Skocz do zawartości
balcer

przyciemnianie tylnich lamp

Rekomendowane odpowiedzi

też właśnie przekopałem pół internetu i nic.. co prawda prawie taki sam efekt mam po oklejeniu folią ale to sie lepiej prezentuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
też właśnie przekopałem pół internetu i nic.. co prawda prawie taki sam efekt mam po oklejeniu folią ale to sie lepiej prezentuje

 

Wychodzi na to ,że do kombi nie ma .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są do kombi miałem takie w planach ale nieestety nie udało się studia ważniejsze

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

http://www.ebay.de/itm/Ruckleuchten-Rucklicht-Heckleuchten-VW-Passat-3BG-Variant-Kombi-smoke-schwarz-/151322449058?pt=DE_Autoteile&fits=Model%3APassat+Variant&hash=item233b8554a2

 

http://www.ebay.de/itm/VW-Spiegelblinker-LED-Schwarz-Golf-5-Passat-3C-3BG-Eos-Jetta-Blinker-Smoke-SATZ-/350654170317?pt=DE_Autoteile&hash=item51a49e04cd

 

to były moje mody na zeszły rok mam nadzieje że pomogłem i oby w tym roku udało je się zakupić ,choć modów nie było to wpadł nowy wielowachacz :) nieplanowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie:ok

 

tera nawet znalazłem w polskim sklepie

http://skottuning.com/passat-3bg-lampy-tylne-led/804118-oetec-lampy-tylne-vw-passat-3bg-variant-dymione.html

trzeba wpisać na listę modów;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem zapytanie o dostępność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzięki wielkie:ok

 

tera nawet znalazłem w polskim sklepie

http://skottuning.com/passat-3bg-lampy-tylne-led/804118-oetec-lampy-tylne-vw-passat-3bg-variant-dymione.html

trzeba wpisać na listę modów;)

 

nie ma za co sam je kupuje jak bedą $ i kierunki i tylne lampy a przednie zrobie czarne środki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co wy na to ?

3.jpg

2.jpg

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ciekawe. Jak uzyskałeś taki efekt bez straty odblasków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I co wy na to ?

 

222.jpg

 

Jednym się podoba a dla drugich to "wiocha" - zdjąć czy zostawić - oto jest pytanie :)

2.jpg

22.jpg

Edytowane przez mgboczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje po przyciemnieniu:

 

20160504_171027www.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[ATTACH=CONFIG]142007[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]142008[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]142009[/ATTACH]

 

Jednym się podoba a dla drugich to "wiocha" - zdjąć czy zostawić - oto jest pytanie :)

 

Ja bym zostawił. Dla mnie się podoba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[ATTACH=CONFIG]142007[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]142008[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]142009[/ATTACH]

 

Jednym się podoba a dla drugich to "wiocha" - zdjąć czy zostawić - oto jest pytanie :)

 

Ja bym zostawił ... może odcień zmienił bym na jaśniejszy, ale generalnie wygląda dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie, fajnie. Jak z policją nie zatrzymali nikogo ani nie mieli do tego jakiś zastrzeżeń?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontrole, przeglądy... nie na problemu.

Potrafią sie przyczepić do ledów na rejestracji lub braku wycieczki ale do lamp ani razu w ciągu chyba 5 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności