Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

plakatkopia-1.jpg?t=1268084871

 

---------- Post added at 20:46 ---------- Previous post was at 20:45 ----------

 

jedzie ktos ???????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qr...wa.... nie ta niedziela:( jaki dol...akurat jestem chrzestnym fuuuuck!!!!

 

---------- Post added at 00:52 ---------- Previous post was at 00:24 ----------

 

kocko...tym razem pewne info

http://www.niskielaki.com.pl/

 

no i qrde tu tez nie moge byc bo niedziela dupowata...:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a Walbrzych jest daleko
Daleko !? 60 km to daleko wstyd leniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam parking strzezony za 60 zl/miesiac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam parking strzezony za 60 zl/miesiac

sprawdź sobie co znaczy strzeżony ;) ogrodzenie i emeryt w budce oglądający telewizję a w razie uszkodzenia lub co gorsza kradzieży auta umywa firma ręce, bo oni strzegą terenu a nie mienia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Panowie, poszukuję osoby, która przewiozła by mi szybki do passata z miejscowości Żywiec do mnie w okolice wrocławia...

 

Jeśli znalazłaby się taka osoba, to zapraszam na prv... oczywiście wynagrodze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahoj to sem ja!

Mam pytanko. Mam wrażenie, że mi passat pływa na trasie, albo się nie mogę przyzwyczaić, bo jest miękko. Celować w końcówki drążków czy amory, lub czy macie inne sugestie jako bardziej doświadczeni koledzy, bo jak wiecie nie mam długo paska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko. Mam wrażenie, że mi passat pływa na trasie, albo się nie mogę przyzwyczaić, bo jest miękko. Celować w końcówki drążków czy amory, lub czy macie inne sugestie jako bardziej doświadczeni koledzy, bo jak wiecie nie mam długo paska.

 

Podjedź gdzieś na stacje diagnostyczną, na kanał, może i na szarpaki, niech koleś tam popatrzy i oceni, tak "na sucho" to ciężko cokolwiek stwierdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

a może sprężynki za miękkie ?ja miałem standard Cofortline ,założyłem eibaszki -30 i auto już nie pływa a wcześniej miałem wrażenie, że będzie skakać po nierównościach zauważyłem to jak nad morze jechałem po wyboistej drodze ,po prostu piłeczka eheh

Tym co mi proponowali położyć autko trochę pragnę podziękować ;)mała rzecz a cieszy

 

---------- Post added at 23:04 ---------- Previous post was at 22:38 ----------

 

ciekawe jak się jutro po Wro przejadę czy będzie takie samo zadowolenie hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sprawdź sobie co znaczy strzeżony ogrodzenie i emeryt w budce oglądający telewizję a w razie uszkodzenia lub co gorsza kradzieży auta umywa firma ręce, bo oni strzegą terenu a nie mienia

 

No ok, mam parking dozorowany, jak wszystkie w tym kraju:) Strzega czy nie strzega ale jest zamykany na noc i napewno lepsze to niz trzymac pod blokiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moro daj fote i opisz wrazenia z jazdy po wro bo to bankowo bedzie bezcenne...

 

---------- Post added at 09:46 ---------- Previous post was at 09:46 ----------

 

barman a ty tez juz lezysz na ziemi?? poka foty tez:) bo z tego co czytalem to sie razem chcieliscie ponizac:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
moro daj fote i opisz wrazenia z jazdy po wro bo to bankowo bedzie bezcenne...

 

nie ma tragedii znowu straszyli ,a było wyssane z palucha, pomyka się nieźle standardowy amor jest ,wiec na komforcie nie tracisz aż tyle jak przy gwincie,

morał taki że jak się nie przekonasz nie ma co słuchać pierdzielenia że będzie źle się jeździć i takie tam :)

p4083422.th.jpg

tak to wygląda więcej fotek tutaj http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=62735&page=38 post 760

P.S

Sedris poznajesz gdzie ta fota robiona ???;)

 

---------- Post added at 10:35 ---------- Previous post was at 10:28 ----------

 

Właśnie gdzie we Wro dobrze robią geometrie by chyba trzeba zrobić po wymianie sprężyn ??

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak to wygląda

A pokaz foty po obnizeniu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miejsce poznaje:D tam jest taki fajny napis "je bac hondziarzy H.. im na ryj" zawsze mnie to bawilo:)

 

ladnie teraz wyglada i jak dla mnie w sam raz tej gleby...powaznie sie zastanawiam nad swoim czy by go nie posadzic ale mi jak wsiadaja 4 osobby to nie wiem dlaczego ale juz oslona wali o slupek przy wyjezdzie z podworka :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ahoj to sem ja!

Mam pytanko. Mam wrażenie, że mi passat pływa na trasie, albo się nie mogę przyzwyczaić, bo jest miękko. Celować w końcówki drążków czy amory, lub czy macie inne sugestie jako bardziej doświadczeni koledzy, bo jak wiecie nie mam długo paska.

Ty lepiej sobie sprawdz ciśnienie w oponach :) A jesli nie to ja jestem za koncowkami drążków bo amory to szczerze wątpie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tyl plywa to moga byc tuleje belki tylnej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za sugestie. No więc tak. Ciśnienie w gumach sprawdzałem, zresztą raz na 2 tygodnie zawsze sprawdzam asekuracyjnie. Dupka nie lata. Na koleinach mam wrażenie, że autko lata jak szalone od prawej do lewej. Osobiście bym był za małą glebą, bo jakoś zawsze bezpieczniej się czuje w takim autku lekko obniżonym, bądź utwardzonym - tylko co na to wielowahacz ? Jeszcze zauważyłem taką nieprawidłowość, iż mianowicie jak mam kierownice w pozycji na wprost (na postoju przy włączonym silniku) i robie szybkie, krótkie ruchy - lewo - prawo to odczuwam jakby mały luz mhm nasuwa się pytanie, końcówki albo maglownica ?? Tak czy siak myślę że wizyta na trzepakach (nie mylić z masturbacją :) ) to dobry pomysł.

p.s. fajna fura Moro, a fotka pod milenijnym of corse ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś szuka małego auta do miasta [ame]

[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeśli ktoś szuka małego auta do miasta

 

Taa zglebić tylko i można latać :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaki negatyw z przodu ma. Fura do driftu idealna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności