Skocz do zawartości
Zyndram

Instalacja gazowa do 2.8 V6

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec jaka cena za zestaw plus robota ...za hane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze pytanie czy po wywaleniu filtra weglowego tez check sie swiecic moze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze pytanie czy po wywaleniu filtra weglowego tez check sie swiecic moze
Którego,od odpowietrzania zbiornika?Tak.Vag prawde ci powie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak na kompie prawdopodobnie mam problem z cisnieniem w \biorniku paliwa

 

---------- Post added at 00:05 ---------- Previous post was at 00:04 ----------

 

oraz w kole zapasowym mam bak gazu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec powiedz gdzie w bialymstoku mozna wymienic wtryskiwacze i podpiac pod vag chcialbym to zrobic zeby sie nie swiecilo i miec z tym spokoj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wtryskow to Jurand,na Skladowej,teren KPKM.A vag,pytaj chlopakow ktos ci podlaczy i skasuje.Tylko na jak dlugo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Maniekpisz

 

Imię: mariusz

 

Status: Offline

 

Samochód:

B5(3BG) 2.8 V6 193KM (ALG) 4x4

Rok: 2004

 

Przyznał pomógł: 0

Pomógł 0 razy

Zarejestrowany: lut 2011

Miasto: rutki kossaki

15-02-11, 21:23

Wiec jaka cena za zestaw plus robota ...za hane

 

Mam jedna zasade i cene podaje tylko na PW,,Hana zielona spokojnie wystarczy do naszych silnikow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie jaki gaz do passata z silnikiem 2.8 zeby dzialalo i nie bylo problmow. czytalem trosznie ale co z tego jak sie juz ma w aucie to wiadomo co dziala a co nie. Wiec chcaiłbym wiedziac w co zainwestowac pieniadze zeby nie bylo problemow pozdrawiam:zeco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dedykowany zestaw LandiRenzo Omegas lub stag300plus na wtryskach Matrix HS lub hana i reduktorze minimum AC R01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam BRC Sequent 56 i od dwóch lat padł mi tylko jeden wtryskiwacz (nie był nowy). Poza tym żadnych problemów. Do tego kupujesz fejsa za 80pln i robisz wszystko sam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie

polecilibyście jakiegoś fachowca z warszawy lub okolic? Jestem tu nowy, czytałem trochę ten temat ale chyba konkretów nie znalazłem lub przeoczyłem. Z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.migaz-s.com.pl/

 

Dzwoń albo podjedź i pogadaj z p. Markiem. Na bank nie będziesz zawiedziony obsługą, podejściem do klienta, solidnością itd. Jedynie terminy mogą być długie ale to dobrze świadczy o firmie.

 

Wiem bo wstawiałem u nich i jestem bardzo zadowolony.

 

Pozdrówka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję, na pewno dam znać jak przebiegła instalacja.

Mogę nie dyskretnie zapytać jaki to był koszt? Rozumiem że Panowie z zakładu mają ogromne doświadczenie, sądząc z opisów na stronie. Jestem laikiem w tych sprawach do tej pory jeździłem innym autem na benzynie.

Moj pasatek właśnie jedzie do polski, czekałem na własciwy okaz 4 miesiące :D zawsze chorowałem na to auto, po doświadczeniach z 1,8T (wcale nie przykymi) stwierdziłem ze dodatkowy litr pojemności bez turba bedzie najlepszym rozwiązaniem.

pozdrawiam

Edytowane przez barbeq1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co ukrywać - zapłaciłem 4500zł z racji tego że wybrałem instalację LandiRenzo Omegas, z której jestem bardzo zadowolony (p. Marek w ofercie ma również tańsze rodzaje).

 

Pozdrówka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuję, na pewno dam znać jak przebiegła instalacja.

Mogę nie dyskretnie zapytać jaki to był koszt? Rozumiem że Panowie z zakładu mają ogromne doświadczenie, sądząc z opisów na stronie. Jestem laikiem w tych sprawach do tej pory jeździłem innym autem na benzynie.

Moj pasatek właśnie jedzie do polski, czekałem na własciwy okaz 4 miesiące :D zawsze chorowałem na to auto, po doświadczeniach z 1,8T (wcale nie przykymi) stwierdziłem ze dodatkowy litr pojemności bez turba bedzie najlepszym rozwiązaniem.

pozdrawiam

 

tez kiedyś myślałem że 40 koni zrobi kolosalną różnicę w moim zyciu, niestety róznica jest niezauważalna a nawet 1.8 TSI jest elastyczniejsze, ma lepszą reakcję na gaz i szybsze do 100 km/h.

Wolnossące v6 jest lepsze na trasie i powyżej 100 km/h no i cisza i dzwiek silnika o niebo lepsze od 1.8TSI

 

Polecam LandiRenzo zakładane w migazie, mnie służy od roku jedynie warto rozważyć wiekszy zbiornik bo ja tankuję co 200 -250 km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem auto po Migazie i chyba koledzy zaczynają odwalać manianę , także zalecam ostrożność.

 

Odnośnie 1.8 TSI to nie bardzo wiem jakim to cudem jest szybsze do 100 ?? U mnie jest napisane 7.8 do 100, no chyba że po lifcie są wolniejsze, albo masz automat. Jeżeli chodzi o elastyczność to porównuj tam gdzie oba auta mają maksymalne momenty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kupiłem Passata B5 2,8 v6 automat 4x4

Założyłem gaz do niego i jest problem.

Najpierw miało mnie to kosztować 3200, po robocie okazało się 3500,

No dobra gość nie wiedział jaki silnik i takie tam, ale wyjechałem od niego i auto zaczęło gasnąć na niskich obrotach przy dojeżdżaniu do skrzyżowania.

Wróciłem do niego, twierdził, że to wina przepustnicy i trzeba ją wymienić lub przeczyścić.Za czyszczenie wziął 100zł i dalej to samo?

Byłbym wdzięczny za jakieś rady, czy to rzeczywiście wina tej przepustnicy i trzeba wymienić, czy facet coś zawalił.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na benzynie wszystko ok? Jeśli tak to niech gość nie szuka dziury w całym tylko się ogarnie i wyreguluje wszystko żeby było dobrze.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wtryski załorzył waldemary czyli najtansze i stad te problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To panowie, co radzicie? zmienić serwis i gościa o zwrot kosztów naprawy (bo sam nie potrafi), czy dalej się ładować w to i kolejne koszta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności