Skocz do zawartości
kris166

B3 kombi-zderzaki przyczerniać kosmetykami czy lepiej od razu pomalować???

Rekomendowane odpowiedzi

Mam paska B3 kombi-zderzaki mam dosyć czarne(nie są wyblakłe do białego)..ale to nie jest dokładnie to czego oczekuję.Utrzymuję je kosmetykami(PLAK i tym podobne) ale efekt jest krótkotrwały.Co sądzicie o pomalowaniu zderzaków??Czarny mat będzie dobry??Oczywiście robione byłoby u lakiernika...Pasek zasługuje na porządne wykonanie..:):)

Zderzaki nie są w kolorze.A jak już malować to zdejmować wszystko czy dobrze okleić?? Dzieki za pomoc.POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek zrób to sposobem domowym to znaczy pastą do butów:) Serio:rotfl: jedziesz całość pastą i szczoteczką ,po 10 min polerka szmatą,za dwa dni jeszcze raz. To naprawde dobra metoda. po takiej kuracji plak i gotowe:rotfl:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogas

Pasta w płynie czy taka tradycyjna, w mazidle w puszce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)A czy w trakcie mycia auta(myję ręcznie) ta pasta mi nie zejdzie i przy okazji nie zabrudzi gąbki i wody??gąbka i woda to szczegół.....Ważne dla mnie jest czy zejdzie pasta w trakcie mycia.:)

 

To może być niezłe rozwiązanie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Camell990
Na początek zrób to sposobem domowym to znaczy pastą do butów Pozdrawiam

 

 

Jaja sobie robicie???????? Przecież po paście do butów to do tego zderzaka każdy paproch się doczepi:| wiem bo mój tata tak robił jak miał Audi 80 b3....szkoda gadać....Kris zrobisz jak bedziesz chciał....ale w takim wypadku to ja już wole ten Plak....a najlepiej kupić sonax i on załatwi sprawę....może mu jeszcze doradzicie żeby olejem je wysmarował:rotfl:????? Zrobisz jak zechcesz ale ja bym za pastę do butów się nie brał:|

 

P.S przecież nawet po plaku kurz się doczepia do zderzaków to co dopiero po paście do butów:|?????? Sonax najlepsze rozwiązanie:]

 

Pozdrawiam Wojtek:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Camell990 chyba jednak nie będę robił po "domowemu" i pójdę w tego sonax'a...Wiem,że to renomowana firma.

No i skoro ty mi go doradzasz(patrząc na twojego Paska) to w ciemno wchodzę na allegro i kupuję.

:634:POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja używam czernidła do zderzaków nie pamietam gdzie to kupiłem ale w jakims supermarkecie chyba carfour za marne grosze ok 3-4 zł wydajne.nie zmywa sie daje ładny efekt "czernidło do zderzaków"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo do lakiernika się udaj i w kolor auta pryskaj na wysoki połysk i będzie najładniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli nie w kolor to pomalowac struktura do plastiku. ja wlasnie robie tak listwy boczne. skoncze to wrzuce foty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:):)bardzo Chętnie Rzucę Okiem Na Efekt!!!czekamy!!!!:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MCVW

Ja od lat stosuje w swoim B3 preparat o nazwie Cartec Vinyl.Moim zdaniem jest rewelacyjny choc aktywna piana z myjni usuwa go ze zderzaków robiac jasne plamy.Stosowany po kazdym umyciu prezentuje sie wysmienicie tym bardziej,ze można smiało używac go do opon jak i deski.Bije Plak o głowe a nawet dwie.Teoretycznie nie kleji sie do tego cały brud jak do plaka.Nawet jesli jest pod kolor wiec delikatne przetarcie gabka sprawia,ze jest jak po umyciu.Naprawde polecam.Po kilkukrotnym użyciu wyciaga prawdziwy czarny kolor z plastiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z tego co widzę to ten Cartec Vinyl to wcale nie byle co z hipermarketu....szkoda,że coś tego na allegro nie widzę...ale napewno poszukam tego środka i może przetestuję.

DZIĘKI za doradę...POZDRO :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kris, ja proponuje 2 opcje, albo nitromal, tak sie nazywa farba nitro, rozmawiałem z lakiernikiem, efekt bedzie na długo, a potem drobne poprawki to już kosmetykami.pomysł Luq@sz'a.i da sie zrobiić i bedzie działałą.

2. badziewie do zderzaków "motorynka" w tubce jak pasta do butów, a działa mniej wiecej tak : 65fe61c87516f38em.jpg

no i jeszcze wszechmocny sonax, co wybierzesz Twoja sprawa.

sory za odgrzebanie tamatu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez polecam czernidło w tubce, efekt utrzymuje się baaaardzo długo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, czernidło w tubce trzyma długo, niestety szybko matowieje. Ja proponuję rozwiązanie długoterminowe. Zrobić tak jak arth pomalować farbą w sprayu. Koniecznie czarny połysk. Efekt na długie lata. 2-3 puszki po ok 20 zł trochę papieru ściernego wodnego i kumpel z browarem i jednego dnia można mieć furę jak z fabryki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kris166 jak byś poszperał na forum to znalazł byś temat" żeby czarne było czarne" i tam jest troche sposobów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności