Skocz do zawartości
zdun_VW

Pytania o serwis, części, usługi, ceny w naszym regionie

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy kto w olszynie robi logi statyczne i dynamiczne?

W sobotę będe ogladał Octavie 2009 2.0TDI silnik BMM chciałbym sprawdzić przed kupnem a w aso tego nie zrobią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisz do kolegi Piotrka "Rosa" może pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie w Olsztynie jakiś dobry zakład który zajmuje się szlifowaniem bloków i wymianą tulei w 1.9 tdi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pisz do kolegi Piotrka "Rosa" może pomoże.

 

Rosa to godny polecenia czlowiek, chciałbym Mu tym wpisem serdecznie podziękować za poswiecony czas i pomoc w spawdzeniu auta, ktore kupilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się, że mogłem pomóc. :)

Podaj maila to podeśle kompletne logi, które robiliśmy :)

 

GRATULUJE zakupu i miliona km bezawaryjności :)

 

P.S. jak możesz powiedz jak w serwisie Cię przyjął chłopak , tzn jak prześwietlił furę ? Dokładnie ? I czy mówił coś o tych BIPach pompek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki potrzebuje namiary na jakiś dobry i tani warsztat !! i najlepiej gdzieś w okolicach Nagórek, bo niestety bede musiał go z holować, a warunki na drogach są jakie są ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś się pozbywał lub coś wiedział o ładnych alu 16" z oponami letnimi (lub bez) to prosiłbym o info. Wiem, że takie rzeczy to na allegro, ale nic w okolicy nie ma, a aż tak zdesperowany nie jestem żeby jeździć za tym po świecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakby ktoś się pozbywał lub coś wiedział o ładnych alu 16" z oponami letnimi (lub bez) to prosiłbym o info. Wiem, że takie rzeczy to na allegro, ale nic w okolicy nie ma, a aż tak zdesperowany nie jestem żeby jeździć za tym po świecie.

 

17 beda na pogonienie ori vw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arek, z oponami we w miarę dobrym stanie czy gołe? Jak możesz to puść na maila jakieś foto i cenę. [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oponki na jeden sezon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to te co masz u siebie w temacie - foty z listopada? puśc mi cenę na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm tak z ciekawości macie dostęp do jakiegoś garażu z kanałem/podnośnikiem co by przy zamkniętych drzwiach można sobie było pogrzebać przy furze. Normalnie to u siebie robię większość rzeczy tylko, że paszczak długi i drzwi nie domykają się a w taką pogodę z tym wiatrem to piździawa w garażu straszna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak trzeba idzie załatwić hale ogrzewaną z kanałem i........ suwnicą :P

Narzędzie typu spawarka MIG, kompresor i klucze na miejscu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ak trzeba idzie załatwić hale ogrzewaną z kanałem i........ suwnicą

Narzędzie typu spawarka MIG, kompresor i klucze na miejscu

 

młody za wiela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na bieżąco to szukam blacharza-lakiernika dobrego np w Elblągu ;) Bo podłoga w kole zapasowym jest wgnieciona ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek zamierzam podjechać do Dywit do Korkucia po pewne części (szukam kratek wentylacyjnych od VW Bora i może kierownicę 3 ramienną skórzaną bo moja zjechana już). Jakie on ma ceny- wysokie (czyt. podobne na allegro) czy jednak jest tańszy? Czy jeszcze gdzieś mógłbym znaleźć w Olsztynie szrot, który może posiadać VW Borę na części? No i czy w Dywitach jest tylko 1 szrot? Bo raz znalazłem taką stronę http://tablica.pl/oferta/seat-ibiza-CID5-ID4z1Yn.html#da62163458 (jak wejdziecie w "Ogłoszenia użytkownika" to widać, że ma sporo aut)

Edytowane przez czarekcw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U korkucia pewnie nic nie kupisz, szukałem grilla do b5 to mi powiedział, że to szot nie dziupla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też nie trawię korkucia , banda durniów którzy traktują cię z góry jak idiotę, tak przynajmniej trafiałem :( i za każdym razem odpowiedź , ze to nic nie moją . Polecam szrot między kieźlinami a dywitami chociaż mają co raz mniej części. Szrot masz jeszcze za dywitami w stronę dobrego miasta, jakiś kilometr za dywitami. Jeszcze jeden jest przed wadągiem.

 

Możesz sobie zrobić taka trasę wadąg , abram , korkuć , na górce (za dywitami)

 

4 szroty :) coś znajdziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.autoczesci-korkuc.pl/oferta.php

 

Jak byk pisze, że części sprzedaje. Hmm dziwne

 

Dobra pojeżdżę tam gdzie piszesz- urlop wziąłem to mam czas na takie sprawy ;)

Edytowane przez czarekcw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek zamierzam podjechać do Dywit do Korkucia po pewne części (szukam kratek wentylacyjnych od VW Bora i może kierownicę 3 ramienną skórzaną bo moja zjechana już). Jakie on ma ceny- wysokie (czyt. podobne na allegro) czy jednak jest tańszy? Czy jeszcze gdzieś mógłbym znaleźć w Olsztynie szrot, który może posiadać VW Borę na części? No i czy w Dywitach jest tylko 1 szrot? Bo raz znalazłem taką stronę http://tablica.pl/oferta/seat-ibiza-...tml#da62163458 (jak wejdziecie w "Ogłoszenia użytkownika" to widać, że ma sporo aut)

 

Ten szrot jest za Dywitami w kierunku Dobrego Miasta na tzw górce wiec nazywamy go :NA GÓRCE" u Kurkucia cienizna, Abramowski nie lepiej ja bym szukał na alledrogo. A w sprawie kiery ja bym ją obszył koles w Spręcowie zrobił mi to za 200 (wymontował obszył zamontował i nowy mieszek na lewarek )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności