Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

Fizycznie beda, wizualnie mi sie nie widza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra dzieki opiekacz tak ze szukam dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wizualnie mi sie nie widza

mi też

 

dobra dzieki opiekacz tak ze szukam dalej

 

szukaj szukaj ;)

 

 

no w końcu mam urlopik i śmigam z żonką na Międzyzdroje odpocząć - może jodu troszkę łyknę no i cuś innego na pewno nie omieszkam ;)

Edytowane przez toman70
dopiska ;) i poprawka ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slabe te felgi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

b4 potrzebuje 16tu cali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze tak daleko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
szkoda ze tak daleko...

to samo miałem napisać:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swietna cena pasztecik by sie ucieszyl...ale tak daleko to on jechac w tym celu nie bedzie:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko !!! ;) mam pytanko czy ktoś z was spotkał się z problemem świszczącego wentylatora pod maską dokładnie tego z lewej strony stojąc na wprost samochodu .

Dzisiaj zobaczyłem jak było juz ciemn że leca delikatne iskry czy spotkaliście się z takim problemem chyba nie musze silnika wymieniac :):P żartowałem , dzwoniłem do Krzyśka (indi) powiedział że jakiś syf się dostał albo łozysko sie wyciera albo inny przypadek , dzięki indi za poradę sprawdzę jutro prysnę jakimś wd40 może pomrze. Jak spotkaliście się z takim przypadkiem dajcie znaka z góry dzięki pozdrawiam Boski Apollo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iskry były w silniczku elektrycznym? Powodów może być kilka,

1. Szczotki się wytarły i blaszki lub sprężynki trą o komutator.

2. Zaciera się łożysko i pasowało by je przemyć i przesmarować.

3. Łożysko wytarło się całkowicie (smarowanie nie pomoże) i wirnik trze o stojan.

Najlepiej aby to był powód nr.2 najłatwiej go naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
siemanko !!! mam pytanko czy ktoś z was spotkał się z problemem świszczącego wentylatora pod maską dokładnie tego z lewej strony stojąc na wprost samochodu .

Dzisiaj zobaczyłem jak było juz ciemn że leca delikatne iskry czy spotkaliście się z takim problemem chyba nie musze silnika wymieniac :P żartowałem , dzwoniłem do Krzyśka (indi) powiedział że jakiś syf się dostał albo łozysko sie wyciera albo inny przypadek , dzięki indi za poradę sprawdzę jutro prysnę jakimś wd40 może pomrze. Jak spotkaliście się z takim przypadkiem dajcie znaka z góry dzięki pozdrawiam Boski Apollo

Szczotki się wytarły i blaszki lub sprężynki trą o komutator

Wg mnie trafiles w 10 bo moj tesciu mial identyczny problem... Na poczatku mu nie chodzil wentylator- bo mowa oczywiscie o wentylatorze od klimy- i po lekim stuknieiu w silniczek zaczal sie krecic jednak wtedy iskrzyl. Z racji ego ze tesc ma zaklad z regeneacja alternatorow i rozrusznikow sam sobie wymienil szczotki i teraz wszystko mu smiga jak nalezy....

Jednak moze byc tak ze caly silniczek trzeba bedzie wymienic bo moze sie go juz nie da odratowac.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha to takie jajeczka , widze że u mnie jak nie urok to sraczka jeszcze jednego nie zrobiłem a 2 się pierd..... no cóż trzeba bedzie naprawic dzięki koledzy dam znaka jak pojade do magika :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Mam pytanie do osób z okolic Lądka Zdroju (ale i nie tylko). Jest bowiem tam firma zajmująca się wyjazdami do niemiec po autka autaniemcy

Chciałem się z nimi wybrać po kolejnego pasia, ale troche boję się, czy to nie są kolejni naganiacze. Miałbym wielką prośbę do kogoś kto coś wie na ich temat, czy warto z nimi jechać. Może być info na forum albo na PW

Z góry dzięki

Pozdrawiam z grupy świętokrzyskiej :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj ja osobiście byłem z nimi po swojego Passata powiem że nie ma co narzekać wszystko szybko sprawnie załatwione nawet jest w czym powybierać bo aut jest bardzo dużo jak chcesz więcej szczegółów to zapraszam na PW

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto jezdzi ciemnym 3BG kombi V6 4motion? upolowany na zaporoskiej okolo 12:50, skrecal w prawo w krucza, chwile wczesniej wladowal sie przed Q7, ja jechalem za audica ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Kto jezdzi ciemnym 3BG kombi V6 4motion? upolowany na zaporoskiej okolo 12:50, skrecal w prawo w krucza, chwile wczesniej wladowal sie przed Q7, ja jechalem za audica ;)

 

Pewno Kockodos on ma te 4 motion doklejone heh

w tamtych rejonach to tylko on się wcina przed auta ;)

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka prysnąłem sobie dzisiaj w wentylator wd40 i zadziałało jak na razie nie mam tarcia a więc indi dzięki za dobrą radę jak narazie nie bede go wymieniał zobacze jak to bedzie jak siępogoda polepszy, to kupię nowy i sam go wymienię ale jak narazie naprawa skrzyni dobiega ku finiszu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto jezdzi ciemnym 3BG kombi V6 4motion? upolowany na zaporoskiej okolo 12:50, skrecal w prawo w krucza, chwile wczesniej wladowal sie przed Q7, ja jechalem za audica

wyprzedzalem cie wczesniej i trabilem :)

tylko on się wcina przed auta

ja nic o tym nie wiem ;) a tak na serio to rozszarpalbym z nerwow tych kierowcow we Wrocławiu , zwlaszcza tych ktorzy jadą lewym pasem równo albo wolniej od tych na prawym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wy wymyslacie z tym ze to szczotki...myslalem o tym ale tam nie ma bezposrednio silniczka tylko lozysko i idzie przeciez po jakims tam walku z silniczka...ehhh dobrze ze ci troche przeszlo

jesli sie faktycznie wytarlo lozysko to i tak je muysisz wymienic...btw od kiedy wentylator od klimy by mu sie na postoju krecil jesli klima jest wylaczona?? wiec to raczej wentylator glowny od chlodnicy..glupi jestem wiec sie nie znam:)

mnie teraz interesuje co jest z twoja skrzynia??manual czy jednak nie i jak t z kasa stoi?

 

---------- Post added at 20:47 ---------- Previous post was at 20:44 ----------

 

btw moze mi ktos pokazac fote czym sie rozni sruba do alu od zwyklej? sruba nie nakretki...obie maja taki stozek przed glowka??wczoraj sie naszarpalem w qr w jak nic wkrecajac w miejsce alu stalowki w drugim dupowozie ...co dokrecilem na maksa to inna miala ciagle wiecej luzu i lapy mi juz odpadaly...obie maja stozek czy ta do stali jest plaska? wracajc do pytania:) bo wygladlo jakby obie milay stozek z tego co wczoraj szukalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności