Skocz do zawartości
Los22

Turbosprężarka - jaka ???

Rekomendowane odpowiedzi

oki to ja mam ostatnie pytanie zdecydowałem się na brd bo mam nadzieję zrobić chipa. Ale powiedzcie mi jaki numer katalogowy powinna mieć kupiona przeze mnie turbinka aby pasowała do silnika ajm 115ps

dzięki za odpowiedzi!!

03g 145 702h

bez czipsa to ona za wiele Ci nie da . a wrecz stracisz dol bo ciezko bedzie sie wkrecac na obroty.

Edytowane przez traksio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nic bo po wymianie turbo w przeciągu miesiąca zrobie chipsa

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jakie turbo podejdzie do mojego paska???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam jakie turbo podejdzie do mojego paska???

prawie każde po odpowiednich modyfikacjach - zastanów się co chcesz uzyskać i poczytaj np o brd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy turbo brd wsadzę bez przeróbek do silnika ajm czy będę musiał coś przerabiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy turbo brd wsadzę bez przeróbek do silnika ajm czy będę musiał coś przerabiać

 

Na pierwszej stronie masz napisane że pasuje bez przeróbek.

Czytać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno pytanie którą turbinę lepiej założyć do silnika AJM turbo od AWX czy turbo BRD chodzi mi o to żeby turbo ciągneło już od samego dołu, mam juz kolektor dolotowy z AWX i mam zmienioną mapę paliwową i w chwili obecnej moc silnika to 144 KM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze jedno pytanie którą turbinę lepiej założyć do silnika AJM turbo od AWX czy turbo BRD chodzi mi o to żeby turbo ciągneło już od samego dołu, mam juz kolektor dolotowy z AWX i mam zmienioną mapę paliwową i w chwili obecnej moc silnika to 144 KM

 

Miałem u siebie turbo z AWX i rwało ładnie od dołu ale u góry była kicha, teraz mam brd i wstaje później ale idzie do ładnie do samego końca.

 

Wybór należy do Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to turbo http://allegro.pl/turbo-tuning-vw-audi-1-9tdi-gt17-20-130-190km-i2441528442.html czym się różni od tego turbo BRD jest lepsze czy nie

uzyskam odpowiedz na moje pytanie

Edytowane przez pawelvw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i kupiłem turbo BRD teraz tylko została wymiana

411.jpg

412.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupiłes turbo? Ile dałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czemu regenerowane ? to jest od Olka z Wrocka, on sam polecał te nieregenerowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolałem po prostu regenerowaną turbinę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do tych co zakładali turbo brd do silnika ajm i atj czy mieliście problem z zamontowaniem kolektora wydechowego razem z turbina i czy najpierw montowaliście kolektor wydechowy a potem turbo brd bo u mnie jest taki problem ze chyba turbo piera sie o łapę silnika i brakuje mi ze 1,5 cm żeby kolektor wydechowy wszedł na szpilki chodzi o dwa pierwsze cylindy od strony lamp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności