Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

a raczej stałem po Wrocławiu i nikogo z was nie widziałem

 

To nierealne- we Wrocławiu nie ma korków. Tak powiedział Pan wiceprezydent -a ja mu wierzę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

jakieś 20 min temu chyba Kockoda pasior na Radosnej zaparkowany :D

3bg czarny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
numerem 6 wykrecilem 31.327

mi sie udało zdobyć 29.42 nawet 5 byłem na stronie w konkursie rotax, pozniej mnie zaprosili na dogrywke ale na urlopie byłem, w sumie to dobrze bo 50 zł chcieli za dogrywke, oj pieniążki to tam lubią

Kumpel coś był w sobote z firmy na spotkaniu firmowym w monzie to mówił ze jego kolesie cos linke jakos piętą dociskali to szybciej jechali :)

Moro koles zdjecia moze sobie je robic ale mandau nie dostaniesz, raz widziałem we wrocku jak koleś sprawdzał czy jest kwit za szyba, jak nie było to robił zdjęcie no troche lipa bo se może kazdy zrobic zdjęcie a kwit w fotoszopie wymazac, może bedziesz na tej stronie :)

http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91152,8337080,Konkurs__Uprzejmie_donosze____wrzesien.html

jakieś 20 min temu chyba Kockoda pasior na Radosnej zaparkowany
a byłem w warcie firme ubezpieczyć ;/ mogłes poczekać 10 minut ;) Edytowane przez Koćko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem wam że czasami warto by było zrobić co poniektórym baranom bez wyobraźni foty lub nawet filmy bo to co czasem ludzie odpierdzielają na drodze trudno nawet skomentować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

hehe zapisz się na tej stronie Łuki ;)

Kocko nie mogłem ,bo też byłem w pracy :lol

 

---------- Post added at 16:45 ---------- Previous post was at 16:43 ----------

 

A z tym czy może mi zdjęcia robić to chyba nie do końca ,nie jestem osobą publiczną ,nawet w uwaga pirat japy zasłaniają ,mogłem mu z karata pociągnąć w tego phona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry nie doczytałem, myślałem ze to robił samochodu źle zaparkowanemu, nie jestem pewien ale chyba może robić ale nie może ich ujawniać bez twojej zgody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kresku powiem ci ze wake to troche inna bajka niz snowboard ale chyba fajniejsza:) mimo iz poczatkowo wydawalo mi sie ze nie. troche inny system i latwiej sie wylozyc a poczatkowo ciezej wystartowac a jesli jeszcze jezdzisz na lewa noge to ciezko sie zakreca:) poza tym mega wypas:) chyba do turcji pocisne na tydzien..tak mi sie spodobalo a tu w okolicy juz po sezonie....:(:( oficjalnie zkonczony w weekend..rozwalilem kask nawet:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indi masz jakies foty ? :) poka poka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy wczesniej ci dzialal? Jesli tak to wez wloz kluczyk do zamka od drzwi wcisnij i przytrzymaj zamykanie na kluczyku i przekrec go tak jakbys chcial zamknac drzwi. Potem wyjmij i sproboj czy juz dziala normalnie pilot?!

Wcześniej działałały dwa , próbowałem tak jak opisałeś ale niestety nadal nie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kocko chcesz foty wake?? to lepiej wpisz na youtube zobaczysz fajne filmiki niz nasze wyjazdy:) aalbo rozwalony namiot albo jakas przypadkowa dupke z brzegu;) mam jakies poczatkowe filmiki jak jeszcze kolezanki jezdzily po czym jak sie pogoda zepsula zostawaly w domu i nie bylo komu robic zdjec...youtube:) ewentualnie wpisz terlicko wake bo glownie tam smigalismy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie usłyszałem w radiu że we Wrocławiu od poniedziałku zapowiadają się gigantyczne korki ponieważ przez dwa tygodnie na ulice miasta wyjdzie blisko 2 tysiące demonstrantów palenia trawki :)

... więc postoimy sobie trochę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie usłyszałem w radiu że we Wrocławiu od poniedziałku zapowiadają się gigantyczne korki ponieważ przez dwa tygodnie na ulice miasta wyjdzie blisko 2 tysiące demonstrantów palenia trawki

... więc postoimy sobie trochę

z tego co czytałem to miasto im sie nie zgłosiło na te marsze, mogą tylko po chodniku sobie chodzić, jakby tak sobie wyjda to kaplica, jeszcze zamierzaja oczywiscie w godzinach szczytu, w sumie to teraz przez dwa tygodnie to godziny sczytu to beda 6-20 ;/

hehe studenci wracają, ajajajaj ale sie będzie w niedziele działo na wjeżdzie od bielan

 

Indi ech , pooglądałem youtuba, fajna sprawa. a jak sie wywrócisz w połowie drogi, puścisz ta linke ktora ciągnie twoje dupsko to co sie z toba dzieje? płyniesz do brzegu czy jak? to sie kupuje jakoś objazd jeziora czy na godziny czy jak?

Edytowane przez Koćko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie :D nie ma ktoś przypadkiem zorganizować zbiornik z papierami na gaz do auta w miejsce koła zapasowego ? potrzebuje jakiś maksymalnie pięcioletni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kocko wypas sprawa a nie fajna:)

jak sie wywalisz lub cos to splywasz do brzegu i dyndasz na poczatek. problemem dla poczatkujacych jest start, potem pierwszy skret (plywajac na prawa noge wybitnie duzo latwiej skrecic) czasami z pierwszego skretu jest sporo do plyniecia i lazenia

najgorzej jest sie wywalic poczatkujacemu przy drugim zakrecie..niekiedy plywaja po ciebie motorowka ale to coraz rzadziej. wtedy np w hlucinie jak nie poplyna po ciebie to masz 30 min z glowy:)a jak troche poplywasz to wywalasz sie przy przeszkodach skad masz blisko bo sa z glowa rozmieszczone wiec nie ma obaw..tylko trzeba sie przelamac na poczatku;)sezon sie skonczyl :( pozostaje czekac na snieg.... albo turcja....mega wypas tam jest z wake...az sie zastanawiam czy slubu o jeszcze rok przesunac i pojechac z kumplami;D

 

---------- Post added at 23:57 ---------- Previous post was at 23:56 ----------

aha czy felgi 17x7,5 ET 43 wejda do b5??

Edytowane przez indi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kockodo to twoja robota z tym kubeczkiem NESCAFE przy Lubinskim REAL-em? Fajny, tylko na wietrze troszki dynda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Norbert lipa, jakaś inna firma tym razem to obsługuje :/ może dyndać i odlecieć ;)

 

dzisiaj w zakupie kontrolowanym o 20 będzie Passat 3BG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos zna odpowiedz "czy felgi 17x7,5 ET 43 wejda do b5??"

 

---------- Post added at 13:52 ---------- Previous post was at 13:51 ----------

 

dzisiaj w zakupie kontrolowanym o 20 będzie Passat 3BG

pewnie go pojedzie

kiedys byl to sie smial czy chcesz byc kolejnym sposrod milionow wlascicielem passata i bylo 3bg i ogolnie nie polecal jakos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kiedys byl to sie smial czy chcesz byc kolejnym sposrod milionow...

ogólnie ten koleś jest przykry, czasami to aż nie chce się oglądać przez niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności