Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

za 1500 to skrzynie cala kupisz uzywke od angola :)

bujac automatem hmmm a jak to robiles? szybko zmieniajac z 1 na wsteczny czy sie bujales na jedynce tylko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za 1500 to skrzynie cala kupisz uzywke od angola

bujac automatem hmmm a jak to robiles? szybko zmieniajac z 1 na wsteczny czy sie bujales na jedynce tylko?

 

siemka tak!!! nie czekałem aż stanie auto tylko szybko z D przerzut na R i powstała lipa , musze przecierpiec poczekam 2 miechy i bedzie luz tylko szkoda że tak długo sam wiesz rodzina dziecko sam zarabiam ale na raz nie wydam 1500 wqriłem się masakrycznie baniak mnie boli nie życze nikomu takiej bani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://automat.pl/articles.php?cat_id=1 polecam lekture pare rzeczy mozna sie ciekawych dowiedziec, jak zmieniasz bieg to poczekaj az zaskoczy i nawet trzeba dac mu ruszyc troche samemu i dopiero gaz. Przy zmianie z D na R samochod musi stac w miejscu, nie na szybciora :/ ale to juz sie nauczyles, niestety na błedach. W zimie zalecaja rowniez zeby czekac pare minut po odpaleniu az sie wstępne rozgrzeje układ silnik-skrzynia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://automat.pl/articles.php?cat_id=1 polecam lekture pare rzeczy mozna sie ciekawych dowiedziec, jak zmieniasz bieg to poczekaj az zaskoczy i nawet trzeba dac mu ruszyc troche samemu i dopiero gaz. Przy zmianie z D na R samochod musi stac w miejscu, nie na szybciora :/ ale to juz sie nauczyles, niestety na błedach. W zimie zalecaja rowniez zeby czekac pare minut po odpaleniu az sie wstępne rozgrzeje układ silnik-skrzynia.

 

no własnie dzięki!!! przeczytam na bank co do automatu to wiem jak mam jechac troche nim juz pomykam ale to był przypadek w którym się wqur..... i poniosło mnie bo męczyłem się pół godziny i dlatego tak mi się stało powiem ci przyjacielu że nie chciał byś byc dzisiaj w moim ciele jestem masakrycznie zdenerwowany :(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rafi zawsze można wziąć kredyt :D i na raty spłacać no choć troszkę więcej ale szybciej masz kasiorkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

dzięki za pomysł ;) ale nie jestem w stanie teraz wziąc kredytu jak na razie pozostaje mi je zarobic własnoręcznie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to psikus ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to psikus

 

Zobaczycie dam rade po kompletnej renowacji bedzie jak dzidzia i na bank bede dbał o nią jak o własną żonę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1500...to juz mozna kupic za to corse a gsi i w kjs nawet rady daje:)

 

szczerze to przykre to...zycie jak sam widzisz...

u mnie w lecie pojdzie pewnie caly zawias z przodu i pewnie tyle nie styknie,..narazie niby jeden wahacz ale jak mi sie wydaje to przy rozbieraniu wyjdzie ze skarbonkę trzeba bedzie rozbic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktory to upolowany dzisiaj w zarowie przyznac sie:D

 

dsc01488j.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos bedzie od 02.02 do 09.02 w zielencu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zanosi sie ale bankowo gdzies w gorach...a co Wf macie z polibudy?? ja tam na weekendy tylko na wf jezdzilem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, jestem w klasie maturalnej i z chlopakami i naszymi pannami jedziemy w gory sie rozerwac. kumpel nam uzycza domek na 8 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktory to upolowany dzisiaj w zarowie przyznac sie:D

 

dsc01488j.th.jpg

O kurde Kresio gdzie Ty jezdzisz?! Po szpitalach czy po krematorium?! :) Ja nie poznaje....:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też nie poznaję tego miejsca a codziennie jestem w Żarowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po szpitalach

Trafione:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisał krecikwzt

kto wczoraj po Legnicy śmigał srebnym paskiem kombi DLE... na ul bankowej kolo galerii gwarnej

pozdrawiam

 

może jurig ona ma chyba takie blaszki

http://img294.imageshack.us/i/pc062434.jpg/

a nie on ma DLU

Napewno było DLE i to był 3b a nie 3bg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Napewno było DLE i to był 3b a nie 3bg

Czyli N/N:)

dużo forumowiczów z naszego regionu nie zagląda na dolnośląskie tematy ja znam przynajmniej 3 :)w tym dwóch nie posiada wlepy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli N/N

dużo forumowiczów z naszego regionu nie zagląda na dolnośląskie tematy ja znam przynajmniej 3 w tym dwóch nie posiada wlepy

 

A może ktoś kupił passka z wlepą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
A może ktoś kupił passka z wlepą...

A może ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności