Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Moro

teraz to jest banssss :lol [ame]http://www.youtube.com/watch?v=amFLt3TFnWg&feature=player_embedded[/ame]

 

---------- Post added at 23:36 ---------- Previous post was at 23:30 ----------

 

widzieli ?

 

 

zajebiście zrobione - szacuneczek dla autorów

 

wiecej na :

 

http://www.adrenalinemotorsport.pl/filmy-adreanline-motorsport/

super się ogląda takie coś ,kozacko zrobiony filmik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden z kozacko zrobionych (ale tutaj dajcie koniecznie HD 1080):

 

[ame]

[/ame]

 

A juz wiem skąd kojarzyłem ten montaż - to autor clipu VW MANIA 2004

Edytowane przez Pit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

kozacko nakręcone mógłby nam ktoś tak o padlinach nakręcić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki obok mnie jest kociołek mały jeździ się pod blokami ,dziś cofam a tu gość mi trąbi przede mną dwa auta jadą wiec wypuszczam je ,i jade po kolesiu z vectry , ubrany normalnie (sam) nagle lizak, raz kocioł się robi, ja cofam dalej , drugi raz lizak a ja pojechałem ,co teraz mi grozi w razie wu trochę go zblokowało więc nie miał pola manewru ,grozi mi coś ? w razie nie zatrzymania się ? przepisów nie złamałem ale pokrzyczałem trochę

 

Nawet wiem gdzie to było;) Pod astrą na zakręcie pod blokiem? Horbaczewskiego?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MORO kiedys jak mialem awarie z kregoslupem i spieszylem sie do lekarza polecialem na swidnickiej na przejsciu na trzeciego tnac podwojna ciagla wymijajac pieszych na czerwonym i skrecilemw prawo zaraz za tym idealnym manewrem...pech na pasach szedl patrol pies i straznik...pies rzucil sie i pobiegl za mna cos wyciagajac z kieszeni chyba notes:) albo radio ch go wie::) przed pasami na drodze w ktora skrecilem od razu (tj. podwale) jeszcze sie zatrzymalem bo nie wiedzialem co robic jak on za mna biegnie...ale w koncu pojechalem i nie udalo mu sie dobiec:) ostatecznie sralem po gaciach tydzien:) drugi tydzien juz jakos luz....i nikt nie przyszedl nic nie powiedzial. a byl to pies na sluzbie w pieszej pogoni za lamiacym hardcorem przepisy i nic.. nie martwilbym sie raczej na twoim miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

martwiłem się tylko wczoraj, że nie mogę sie napić a miałem taką ochotę :lol ,teraz mi się humor poprawił bo kupiłem fajerę po kosztach i lampki montować będę koło wtorku hehe żyć nie umierać i uciekać M O :lol zresztą ja nie złamałem przepisu tylko przezywałem nie ładnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie poza konkursem....ktos z was mial jakies doswiadczenia z regenerowanym dwumasem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
pytanie poza konkursem....ktos z was mial jakies doswiadczenia z regenerowanym dwumasem?

nie ale swego czasu dużo o tym czytałem ,tyle jest zwolenników co przeciwników ;)

jeżeli dostaniesz rok gwarancji to bym robił nie które firmy słyszałem dają 2 lata wiec to tak jak na nową część

 

---------- Post added at 12:21 ---------- Previous post was at 12:18 ----------

 

poczytaj może coś zobrazuje problem http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=2806

http://www.motofakty.pl/artykul/dwumasowe_kolo_zamachowe.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowe kiedy jakiś spocik ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładna jest pogoda tylko ze trochę wieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w naszym regionie zawsze jest zla pogoda na spota:)

 

dziex moro za linki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ame]

[/ame]

[ame]

[/ame]

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te filmiki mają po 100 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale Łukaszowi dopiero niedawno rodzice zdjęli Filtr Rodzinny z wyszukiwarki i chłopak na nowo sieć odkrywa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
ale Łukaszowi dopiero niedawno rodzice zdjęli Filtr Rodzinny z wyszukiwarki i chłopak na nowo sieć odkrywa ;)
:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności