Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

A ja wczoraj sobie uszkodzilem palca na Orliku...

Ała... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

hehehe teraz barman możesz pokazywać ( peace ) bez kombinowania :lol

nie żebym się śmiał z cudzego nieszczęścia ale jakoś po ostatnich podpisach mi się skojarzyło :D

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj sobie uszkodzilem palca na Orliku...

Uuuuuuuuuu!!!!!! Znam ten ból:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta juz na orliku. Pewnie wkladales w dobrze zabezpieczona dziurke;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego a nie są to po prostu końcówki drążków kierowniczych ? Ja miałem też pisk przy maksymalnym skręcie w prawo, też kombinowałem jak nie powiem co, a wyszło na końcówki. Sprawdź psikająć WuDe na nie.

To uczyniłem już, bo zaczęło coś trzeszczeć w zawieszeniu i się uspokoiło po zmoczeniu tego WuDe.

 

Myślę, że końcówki drążków też juz umierają i przyszedł na nie czas.

 

Co do palca ... aż mnie zabolało jak zobaczyłem to ...

Edytowane przez super krowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

barman wspolczuje wiem od kumpla ze trzeba o to dobrze zadbac bo u niego nie chcieli tego na sile nastawiac i teraz ma takiego dziwolonga a nie normalnego palca.

 

Super krowa:) taka ciekawostka:) tez tak mam z tym piszczeniem i juz kiedys tez czytalem..podobno pompka do wymiany a tobie cos pomoglo w koncu czy jak?ale az dziwne ze wielu sie tak dzieje

 

Co do peugotow to szkoda chlopaków...nie mila niespodzianka

btw...znam ksiedza ktoremu sie samoczynnie zapalil peugeot 307 nowka sztuka. cos tam bylo z nimi nie tak z instalacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super krowa taka ciekawostka tez tak mam z tym piszczeniem i juz kiedys tez czytalem..podobno pompka do wymiany a tobie cos pomoglo w koncu czy jak?ale az dziwne ze wielu sie tak dzieje

Jeszcze nie zajmowałem się tym. Na razie wymienię olej od wspomagania. Powinno pomóc. Jak nie to stawiam tak jak Ty - pompkę.

 

Dziś wyłapałem kolejnego z cyklu fukc_up w passacie. Generalnie miałem ubytek płynu chłodzącego odkąd go kupiłem. Tylko ciekło po kropelce i nie mogłem znaleźć źródła. Wczoraj poczytałem na forum na ten temat i wziąłem się do roboty. Zdjąłem osłony, powycierałem wszystko no i czekałem. Zauważyłem że sobie leci po misce olejowej, a ślad prowadził do góry. Na forum dużo ludzików pisało o króćcu który wchodzi do bloku silnika i coś tam puszcza. Chyba oring gumowy. Mnie chyba to samo dopadło. Jeszcze obczaje jak alternator wytargać, by było więcej miejsca i muszę go wymienić. Mam nadzieję, że to ostatnia niespodzianka już hehe. Tyle ciemniej strony mocy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro zakonczenie sezonu Wake'owego...bedzie sie dzialo! Terlicko Welcome!!

 

---------- Post added at 21:12 ---------- Previous post was at 21:11 ----------

 

a dzisiaj ustrzelony 3b sedan granat z chromem wokol szyb rejestracja dw.......fx na grabiszynskiej kierunek estakada:) ktos zna? nawet na klapie na dole mial chromem potargane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma b4 kombi granatową na numerach DSW i był dzisiaj prawdopodobnie na grzybach przy drodze prowadzącej do Świętoszowa, dziś rano widziany wlepa była prawy dolny róg szyby chyba że to następny cicho ciemny

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej nie ze Świdnicy może Strzegom, albo Świebodzice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo następny krąży po naszym regionie passat kupiony z wlepą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja mam zagadkę dla MORO ciekawa, tylko INDI nie szalej , wiec tak włączam światła i wtedy niespodzianka wycieraczki startują zrobią dwa ruchy i staja ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj sobie uszkodzilem palca na Orliku...

 

barmanku gdzie ten Orlik bym i ja se palca nie załatwił :(

 

Ps.: nie ciekawie to wygląda :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
ale ja mam zagadkę dla MORO ciekawa, tylko INDI nie szalej , wiec tak włączam światła i wtedy niespodzianka wycieraczki startują zrobią dwa ruchy i staja ??

 

czytaj wać pan ;)http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=4503&highlight=wycieraczki+szwankuj%B1

ostatni post może być pomocny

 

 

Indi miał też problem zapytaj jak sobie poradził ,ale chyba mu silnik padł od wycieraczek ,ja znowu u kolesia pożyczonym golfie robiłem to czyścił cały mechanizm bo bym zaje.... gnojem i pomogło ,same się nie włączały

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki MORO .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
barmanku gdzie ten Orlik bym i ja se palca nie załatwił

 

Ps.: nie ciekawie to wygląda

Orlik w mojej miescinie. :) Wygladalo nieciekawie ale na szczescie procz tego ze mam kawalek aluminium na palcu to w ogole tego nie odczuwam.:)

 

P.S.

Wieje tu strasznie nuda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On mial damski jakis;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności