Skocz do zawartości
Gość jacko

instalacja do 1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

A ile ci pb palił??? i jaki gaz masz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja ze swojej trony mogę polecić poniższy zestaw

Stag 300 plus

Wtryskiwacze pojedyncze Hana 2000 niebieskie

Reduktor AC R-01

Dobry filtr FL

Zbiornik w koło Stako 53 litry

Wlew gazu pod klapką obok PB

A ja po przeczytaniu kilkuset wypowiedzi w necie polece Landi Renzo Omegas ;) Zapomina sie wtedy o instalacji (oprocz okresowej wymiany filtrow ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BRC jest OK. Mam taką instalację i jak na razie żadnych problemów. Inna sprawa, że mój silnik jest jednym z "wdzięczniejszym" do zagazowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wyczytałam na str głównej STAGa, to owszem mogę montować to co poleciłeś ale zalecane jest : STAG -300-4 premium.
Do twojego silnika spokojnie stag300plus ale dużo lepszym wyborem jest LandiRenzo Omegas, te dwie instalację sa według mnie dużo lepszym rozwiązaniem niż przereklamowane BRC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...przereklamowane BRC

 

Kiedyś, tu na forum też pytałem o instalację i po wielu postach postawiłem na BRC. Dlaczego jest przereklamowane? Za staga zapłaciłbym więcej i miałbym krótszą gwarancję. BRC daje mi dwuletnią gwarancje bez limitu kilometrów. Zrobiłem na niej dopiero 5tys, ale nie mam żadnych zastrzeżeń. Dlatego nie bardzo rozumiem zwrotu "przereklamowana".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na stagu tez jest 2lata bez limitu kilometrów, no chyba że montujesz jakieś dziadowe podzespoły do staga to faktycznie sa limity kilometrów, ja gówna nie montuję , a w BRC jest absolutny BRAK REGULACJI CZEGOKOLWIEK ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz do firmy Nagaz w Łodzi, jedna z lepszych. Tam możesz zobaczyć i ceny i warunki gwarancji. Tyle w temacie dziadowskich podzespołów. Co do regulacji BRC to zostawiam to fachowcom i jak na razie nie narzekam. Tyle faktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedna z lepszych ale jakie oni dają warunki to już ich sprawa , zakłady które wiedzą co montują to dają tak jak ja 2lata bez limitu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spytam się przy okazji o założenie instalacji do silnika 2.0 115PS. O ile pamięć mnie nie myli to jest to stara jednostka, pamiętająca jeszcze erę Golfa III.

 

Czy do takiego napędu powinna być założona sekwencja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie w 2,0 8v oznaczenie silnika 2e ma założoną sekwencję LandiRenzo Omegas, a ten silnik co piszesz to w jakim aucie dokładnie jest jakie ma oznaczenie, przy wtrysku wielopunktowym powinno się stosować sekwencję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kpswlew

Witam wszystkich,ja do mojego 1.8t APU założyłem BRC seqent 24 my07, jak do tej pory żadnych problemow, spalanie w mieście z klimą 13 litrów, trasa 10l z klimą przy normalnej jezdzie (nie zamulam i nie pałuje :)Polecam w Bydgoszczy zakład instalacji LPG PHU ARMOT przy ulicy Koronowskiej 8a. (052) 379-89-37

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedna z lepszych ale jakie oni dają warunki to już ich sprawa , zakłady które wiedzą co montują to dają tak jak ja 2lata bez limitu

Doskonale wiedzą co montują. Poza tym nie jest to firemka u p. Kazia w garażu czy w piwnicy tylko całkiem porządny zakład, doskonale wyposażony, posiadający fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Zresztą, sam zobacz http://nagaz.pl/o_nas/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzisz kolego ten zakład znam i polecam co do instalacji LandiRenzo bo są w miarę dobrzy w tamtym rejonie , no chyba że ktoś chce podjechać do warszawy to w tedy wysyłam do Marka, co do warsztatów z wieloletnim doświadczeniem to niestety ale gubi ich rutyna i już sie tak nie starają, zapytaj ich czy ściągają kolektor to ci odpowiedzą że nie ma takiej potrzeby to samo się tyczy tak wielkiej firmy jak Fugazi po których często poprawiam instalacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich w temacie niestety i ja przyznam że BRC jest przereklamowane ! i nie wiem dlaczego za Staga miałbyś zapłacić więcej jakoś dziwnie to jest liczone ! w BRC jak napisał Chemik nie ma wielkiej regulacji wiem że one chodzą ale większość warsztatów nie ma programu do BRC z tego względu że z BRC musisz mieć podpisaną umowę a nikt nie chce wiązać się z nimi na stałe i męczyć się z narzucaną przez nich ceną !!! każdy chwali to co ma w swoim aucie i jest z tego zadowolony ! i tak powinno być ! to ma działać i się nie psuć !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I tu bardzo ładnie to opisał kolega nalać mu wódki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za staga proponowali mi 3200zł, BRC - 2600zł, wtryskiwacze BRC robią 100tys km, można je wymieniać pojedyńczo. Auto jeździ, dynamika w porównaniu z benzyną bez zmian, spalanie w normie. Czego więcej potrzeba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za staga proponowali mi 3200zł, BRC - 2600zł,

Czasem warto jest pojechać do innego województwa na montaż LPG :D

Na kujawach Polecana przez każdego firma (również przeze mnie) założy ci STAG-a za 2800 zeta :bry2

 

ps: teraz może jeszcze ze 100-200 zeta taniej, bo ja zakładałem w maju. Czyli w 2600-2700 powinieneś się zmieścić.

Edytowane przez Danek75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sławku troszkę przesadzili z tą ceną ! za 2600 max 2800 moim zdanie można zamontować Stagusia nawet na wtryskach Hana !!! ale wiem spoko rozumiem Duże miasto Duże ceny ! i wydaję mi się że nie mamy co porównywać wtryskiwaczy BRC z Hanką !!! a reszta z Brc wcale nie jest taka super ! uwierz mi na słowo !!! mam nadzieję że będzie ci to działało jak najdłużej ! obyś nie miał przypadku że nawali coś w trasie podjedziesz gdzieś do gazownika a on otworzy maskę i powie O BRC wie pan co przykro mi ale nie obsługujemy BRC !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam właśnie na wtryskach HANA i reduktorze AC-R-01 :super:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dla przypomnienia wtryski BRC lubią puszczać gaz przez wtyczki elektryczne i że po 40tyś,km się psują to tez norma no i cena dużo większa niż HANY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności