Skocz do zawartości
kfysiu1

Chromowana nakładka na zderzak (3BG)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mad_Mac

No nie wiem... na pierwszy rzut oka spoko ale po dluzszym wpatrywaniu sie chyba jednak mi to nie pasi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super! Tez jestem bardzo ale to bardzo zainteresowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam akurat na czarno a na chrom będzie efekt podobny. Kamei to produkuje i nietylko z tego co widziałem. Cena coś w okolicach 35 ojro, raz ten chrom widziałem tylko na Alledrogo.

 

blendaet9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nakładka jest wykonana z folii PVC Chrom i produkowana przez firmę KAMEI.

Można ją zamówić na niemieckiej stronie tejże firmy-numer części to 043204 17.

Cena około 40 euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Spotkał się ktoś może z taką nakładką jak w tym passku??

http://passat3b.de/galerie2/galerie2.php?user_id=16766

Tez o tym myslałem ? A w orginale to jest blacha? jak blacha to zero problemu sciagasz i dajesz do chromowania, Robilem cos podobnego kiedys w golfie . Musze spojrzec z czego to jest bo po głowie tez mi to chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość casper

siema, ja tez poluje na taka nakladke do swojego paska, ale te niemickie ciecie z Kamei-a nie maja zamiaru odpisac ..:/ Macie jakies inne zrodlo do tego artykulu ?? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tez o tym myslałem ? A w orginale to jest blacha?

 

w ori blacha ?gdzie kolega widzial blache na zderzaku ? i to nie jest zadne nakladka tylko zwykla chromowana folia , jak sie znajdzie wiecej chetnych moge pomoc przy zakupie

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie efekt niesamowity i również jestem zainteresowany czymś takim wiec jak ktoś ma info jak i gdzie to kupic to był bym wdzieczny za takie informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę bardzo http://www.kamei.co.uk/scripts/rbvehsel4.php?emulate=whycar&query=6097&vptype=265022&brand=Kamei&prodid=17492 sam kiedyś taką zakupiłem i do dziś się kurzy gdzieś w piwnicy. to nic innego jak folia samoprzylepna wycięta w odpowiedni kształt i kosztuje też wcale nie mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phiiii i za kawałek folii miałbym wybacolić 40 oiro??? Kierunek sklep papierniczy folia i do dzieła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ok a co z dołem zderzaka? A może golab21 chcesz się pozbyć kurzącego się balastu zalegającego w piwnicy :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie żebym się czepiał ale gdzieś kiedyś widziałem temat "passat stylizowany na audi" i ludzie to wyśmiewali, że nie robić z VW audi...

i ktoś rzucił tylko pochwałe na temat felg które są masakrycznie duże:) więc widzę, że ciężko mi zrozumieć tu ludzi....chyba, że źle zrozumiałem tamten temat?!

 

Chodzi mi o zdjęcie kaspera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wracając do tego zdjęcia to nie sądzę żeby wypuścili takie coś nie uwzględniając wypukłości - kształtki na tablicę rej. moim zdaniem to co jest na zdjęciu kaspera to rzeźba właściciela auta we własnym zakresie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności