Skocz do zawartości
przemkost

Problemy z blokadą kierownicy i odpalaniem

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ta odpowiedź mi nie wystarcza, potrzebuje konkretów. Czy ktoś miał doczynienia z ASO w tej kwesti, jak z kosztami i gdzie się udać by człowieka nie oskubali jak przysłowiowa kurę...

pisałem na poprzedniej stronie jakie koszty są w ASO, jak czytam posty kolegów z W-wy to chwalą sobie Zasadę przy Grochowskiej

 

jakie koszty to również pisałem wcześniej za kasetkę kluczyka i blokadę, zerknij na 40 str.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pisałem na poprzedniej stronie jakie koszty są w ASO, jak czytam posty kolegów z W-wy to chwalą sobie Zasadę przy Grochowskiej

 

jakie koszty to również pisałem wcześniej za kasetkę kluczyka i blokadę, zerknij na 40 str.

Ciekawe czy podobne ceny są we wszystkich ASO jak widać na poprzedniej stronce Łodź i Poznań podobnie a więc pora przetestować i Wa-wę, mam nadzieję że znajdę chwilkę w przyszłym tygodniu i udam się z tym do Zasady na Grochowską, zobaczymy co zaśpiewają...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec sprawa wyglada tak....

popierwsze znajdz kogos kto ma VAGA ,SNAPON itp. i sprawdz jakiesz masz bledy

jezeli NIE MASZ bledu w module komfortu (46 blok) to

1, moze wystarczy naprawic modul blokady koszt okolo 400-500 zl u kogos kto ma pojecie pelno masz ogloszen na forum ( jezeli to ktos naprawia pozadnie tzn czy uzywa orginalnych czesci to masz z glowy na min 3-4lata problem z blokada

2,w ASO ale zarzadaj wymiany tylko(bo beda wciskac inny modul ale to pozniej ci wyjasnie) modulu blokady kierownicy koszt okolo 700-800zl

 

ale JEZELI masz blad w module komfortu(46) informujacy cie o problemie z immo lub blokada to

1,to sa PODOBNO magicy (widzialem) na allegro ze naprawiaja modul komfortu i blokady razem koszt 900zl

2, no i ASO i tu wlasnie jak jedziesz do nich z problemem blokady to wymieniaja obydwa moduly (nie wazne ktory jest walnienty)bo im wygodniej i pewniesza jest usluga i gwarancja naprawy , koszta okolo 1500-1800

dlatego napisalem ze wybor nalezy do ciebie

a ceny ci podaje z wiosny jak bylem w polsce teraz to pewnie sie wszystko pozmienialo ale stosunek roznicy cen chyba nie

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale JEZELI masz blad w module komfortu(46) informujacy cie o problemie z immo lub blokada to

1,to sa PODOBNO magicy (widzialem) na allegro ze naprawiaja modul komfortu i blokady razem koszt 900zl

2, no i ASO i tu wlasnie jak jedziesz do nich z problemem blokady to wymieniaja obydwa moduly (nie wazne ktory jest walnienty)bo im wygodniej i pewniesza jest usluga i gwarancja naprawy , koszta okolo 1500-1800

dlatego napisalem ze wybor nalezy do ciebie

a ceny ci podaje z wiosny jak bylem w polsce teraz to pewnie sie wszystko pozmienialo ale stosunek roznicy cen chyba nie

pozdr

 

kolego jak widzę to masz stare dane i piszesz bzdury,

ASO do jakiegoś czasu wymieniało blokadę + moduł komfortu ale ostatnio robią tak jak napisałem wcześniej i proszę nie mieszaj już więcej w temacie,

każdy kto ma troszeczkę oleju w głowie to pojedzie do ASO - zamontują nową - poprawioną blokadę za 600 zł i 24 m-ce gwarancji

jaki sens szukać czarodziei którzy naprawią lub nie, gwarancja widmo, skasują a problem nadal pozostanie, kasa wtopiona

 

wcześniej gdy serwis wymieniał komplet za około 4 tys. zł. to było warto szukać kombinatorów

 

jeżeli żle myślę to poprawcie mój tok rozumowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego S 27 jak sam napisalem dane mialem z wiosny chyba ze nie doczytales...

a kolega ROBERT prosil o opinie (MOJA )to mu odpisalem to co wiem ...I nietwerdz ze pisze BZDURY ,bo sam sie zajmuje naprawa blokad i wiem co sie dzieje w ASO bo sam osobiscie sprawdzalem i nie w jednej stacji ale w kilku i nie tylko w polsce ,napisale rozne rozwiazania a co do magikow(czarodzieji) to tak jak z ASO jedna stacja robi tak a druga tak ,ja jeszcze nie spotkalem sie przynajmniej na forum aby ktos narzekal na jakiegos MAGIKA z "dobra opinia"

Ludzie oszczedzaja na wszystkim i kazde pieniadze wiec roznica okolo 100-150zl ma znaczenie

a tak poza tematem , to sa nawet tacy ze nawet oszczedza 100zl na nowy uleprzony przycisk od hamulca postojowego i chca go NAPRAWIAC!!!

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja naprawiałem u Romanka(zna sie na rzeczy) blokadę kierownicy i teraz nie mam problemu...koszt 600zł i 2lata gwaracji...

 

Jak ktoś woli ASO to jego sprawa...tel w reke i dzwonić..pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomniales dodac jak dlugo ci naprawial 1.5-2 godz???

a w ASO 1.5-2 dni????

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moze ktos polecic gdzie najlepiej naprawic tą usterke w okolicach inowrocławia, bydgoszczy, torunia...moze ktos naprawial Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bydgoszcz: 602874375 Adam

 

koleś zrobił mi od ręki, vw zna na wylot pracuje w ASO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za namiary...ile trzeba szykować na taką przyjemnosc u kolegi Adama?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skusiłem się na ASO a dokładnie ASO VW Gajewska w Warszawie

Koszt: 779zł

Czas 1,5h

Wymieniona część: 3C0905861J

Gwarancja: 24 miesiące

 

Ogólnie troszkę drogo bo za samą robociznę wzięli 405 zł gdzie wymieniona część kosztowała 374zł. Niezła marża jak na 1,5h pracy. A najlepsi byli doradcy serwisowi bo nie mogli mi dokładnie wytłumaczyć co tak naprawdę zostało wymiennie i się skończyło na stwierdzeniu czarne pudełko w kolumnie kierowniczej :) (ale i tak nie byli pewni)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Widze u siebie cos takiego .

 

Odpalanie po sporym postoju OK .

 

Odpalanie czestawe (miasto zatrzymam sie tu ,potem tam i jeszcze gdzies ) i czasem nie odpali . Lampka aku sie pali ,jak przytrzymam kluczyk normalny czas . Jak ciut wiecej czasu niz normalnie to odpali ,czasem wtedy w czasie krecenia mignie lampka kiery czerwona . Tendencja jest nie zawsze taka ,ale co kolejne odpalenie wieksze problemy . A czasem normalnie ,przy czestych odpaleniach .

 

Odpalam zawsze stopniowo ,zolta lampka kiery gasnie ,wtedy dalej ,zgasnie czerwona i odpalam . Aku raczej sprawne ,bo po 2 dniach postoju jest 12.47V a po jezdzie 12.60V . Bateria w pilocie nowa ,bo ostatnio padla i nie moglem zamknac auta . Na szczescie zamknac a nie otworzyc ,tymczasem kluczykiem tym auto odpalalo normalnie .

 

Czy to juz sa typowe objawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z okolic Częstochowy może pomóc w jakiś normalnych kosztach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zapomniales dodac jak dlugo ci naprawial 1.5-2 godz???

a w ASO 1.5-2 dni????

pozdr.

 

Trwało to 30 min..tyle w temacie...pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Terrano1

Jeżeli są zainteresowani usunięciem problemu z zapalaniemi i kolumną w Krakowie proszę o kontakt-wykonuje takie naprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czas się pochwalić.Wlasnie odłączyłem aku,po podłączeniu i odpaleniu ,świeci mi kontrolka kiery i chyba kontrola trakcji.O co chodzi ,czy trzeba zrobić jakąś adaptację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się przejechać i wszystko zgasnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem koles za przyzwoite pieniadze naprawil mi rygiel jesli ktos z okolic Gdanska polecam 790 527 816 Starogard Gdanski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to czas się pochwalić.Wlasnie odłączyłem aku,po podłączeniu i odpaleniu ,świeci mi kontrolka kiery i chyba kontrola trakcji.O co chodzi ,czy trzeba zrobić jakąś adaptację?

 

Karol i skręcić na maxa kierą w prawo i lewo.

 

Wysłano z HTC HD2 z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności