Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

Qrde koledzy, ja na prawdę jestem taki straszny??

Bez jaj paput;) Nie jesteś.

 

bylem raz przypadkiem na takim zlocie to sie lalo oj lalo

Byłes na zlocie Trabanta?? :D

Kurde sam bym pojechał :D Powdychać choćby :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

calkowitym przypadkiem bylem nad solina w te wakacje bo koles od nas ze schroniska przyjechal trampkiem i byl organizatorem wiec skoczylismy z nim...klimat!!kiedys w rodzinie mielismy trampka 1.1 z silnikiem polo..podobno wymiatal:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malon_GT dowiedziales sie cos na temat radyjek? bo juz sie nei moge doczekac:)

 

btw dzisiaj poslizgalem sie troche na parkingu przy cmentarzu...o sniegu i lodzie to praktycznie na dniach tam bedzie mozna zapomniec. zajebista miejscowka :) jezdzilem az mnei zaczely rece bolec i sie zgrzalem:) przestraszylem sie busa ktory nagle sie tam zjawil ale zaparkowal i nikt nei wychodzil wiec go olalem:)zajebista miejscowka tyle tylko ze brakuje sniegu lodu i jezdzi sie troche po tych takich smiesznych kostkach z dziurami w srodku co niszczy opony ale te tylne i tak mam do zajezdzenia.

no i oczyscie auto cale brudne az po sama koncowke anteny od CB od pryskajacej brudnej wody spod przednich kol:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja auto wszystko dupa!:633: Rozsypał się tłok:506:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Malon_GT dowiedziales sie cos na temat radyjek? bo juz sie nei moge doczekac

 

Gość na razie nic nie ma...Ogólnie mówi że teraz przerzucił się na coś innego...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Malon_GT dowiedziales sie cos na temat radyjek? bo juz sie nei moge doczekac:)

 

btw dzisiaj poslizgalem sie troche na parkingu przy cmentarzu...o sniegu i lodzie to praktycznie na dniach tam bedzie mozna zapomniec. zajebista miejscowka :) jezdzilem az mnei zaczely rece bolec i sie zgrzalem:) przestraszylem sie busa ktory nagle sie tam zjawil ale zaparkowal i nikt nei wychodzil wiec go olalem:)zajebista miejscowka tyle tylko ze brakuje sniegu lodu i jezdzi sie troche po tych takich smiesznych kostkach z dziurami w srodku co niszczy opony ale te tylne i tak mam do zajezdzenia.

no i oczyscie auto cale brudne az po sama koncowke anteny od CB od pryskajacej brudnej wody spod przednich kol:)

 

indi, czyli byles na parkingu cmentarza osobowickiego? hehe, tez tam jezdzilem ale teraz jest odwilz i raczej kiepsko sie tam jezdzi:) Co do busow i innych takich, nawet policja tam wpada sie slizgac wiec nie masz czego sie bac, nalezy tylko uwazac na lampy i na gaszone swiatlo o 22:00:)

 

Jak napada snieg to sporo ludzi przyjezdza, obowiazuje ruch za lampami przeciwny do wskazowek zegara, czasem jest mega lod wiec radze uwazac przy pierwszym przejezdzie (raz przyjechal taki koles Lancerem Evo 9 no i nie wiedzial ze szklanka, jak sie wypierniczyl z boku to go ludzie wyciagali bo sie zaklinowal na krawezniku, a nikt mu nie kazal wchodzic na lodzie w zakret przy 60 km/h hehehehehe - urwal wydech i chyba miske przebil, wspaniale aktywne 4x4 i systemy mu nie pomogly:]).

 

Polecam tez parking Magnolii, gdy sniezek lezy to tam mozna sie pobawic ale nalezy najpierw obadac teren bo krawezniki sa:)

 

No nic, tak sie rozpisalem, czekajmy tylko na mrozy to spocika slizganego zorganizujemy, ok?? A mrozy maja jeszcze nadejsc:cool:

Edytowane przez Sedris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mrozy maja jeszcze nadejsc

 

A kiedy dokładnie? Bo jakoś prognoz pogody nie oglądam. Przydałby się na niedziele:hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A kiedy dokładnie? Bo jakoś prognoz pogody nie oglądam. Przydałby się na niedziele:hyhy:

 

A tego to ja nie wiem:634: za 1,5 tygodnia przewiduja, poki co przez ten tydzien ma byc okolo -1 w dzien:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tego to ja nie wiem:634: za 1,5 tygodnia przewiduja, poki co przez ten tydzien ma byc okolo -1 w dzien:)

 

A tam mrozy. :D Teraz jestem w Stalowej Woli i w sylwka było tu -20 a u nas -5 i to zawsze tu jest zimniej niż u nas... A dziś o 4 rano jak jechałem 1 stopień na minusie, a teraz +8,5. :D Ja chcę mrozy na początku lutego jak będę miał egzamin na ciężarówkę. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co to sie jesień zrobiła, przybyło dziur we wrocku:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ilosci dziur wylazacych spod lodu i sniegu to szkoda gadac...nie wiem jak to sie dzieje ze tak latwo sie to dziurawi ehh:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o ilosci dziur wylazacych spod lodu i sniegu to szkoda gadac...nie wiem jak to sie dzieje ze tak latwo sie to dziurawi ehh:(
:633:

 

Indi szkoda gadac mam przegub do roboty .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nauczylem sie pozadnie jezdzic slalomem:) Dziury mi nie byly straszne, do czasu az zobaczylem dzis krater:] jakbym wpadl to by mnie nikt nie znalazl;) Makabra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja nauczylem sie pozadnie jezdzic slalomem:) Dziury mi nie byly straszne, do czasu az zobaczylem dzis krater:] jakbym wpadl to by mnie nikt nie znalazl;) Makabra

 

 

Sedris nie dałem rady jak dojeżdżam do swojej posesji to slalom nie pomaga ale mam nadzieję że szybko to załatają pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjedzcie do Wałbrzycha to zobaczycie co to dziury szczególnie Biały Kamień żal pisać pozdro

--- scalone ---

Aha Super forum jestem od nedawna tu a już mi sie podoba :) Wiele Ciekawostek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyjedzcie do Wałbrzycha to zobaczycie co to dziury szczególnie Biały Kamień żal pisać pozdro

--- scalone ---

Aha Super forum jestem od nedawna tu a już mi sie podoba :) Wiele Ciekawostek :)

 

Kamil napisałem ci wiadomoś na PV dostosuj się:) i napisz czy skutecznie pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyjedzcie do Wałbrzycha to zobaczycie co to dziury szczególnie Biały Kamień żal pisać pozdro

 

W Świdnicy też jest nie lepiej :rotfl: Ale to już znak rozpoznawczy naszych "PIĘKNYCH DRÓG"

 

Pozdrawiam

 

:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie całkiem znośnie na drogach :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
znośnie na drogach

 

Znośnie :) Fakt:) Jedziesz 5 km CZYSTO :) Ale jak walniesz dziurę tak koło urwane :rotfl:

 

:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności