Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

 

spoxik paput dzięki za info ja podzwoniłem po zakładach własnie w tych cenach powinienem się zmieścić koleś mi krzyknął że jak załatwie mu 3 auta do przyciemniania to skasuje nas po 400 pln za auto ale nie w zakładzie tylko w garażu:):):D

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko w porządnym zakładzie dostaniesz homologację i masz na to gwarancję. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to super, teraz tylko taki klucz muszę załatwić, a kabelek posiadasz?? ja jutro czyszczę EGR no i zobaczę czy to coś da, a gdzie kolega mieszka?? mam nadzieje,że niedługo wrocławski spocik będzie to i chęcią przyjadę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

wiem i tego się obawiam ale jak zrobię to opiszę sytuację i mam nadzieję że w końcu pojawię się na spocie :) pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam w terminie 06.07/11.07 noclegu dla dwóch rodzin NORMALNYCH + troje prawie dorosłych dzieci w rejonie Lubuskie ewent Dolnośląskie. Jedna rodzina przyjedzie Passatem druga Seatem heeh. Może być agroturystyka byle nie przypominało dawnego PGR, raczej odpadają domki w ośrodkach wypoczynkowych bo nie ma zamiaru całą noc wsłuchiwać się w akompaniament hip hopu dobiegającego z zaparkowanego przed domkiem Golfa lub BMK-i , no i to doborowe towarzystwo dresiaste blee.

wskazana byłaby jakaś woda, mogą być konie ,ale nie za blisko (ALERGIA- tu pisze powaznie), najlepiej pasowała by cicha wiocha bez turystów z lekkimi wzniesieniami porośniętymi lasami. Proszę o info na maila, zaznaczam,że od kilku dni siedzę na necie i "kopię" ,lecz szybko się zniechęcam i nudzę, a zwłaszcza gdy przy ofercie np pisze " w chłodniejsze dni można posiedzieć przy kominku - koszt wiązki drewna 10 zł" lub

" Leśniczówka urządzona ze smakiem - a w niej na środku dwa zielone plastykowe krzesła ze stołem ogrodowym" Takim gospodarzą dziękuję za ofertę.

Podawajcie jakieś namiary najlepiej z fotkami.

ps jak jakaś zniżka znajdzie się dla passatowca z wlepą nie było by źle :), w grę wchodzi również wynajęcie jakiegoś domku w całości, byle nie na ośrodkach wypoczynkowych.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

straszne masz wymogi:) niestety ja nie pomoge bo ja kozystam z najnizszych warunkow jakie moga byc;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś w miejscowości SOKOLEC, ciekawe czy dobrze zrobię ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie do właścicieli b2. Odnawialiście swoje pasiaki od podstaw?? wszystko nowe czy improwizorka?? aha i jeszcze jakby ktoś coś gdzies słyszał że ktoś ma pasiaka na części z dobrym środkiem <tapicerka itd> to dajcie znać bedę wdzięczny;];]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smolli tutaj raczej takich podpowiedzi nie znajdziesz, oprócz twojego jest tu tylko jedno B2. Przeszukaj albo i popytaj na tym forum:

 

http://oldpassats.eev.pl/

 

Tam są sami użytkownicy Passatów B2, większość od nas z forum :)

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie do właścicieli b2. Odnawialiście swoje pasiaki od podstaw??

Smolli, od podstaw nie odnawiałem. Takich poważnych wad nie ma by tego wymagał.

Jedyne co trzeba odnowic to powłoka lakiernicza. Są dwa miejsca gdzie był miał zgnioty i został pomalowany nie tym kolorem. 80828d3c19e03588m.jpg

wszystko nowe czy improwizorka??

Oczywiscie że każdy Ci powie że wszystko ori ma być! A wiadomo jak to z kasą bywa.

Radziłbym na początku sprawdzić układ zawieszenia, kierowniczy, hamulcowy, bo może sie wydawać że to stare auto i jak trzepie to już ten wiek i musi trzepać. A to nie prawda! Później można sie bawić* z resztą.

 

bawić* - szukać zadbanych dziadków do rozbiórki (co nie jest łatwe), dzięki którym można cos zdobyć do swojego.

 

Pozdrwiam

:vw:

 

EDIT//

ja znalazłem gościa który ma dwie sztuki na części, i będę jechał do niego je oglądnąć. Widziałem że masz drzwi nie w kolorze, a tam jeden jest czerwony. więc jak cos będzie mi więcej wiadomo to dam Ci znać:)

Edytowane przez 90PS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie mi Panowie, co sądzicie o tym Passacie. Potrzebne jest mi drugie, tanie auto, a że pozazdrościłem trochę Łukaszowi, dokonałem jedynego słusznego wyboru. Passat 1.6D kombi, rok produkcji 1987, silnik jest z 1992 roku. Auto posiada wspomaganie kierownicy, hak, centralny zamek, szyber. Jeszcze nie oglądałem go na wizji, więc nie wiem co mu dolega. Ile takie cudo może być warte?

http://www.space-nation.eu/?d=696C32351

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wygląda ładnie, biorąc pod uwagę zdjęcia to myśle że jest wart tych 2500 zł, które właściciel chce za niego, chociaż wynegocjować coś zawsze można ;) Ale jest jedna nieścisłość, mianowicie piszesz ty i właściciel na allegro też, że to 1.6D, może i ja jestem ślepy ale jak by nie patrzeć to tam jest turbo, więc jest to 1,6 TD za to duży plus :) Z takich spostrzeżeń jeszcze, możliwe że był malowany kiedyś, tak mi się wydaje bo pomalowana w kolor jest też przedni grill, a tego orginalnie nie było. Ogólnie myśle że warto, ale musisz go jeszcze obejrzeć na żywo ;) Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu (jakieś 3 tygodnie temu) też szukałem drugiego Passata, tym razem B2. I trafiłem na ładnego B2 kombi, błękitny, na aluskach 17", 1,6D. Jedyny mankament jaki miał, to lekko walnięta klapa, ale to do wyklepania i pomalowania. Stał w Małuszowie (po drodze do wro) za 1780zł... Trochę napalił się na niego brat i chciał go wziąć, tylko musiałbym chwilowo kasę na niego dać... Ale nie kupiłem, bo wolałem mieć na kolejne kategorie prawka. :D Ale trochę żałuję, bo widzę, że już go nie ma na Allegro... pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez jaj koledzy...:rotfl: Tak się składa, że ja też szukam B2 dla siebie :D:P

 

Swego czasu (jakieś 3 tygodnie temu) też szukałem drugiego Passata, tym razem B2. I trafiłem na ładnego B2 kombi, błękitny, na aluskach 17", 1,6D. Jedyny mankament jaki miał, to lekko walnięta klapa, ale to do wyklepania i pomalowania. Stał w Małuszowie (po drodze do wro) za 1780zł... Trochę napalił się na niego brat i chciał go wziąć, tylko musiałbym chwilowo kasę na niego dać... Ale nie kupiłem, bo wolałem mieć na kolejne kategorie prawka. Ale trochę żałuję, bo widzę, że już go nie ma na Allegro... pozdrawiam

 

Nie masz co się przejmować paput, ja odrazu jak go zobaczyłem na allegro dzowniłem do gościa, a dzień później byłem go oglądać, faktycznie ładny był generalnie, kolor niebieski metalic -super, do tego wersja GT. Ale okazało się że oprócz wgniecenia na klapie jest też wgniecienie po prawej z tyłu przy klapie wlewu paliwa :rolleyes: (patrz zdjęcie), do tego alu felgi były tylko z tyłu, bo jedna felga była połamana (tak że nawet nie było szans założyć kompletu), do tego jak wsiadłeś w 3 osoby to już felgi tarły z tyłu, 17" w B2- bez sensu. Ja nawet po obejżeniu jeszcze się zastanawiałem ale jednak już na chłodno stwierdziłem że się nie opłaca ;) Pozdro!

 

25667b17ad99fbd0m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano widzisz, tego już nie napisali. Co do alusów, to mój brat i tak powiedział, że by go postawił na stalówkach, a aluski to ja bym przejął do mojego B4. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ho, ho! Aż pajęczyny się porobiły, bo tak dawno tu nikt nie zaglądał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O ho, ho! Aż pajęczyny się porobiły, bo tak dawno tu nikt nie zaglądał

ja tu codziennie zaglądam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to czemu chociaż tych pajęczyn nie omieciesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie widze tu pajęczyn to może ty dawno na kompie nie byłeś i się zalęgły pajęczyny na twoim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dawno tu nikt nie zaglądał

 

Ja zaglądam i to kilkanaście razy dziennie :) Tylko co, sam ze sobą będę gadał :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności