Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Moro
a jedziesz na 100% ???? ktos z regionalnego jeszcze leci???

 

no właśnie jak wymotam lewego tysiaka to chętnie polecę ,poznać z japy ludzi nie tylko wirtualnie :D jeszcze nie byłem na takim zlocie :Dmamy czas do końca kwietnia :D

Myślałem żeby lecieć w kilku jednym ale w moim przypadku odpada bo później bym do Rewala poleciał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w lipcu to na pewno urlopu nie załatwię pomijając to, że na Nasz mi nie wychodzi się wbić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

ale to masz tylko piątek do załatwienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, kto ma uzyczyc CB radio na nastepny weekend? Zapewniam odbior z miejsca zamieszkania i zdanie sprzetu w stanie zastanym

 

jak Ci nie za daleko to ja mam i mogę pożyczyć a mieszkam w Lubinie ;)

 

---------- Post added at 20:10 ---------- Previous post was at 20:08 ----------

 

ale to masz tylko piątek do załatwienia

 

nie spr. dokładnie w kalendarzu ;) no ale wiesz dopiero co tyrkę zmieniłem i nie chce się narzucać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no właśnie jak wymotam lewego tysiaka to chętnie polecę ,poznać z japy ludzi nie tylko wirtualnie jeszcze nie byłem na takim zlocie mamy czas do końca kwietnia

Myślałem żeby lecieć w kilku jednym ale w moim przypadku odpada bo później bym do Rewala poleciał

no tak by było najlepiej wtedy losujemy któy prowadzi i reszta moze sie juz znieczulac:)))

ale moja druga połówka tez chce jechac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
no tak by było najlepiej wtedy losujemy któy prowadzi i reszta moze sie juz znieczulac:)))

ale moja druga połówka tez chce jechac :)

moja też będzie jechać i synuś i mogę kogoś zabrać ale tylko w jedną bo później smarze dupsko nad morzem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam tak daleko nie sięgam jak na zlot ogólnopolski choć jestem na forum 4 lata jeszcze nie byłe trochę wstyd ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
ja tam tak daleko nie sięgam jak na zlot ogólnopolski choć jestem na forum 4 lata jeszcze nie byłe trochę wstyd ;/

fajny to byłby pomysł polecieć na taki zlot ,wypić piwko ,pośmiać się tylko muszę Sobie na zlot załatwić wlepę na wózek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja jak bede lecial to mam 2 miejsca tylko ze nie wiem ja z urlopem teraz ciezko powiedziec :)

trzeba bedzie na spontana poleciec zawsze to mozna kimnąc gdzie indziej nawet pod namiotem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

tylko piątek by trzeba było ,czyli na żadanie można :D hehe tzw kacowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ja jak bede lecial to mam 2 miejsca tylko ze nie wiem ja z urlopem teraz ciezko powiedziec

Jak to 2???

12 sie nas spokojnie zmiesci:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Jak to 2???

12 sie nas spokojnie zmiesci:D

 

heheh chyba jak się znieczulicie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fajny to byłby pomysł polecieć na taki zlot ,wypić piwko ,pośmiać się tylko muszę Sobie na zlot załatwić wlepę na wózek

no i lekki tunning zapodac :) jaies fele no szybki na ciemno małemu poscielić:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
no i lekki tunning zapodac :) jaies fele no szybki na ciemno małemu poscielić:)

 

heheh aluski 7 cali :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to 2???

12 sie nas spokojnie zmiesci

no to Cie Kresku poniosło 10 to rozumie

5 na siedzonkach

4 na wentyle

a ten ostatni bedzie robił za spalinki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
no to Cie Kresku poniosło 10 to rozumie

5 na siedzonkach

4 na wentyle

a ten ostatni bedzie robił za spalinki:)

heheh pięciu pod maskę ,sory 6 wsteczny będzie miał najlepiej hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
eheh pięciu pod maskę ,sory 6 wsteczny będzie miał najlepiej hehehe

skoro tak to 7 bo 6 to ja mam do przodu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Happy end :) No i super :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Happy end No i super

Dokładnie tak.

Auto ktoś widział o pierwszej w nocy dzisiaj jak stało otwarte z włączonym silnikiem. Idioci zakopali się, nie mogli go wypchnąć (ojciec wyjechał z tego co mówił normalnie), więc zostawili go i chodził aż spalił te kilka litrów benzyny które były w baku. Jak dostał świeżej benzyny to przez pierwsze chwile podobno przypominał parowóz.

ze szkód... w coś uderzyli, nie widać rys, ale zderzak lekko wyskoczył z zaczepów z przodu, do tego maska jest lekko uniesiona do góry w stronę przedniej szyby. Ale to chyba przez to ich pchanie.

W środku podarli mieszek przy gałce zmiany biegów i jest wyrwanych kilka zaczepów rolety bagażnika.

W bagażniku znalazły się też moje tablice, więc nawet ich tym uderzeniem (chyba w jakiś słupek) nie pogięli. Dobrze, bo te mają pół roku. Zostały też wszystkie klucze, także od domu, które miałem w aucie, zaginął natomiast mój 0,66 heineken, jeśli ktoś by go widział, to również proszę o kontakt ;)

 

Ogólnie auto jest brudne, głównie od proszków daktyloskopijnych na masce, drzwiach, szybach. Na jutro siostra dostała polecenie doprowadzenia do stanu używalności, wszak w czwartek sam go pięknie wymylem ;)

 

Dzięki wam za zaangażowanie, jeśli ktoś z naszych zawiadomił policje to tym bardziej jestem wdzięczny. Ogólnie gdybym zostawił tu swój numer to pewnie szybciej bym się o tym dowiedział niż od policji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie bys sie dowiedzial gdybym wczesniej byl w domu... w kazdym razie super ze autko jest!! zdrowia i do zobaczenia na spotach:)

co do tego blota to musieli go pilowac bo to zadne bloto:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności