Skocz do zawartości
przemkost

Problemy z blokadą kierownicy i odpalaniem

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba sobie zadac pytanie czy to wada fabryczna?Ile powinien wytrzymac dany element w eksploatacji?Gdzie jest granica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzeba sobie zadac pytanie czy to wada fabryczna?Ile powinien wytrzymac dany element w eksploatacji?Gdzie jest granica?

 

rozmawiałem kiedyś z gosciem na cpn-ie w świecku, i powiedział mi ze jemu zdarzyło sie już to po 23k km, tylko vw naprawiło w ramach servisu

 

wiec mysle ze jest to bubel o którym wiedza tylko nie chca sie przyznać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zrobili mu to na gwarancji ! Od reszty się umywają, masz racje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcial bym miec klopotu z blokadą kierownicy lub odpalaniem, a robie przekladke z Anglika z tym że z golasa(bez klimatronica,bez MFD+ w zegarach) a wsadzam wszystko od wersji z klimatronikiem razem z navi z tempomatem i zegary z MFD+.Czy ze to ze przeloze przekladnie kierowniczą nie sprawi ze bede mial problemy z odpalaniem(jakis immo czy cos jak wczesniej wyczytalem w tym wątku?) I czy modul komfortu mam wziac od samochodu dawcy czy moge zostawic z anglika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w komforcie jest immo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie cos tak czytalem,czyli jak wsadze ten od dawcy to nie bedzie odpalac, a jak wsadze ten od anglika to nie beda dzialac wszystkie funkcje tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. W Opolu u Lelka w autoryzowanym serwisie VW kosztuje to 650 - maksymalnie 700 zł dzisiaj byłem i pytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam miałen ten sam problem palił i na sekunde ale problem rozwiązałem dostałem numer od kolegi który mieszka koło Oleśnicy i to zrobił mi za 500zł i teraz moge sie cieszyc paskiem wszystko pali na dotyk polecam jak ktos chce to mam numer 660075103

 

Sam wkrótce pojadę do człowieka którego poleca piterek77 ;) Oczywiście po "zabiegu" napiszę czy warto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość drut1979

witam. tez mam problem z ukladem kierowniczym i odpalaniem. bylem u pewnego mechanika naprawic to i przez 6 m-cy bylo ok ale teraz problem wrocil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam fachowca w anglii jak ktos ma problem z blokada i odpaleniem tel 07729652119

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście po "zabiegu" napiszę czy warto

 

No i niestety nie udało się naprawić:-| Gościu wyciągnął kolumnę i niby coś tam było nie tak w blokadzie i to naprawił, ale jak złożył to auto znowu odpalało ale za chwilę gasło. Rozebrał jeszcze raz ale stwierdził że tym razem jest tam na pewno wszystko ok. Zresztą podłaczyli pod kompa i nie było już błędów blokady kierownicy, natomiast mamy jeszcze niestety błędy immo :dobani:. Usuwał je kilka razy ale po uruchomieniu i zgaszeniu auta błędy powracały. Po tym wszystkim stwierdził że się poddaje. Kasy nie chciał, ale dostał chociaż 50zł za to że usunął błąd poduszki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam rozmawiałem z tym kolesiem co ci robił ta usterkę to przed przyjechaniem do niego wyskakiwał ci błąd kolumny kierowniczej(TAK)po zrobieniu nie było więcej tej informacji (TAK) a ty mu dałeś śmieszne 50 zł i jeszcze podłączał ci pod komputer :) masz problem z immobilizerem a napewno po jego wizycie nigdy nie wyskoczy ci komunikat blokada kierownicy co był u ciebie też z jednym problemem nie odpaleniem auta.Powiedz mu ze miał farta że koleś był za bardzo w porządku i nie wziął kasy a ty teraz się cieszysz że ci zrobił jedna z głównych przyczyn usterki w twoim aucie za 50 zł u mnie ten koleś z Olesnicy mi to zrobił i nie miałem więcej problemów polecam go za uczciwośc i robotę polecam 660075103

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SebastianB5

czy wiecie czy ktoś skupuje takie kolumny, swoją wymieniłem na nową, a ponoć te stare można regenerować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś poza ROMANEK ma namiar na naprawę blokady kierownicy?

okolice Warszawy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to przed przyjechaniem do niego wyskakiwał ci błąd kolumny kierowniczej(TAK)po zrobieniu nie było więcej tej informacji (TAK)

 

No właśnie musiałbym spytać taty, ale chyba rzeczywiście nie wyskakuje już ten błąd.

 

a ty teraz się cieszysz że ci zrobił jedna z głównych przyczyn usterki w twoim aucie za 50 zł

 

Oczywiście że się cieszę i jak najbardziej to doceniam. Gość sam nie chciał kasy, powiedział że nie weźmie kasy bo nie naprawił (auto nadal odpala za którymś razem)

 

polecam go za uczciwośc i robotę

 

Również polecam bo gościu sporo się nagrzebał przy naszym aucie i przy okazji nie chciał kasy. Większość ludzi pewnie trochę by z nas zdarła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

dopadło i mnie

mam pytanie znacie kogoś w pobliżu Olsztyna na Warmii

 

 

Zrobiłem małe rozpoznanie jeśli chodzi o ASO w Olsztynie robią za 800zł w 1000zł się zmieści mówi - wymieniają tylko samą część wraz z kalibrowaniem z kluczykiem.

Natomiast poza ASO to jest koleś na tracku ale co i jak robi nie wiem bierze 1000zł

Edytowane przez wolintom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem nowym forumowiczem i również mam ten sam problem ze swoim paskiem ;/ Czy ktoś może z szanownych forumowiczów może mi powiedzieć gdzie tzn. na jakiej ulicy i za ile naprawia to ustrojstwo w Koszalinie, Szczecinie bądź w Słupsku??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Jestem nowym forumowiczem i również mam ten sam problem ze swoim paskiem ;/ Czy ktoś może z szanownych forumowiczów może mi powiedzieć gdzie tzn. na jakiej ulicy i za ile naprawia to ustrojstwo w Koszalinie, Szczecinie bądź w Słupsku??

 

 

BENEPOL

Szczecińska 117, 74-107 Radziszewo

tel. (091) 883-83-83

tel. serwis

fax. (091) 883-83-93

 

Euro-Centrum-Tadeusz

ul.Gnieźnieńska 24b, 75-736 Koszalin

tel. 94 317 79 24 - sprzedaż samochodów

tel. serwis 94 342 20 45

fax. 94 342 20 45

 

KOŁACZ - ŁOPIŃSKI

ul. Madalińskiego 7, 70-101 Szczecin

tel. 091 486 51 00

tel. serwis 091 486 51 30

fax. 091 486 51 01

 

podjedz, zadzwon to ci wycenią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym ostatnim ASO kilkukrotnie potraktowano mnie malo powaznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności