Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

A o paście to juz sam pomyslałem i takową już mam dla niego
podziękował;];] teraz to ja ci przynajmniej browarka wiszę:D:D

 

nie jedzcie pierogów z truskawkami przed wódeczka

mniamci alkoholizowany szejk truskawkowy:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podziękował;];] teraz to ja ci przynajmniej browarka wiszę

jeszcze nie dziękuj, a na spocie widziałeś jakie miałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tomek az takie pierdy puszczasz ze 3 zapachy potrzebuijesz?

 

No baa :) Jak "walnę" to aż się buda trzęsie :rotfl:

 

:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a na spocie widziałeś jakie miałem

yyyyyyyyyyyyy..........tyskie??:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i pytam :-D

Może macie kogoś, kto szuka Passka jak u mnie w podpisie?

Szkoda mi się go pozbywać, ale nadszedł już czas na zmiany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie na podwórku więc mnie napewno nie zabraknie :)

A ja bede juz mody ida pelna para

dziury połataj :P

MALON_GT może przejdź na jakąs dietę bo sądząc po tych odświerzaczach to okrężnica działalepiej niż szambodojka :)

Edytowane przez Luq@sz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tomek az takie pierdy puszczasz ze 3 zapachy potrzebuijesz?

 

:) ja woze mokra szmate ktora na biezaco gnije zeby wchodzac do auta czuc swojskie klimaty:D

 

ales wypatrzyl te odswiezacze:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nei pomoge sie rozstac powiedz lepiej co masz w planach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam znajomego który wozi ze sobą wszystkie zapachy odkąd ma auto chyba juz 2 lata i nigdy żadnego nie wyrzucił-dodam tylko, że jest maniakiem choinek o zapachu mango czy cos takiego egzotycznego, jak wracałem jego autem po weekendowym wypadzie za miasto to musiałem pochować te jego zapachy bo dusiłem się;) dlatego te 3 mnie nie zdziwiły:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też nie pomogę i nie zamierzał długo iść w ślady Dominika. Chociaż wczoraj mi niezły numer wykręciła mój passacik :[ jadąc legnicką od strony Placu Jana Pawła II patrzę lewy pas jak nigdy wolny:D no to gaz w podłogę, skoda mi zajechała drogę no ale znowu prawy pas miło się wkręca turbina passacika w obroty i na 3biegu przy ok 3.5tys obrotów nagle TURBO padło!!!! nie wiem ile mocy ma passat bez działającej turbiny, ale nie o to tu chodzi. Zero dymienia z tyłu, zero wycieków. Podjechałem do kolegi bo blisko mieszka. pokazuje sprawdzamy co się da, i nic. turbinka sucha jak zawsze węże wszystkie są na miejscu, nic nie przepuszcza. no i nic zgasiłem dziada. chwile postał tak i stwierdziałem, że może po zgaszeniu odżyje i CUD się stał. TURBO ciągnie jak nigdy(może dlatego, że jechałem wtedy bez pasów;P i takie wrażenie) ale i tak jestem zmartwiony, dzisiaj albo jutro jadę do znajomego podpiąć się pod komputer. Czy ktoś wie co mogło być przyczyną takiego dziwnego zachowania??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Się chcę zapytac czy ktoś chce jechac na Ogólnopolski Zlot?

 

Już myślałem nad tym i stwierdziłem że fajnie byłoby pojechać :) Na razie jeszcze trwają konsultacje ;)

Edytowane przez motomaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
też nie pomogę i nie zamierzał długo iść w ślady Dominika. Chociaż wczoraj mi niezły numer wykręciła mój passacik jadąc legnicką od strony Placu Jana Pawła II patrzę lewy pas jak nigdy wolny no to gaz w podłogę, skoda mi zajechała drogę no ale znowu prawy pas miło się wkręca turbina passacika w obroty i na 3biegu przy ok 3.5tys obrotów nagle TURBO padło!!!! nie wiem ile mocy ma passat bez działającej turbiny, ale nie o to tu chodzi. Zero dymienia z tyłu, zero wycieków. Podjechałem do kolegi bo blisko mieszka. pokazuje sprawdzamy co się da, i nic. turbinka sucha jak zawsze węże wszystkie są na miejscu, nic nie przepuszcza. no i nic zgasiłem dziada. chwile postał tak i stwierdziałem, że może po zgaszeniu odżyje i CUD się stał. TURBO ciągnie jak nigdy(może dlatego, że jechałem wtedy bez pasów;P i takie wrażenie) ale i tak jestem zmartwiony, dzisiaj albo jutro jadę do znajomego podpiąć się pod komputer. Czy ktoś wie co mogło być przyczyną takiego dziwnego zachowania??

 

jesli nic niepokojacego nie dzieje sie z wezami i turbo nie cieknie to znaczy ze "najprawdopodobniej"turbina przeszla awaryjny bo masz zapieczone kierownice

trzeba sie samemu zabrac lub podjechac do serwisu turbin i wyczyscic ja za ok 300zl(ja tyle placilem) problemy jak reka odjal. nie ma sensu naciagac sie na regeneracje chyba ze goscie ci otworza turbo i stwierdza ze jest cos nie tak to wtedy wydatki conajmniej razy dwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, też o tym pomyślałem(czytałem) no i skorzystam chyba z opisu jednego z użytkowników forum i dobiorę się to turbinki, ale wcześniej podłączę się pod kompa. Teraz mam wolne więc jutro albo w piątek i tak czeka mnie robota przy aucie do które dołączę czyszczenie turbo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3mam kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki przydadzą się;) jeszcze żeby śruby puściły od razu, bo wątpię, żeby ktoś demontował turbinkę od nowości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klapek, Smolli, byłem widziałem te drzwi do B2. Szkoda ale nie ma sensu z nimi się bawic, za bardzo zżarte. Później wrzuce fotki tych drzwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krecik widziales co o tobie pisza w watku humor

 

"krecik - czołowy działacz podziemia "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności