robi ci sie jasno w pokoju gdy nie przykryjesz swoich stopek kolderka.

a na klopot drugiego kolegi proponuje psi smalec...serwowany gdzie kolwiek i jakkolwiek najlepiej na naciete dziasla.

z wyrazami smutnku Wasz indi

 

Jesteś mistrzem:) Hehehehehe

 

Ja tak daleko nie śmigam tylko pod milenijny

 

Jak dla mnie bomba, zgadamy sie kiedyś na GG to też śmignę pod Milenijniaka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ma ktos moze laptopa z serii ThinkPad? Najprawdopodobniej bateria mi umarla, a potrzebuje drugiej by sie upewnic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś miałem niespodzianke i mało co brakowało a byłoby boom - pękł przewód paliwa w miejscu łączenia go do ściany grodziowej. Lało się na dolot i wszystkie pozostałe elementy.

 

Na szczęście dojechałem do mechaniora bez ekspozji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pomoge....nie znam tematu i nie jestem w stanie poradzic:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

indi, wpadaj do mnie na browara ( ja już postawię nawet ) mam kilka pytań do Ciebie odnośnie moich planów związanych z autem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem taki latwy najpierw trzeba ze mna troche pochodzic :) sprzedaj a potem szybko odkup z duza strata to najlepsza rada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki indi, w sobotę pojadę do lubinia. :)

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no łobuzy ja 2giego browka wciągam :D i idę lulu rano trza wstać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
idę lulu rano trza wstać

i jak tam, wstałeś ? :)

Wczoraj też mnie naszła ochote i strzeliłem dwa heńki do poduszki, a migrena minęła :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Gdzie nie spojrzeć same ochlaptusy :lol

90PS będziesz na giełdzie bo też się wybieram ,może razem połażą ;) romantycznie tak za rękę :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i jak tam, wstałeś ?

 

Wstałem o 8:00 ;) dziś chmmmm znaczy jutro to chyba wrócę około 3ciej :D mamy impre po pracy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Zrobilem zdjecia rzeczy ktore mnie ciekawia i nie wiem co to jest :dupablada

Na jednym zdjeciu jest sprezyna ktora mi wypadla z pod siedzenia, i nie widze miejsca na nia...

IMG_2154.jpg

 

Drugie zdjecie zrobilem po zdjeciu kola i nadkola (strona pasazera). Czy tam czegos nie brakuje? jakiejs sruby czy cos?

foto.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drugie zdjecie zrobilem po zdjeciu kola i nadkola (strona pasazera). Czy tam czegos nie brakuje? jakiejs sruby czy cos?

Pozwolicie, ze odpowiem za indiego.

Otoz w tym miejscu brakuje podrecznego widelca, na ktory mozna nabijac karczek podczas grilla. Jest to element pakietu VW Turistik, specjalnie zaprojektowanego dla mlodych ludzi, ktorzy sa amatorami grillowanej giętej :D

Zapytaj w dziale technicznym B5 3B/3BG (ile do cholery mozna tlumaczyc, ze pytania techniczne do technicznego!), moze oni uznaja, ze tam ma byc sruba a nie widelec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi uosiu! Skoro "rozmowy na kazdy temat" to na kazdy nie? Zamiast sie pieklic ze tu ktos pisze, to moze lepiej zajzec do slownika i sprawdzic znaczenie "na kazdy temat" i zmienic to np "na kazdy temat oprocz techniczny" i nie bedziesz musial tlumaczyc zeby technicznych nie pisac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko dodam, z pierwszego zdjecia wnioskuje iz musisz uwazac czy nie jestes w ciazy...objawia sie to guzkami pod kolanem...wypadla ci "spirala" tzw drutex in waginex. ew wersja meska drutex z dupex. najlepiej wyrzuc i licz ze sie nic nie stanie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

poniekąd trochę racji ma:D patrzą rozmowy na każdy temat i wio :D Może by edytować temat np Pogaduchy Dolnośląskie ,myślę że zmieni to postać rzeczy ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak bym wiedzial ze tam ma byc widelec a nie sruba, to bym sie tu nie pytal, chyba te forum jest po to zeby sie czegos dowiedziec a nie cwaniakowac ze ktos wie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mysle ze opcja szukaj jest glowna zasda tego forum, potem "przyzwoitoscia" jest poszukac w dziale technicznym i tam dostac ostrzezenie za powielanie tematow

poza tym stary ostroleka a dolny śląsk??to juz trzeba bylo trafic do tamtego regionu a nie co 15 min ktos sie pyta u nas co go boli...moze mape sobie zobacz a uosiu sobie zobaczy w slownik...dla dobra sprawy ja juz sprawdzam co to znaczy "na kazdy temat" ale nie ma takiego zwrotu, wyrazenia itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności