Skocz do zawartości
gepc

DEVIL EYES - Nowy rodzaj lamp do B5 3B

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś nie przekonuje mnie wygląd tych lamp, jak bym to ja miał zakładać takie coś do swojego samochodu wolałbym takie lampki B5 Angel eye's (oczywiście wyrzucić te śmieszne "ring'i") i dorzeźbić własnoręcznie takie diody led w mniej więcej w takim kształcie A4 front light's , albo też pójść kroczek dalej i wykombinować coś z neonem, tudzież innym kosmicznym świecidełkiem etc. np, jak w saab'ie saab'ie 9-5 tylko nie w tak ascetyczny sposób.

 

Od razu zaznaczam, że 90% ludzi kupujących te lampy wsadza tam nielegalnego "ksenona", bądż przerabiają na biksenon, więc proszę pominąć kwestie prawne.

Opcja oczywiście, dla tych, co mają czas i talent dla takiej roboty;) Ja tam lubię mieć coś na swój sposób, dlatego nigdy nie skłaniam się ku najprostszemu rozwiązaniu, jakim jest zakup gotowego produktu. Wybaczcie moją odmienność, chciałem się tylko podzielić pomysłem.

 

Peace...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mi chodzi nie o fotki samych lamp, bo tych się szwenda cała masa w sieci,

ale o fotki ciemnych lampek zamontowanych już w passku

 

Mogłeś tak od razu napisać :) , jasne reflektory Devil Eyes były parę postów wcześniej , tu masz linka z Passata Forum po naszej zachoniej granicy - reflektory black Devil Eyes :

http://www.passat3b.de/phpBB2/viewtopic.php?t=51387&postdays=0&postorder=asc&start=375

a tutaj link paska z zapożyczonymi reflektorami z audi :

http://www.passat3b.de/phpBB2/viewtopic.php?t=51387&postdays=0&postorder=asc&start=360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tu masz linka z Passata Forum po naszej zachoniej granicy - reflektory black Devil Eyes :

http://www.passat3b.de/phpBB2/viewto...=asc&start=375

 

mmmmmmmmmmm nawet nieźle to wygląda :) dziękować :))

 

a tutaj link paska z zapożyczonymi reflektorami z audi :

http://www.passat3b.de/phpBB2/viewto...=asc&start=360

 

:eek::659::651::zdziwko: nieeeźleee... pełen szacunek dla tego gościa.

Ciekawe czy musiał wymieniać również błotniki, żeby te lampy pasowały i jak (:059:) on je tam przymocował ??, nie wspominając o dopasowaniu elektryki...

no i co z systemem samopoziomowania lamp??... ale efekt... :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy musiał wymieniać również błotniki, żeby te lampy pasowały i jak () on je tam przymocował

Było o tym TUTAJ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i gdzie są devil eyes do 3BG ??

 

Marku no i doczekałeś się! :crazy:

 

jest już wersja tych lampek do 3BG i niewiele odbiega ceną od tych do 3B.

 

tak wyglądają "luzem"

3bgdevileyes1.jpg

 

a tak zamontowane w awtku :cool: :

3bgpokalsiegerdevileyes4.jpg

3bgchromdevileyeskundenbild2.jpg

3bgchromdevileyeskundenbild4.jpg

3bgchromdevileyeskundenbild5.jpg

3bgchromdevileyeskundenbild6.jpg

3bgchromdevileyeskundenbild8.jpg

 

to kiedy montujesz u siebie? :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super wygląda, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marku no i doczekałeś się! :crazy:

 

jest już wersja tych lampek do 3BG i niewiele odbiega ceną od tych do 3B.

 

tak wyglądają "luzem"

3bgdevileyes1.jpg

 

a tak zamontowane w awtku :cool: :

3bgpokalsiegerdevileyes4.jpg

3bgchromdevileyeskundenbild2.jpg

3bgchromdevileyeskundenbild4.jpg

3bgchromdevileyeskundenbild5.jpg

3bgchromdevileyeskundenbild6.jpg

3bgchromdevileyeskundenbild8.jpg

 

to kiedy montujesz u siebie? :D:D:D

czy może się ktoś wypowiedzieć jak sprawują się takie lampki , czekam właśnie na przekładke kierownicy i szukam jakiegoś rozwiązania dla moich L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa, ale na razie troszkę za drrrogie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, może ktoś mi pomóc, zamontowałem do tych lamp Kseno i po dniu zgasła mi jedna dioda, a po dwóch dniach następna.. nie wiem co jest. Czy kseno ma jakiś wpływ..?? Może przetwornica wytwarza jakieś pole magnetyczne..?? Bo nie wiem co z tym fantem teraz zrobić. Na drugiej lampie wszystko jest Ok a na prawej dzieją się problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy, może ktoś mi pomóc, zamontowałem do tych lamp Kseno i po dniu zgasła mi jedna dioda, a po dwóch dniach następna.. nie wiem co jest. Czy kseno ma jakiś wpływ..?? Może przetwornica wytwarza jakieś pole magnetyczne..?? Bo nie wiem co z tym fantem teraz zrobić. Na drugiej lampie wszystko jest Ok a na prawej dzieją się problemy.

Nie jest to wina ksenonu, tylko jakości wykonania. Zwykłe diody podpięte bez inwertera, narażone na wachania napięć nie wytrzymają długo. Ale na 100% nie jestem pewnien, bo nie mam tych lamp i ich elementy elektroniczne mogą być inne.

 

PS: to nie są lampy do ksenonów:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie odpowiedzcie mi na pytanie- na aukcjach jest napisane że można używać tych diód jako świateł dziennych ale nigdzie nie ma informacji na temat podstawy tego stwierdzenia a także na temat homologacji jako światła dzienne. Jak jest u Was- używacie ich jako światła dzienne czy tylko jako postojówki ??? Podajcie też coś na temat jak to świeci -mam na myśli czy w momencie włączenia świateł- świecą diody + światła "krótkie" czy może diody w momencie włączenia postojówek czy może jeszcze inaczej. Sam się zastanawiam nad zakupem tych lampek ale jako że mam automatyczne zapalanie świateł i chciałbym założyć ksenon to zastanawiam się jak to później podłączyć. POZDRAWIAM i czekam na sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie odpowiedzcie mi na pytanie- na aukcjach jest napisane że można używać tych diód jako świateł dziennych ale nigdzie nie ma informacji na temat podstawy tego stwierdzenia a także na temat homologacji jako światła dzienne. Jak jest u Was- używacie ich jako światła dzienne czy tylko jako postojówki ??? Podajcie też coś na temat jak to świeci -mam na myśli czy w momencie włączenia świateł- świecą diody + światła "krótkie" czy może diody w momencie włączenia postojówek czy może jeszcze inaczej. Sam się zastanawiam nad zakupem tych lampek ale jako że mam automatyczne zapalanie świateł i chciałbym założyć ksenon to zastanawiam się jak to później podłączyć. POZDRAWIAM i czekam na sugestie.

Diody świecą się jako "postojówki", a stwierdzenie na aukcji, że można tych diod używać jako świateł dziennych to bezczelne kłamstwo. Jeśli na reflektorze nie ma oznaczenia RL to nie ma on świateł dziennych. Podaj link do aukcji, chętnie zadam sprzedawcy należyte pytanie i zaraportuje.

 

PS. Reflektory tego typu definitywnie nie są przystosowane do ksenonowego źródła światła. Jeśli napotkasz na świadomą tego kontrolę, stracisz dowód.

 

http://moto.allegro.pl/item606532528_lampy_przednie_vw_passat_b5_devil_eyes_led_black.html

WYPOSAŻONE W ZINTEGROWANĄ LISTWĘ DIOD LED JAKO ŚWIATŁA POSTOJOWE

A z zamieszczonych niżej zdjęć można odczytać z reflektora:

Homologacja: E11

Rodzaj reflektora: HC/HR, co oznacza halogenowe światła mijania i drogowe

PRODUCENT FIRMA SONAR

Pozdrawiam.

Edytowane przez John

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie takich odpowiedzi na zadane pytania powinno być jak najwięcej. Wszystko już teraz wiem. POZDRAWIAM i dziękuję a także punkcik pomógł ode mnie.

PS: PABLOAS to czasem nie jest nasz forumowicz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS: PABLOAS to czasem nie jest nasz forumowicz?

 

Raczej nie. To mój sąsiad z piętra niżej :) Sam kupiłem od niego takie swiatełka do swojego Paska. Ale teraz on praktycznie tu nie mieszka, więc nie pamiętam samochodu. Choć na pewno to nie passat.

 

PS poniżej dwa zdjęcia mojego pasia:

 

5ab5678af314a2d4m.jpg

 

681cbde078c74095m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze sie prezetujo ale po zakupie radze zamontowac ksenony albo chociaz dobre zarowki kupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja może się podłącze do tematu, na forum jestem nowy, także przy okazji się przywitam. Szukam takich świateł do jazdy dziennej :

http://www.passat3b.de/galerie2/galerie2.php?user_id=1985

 

http://www.passat3b.de/galerie2/zoom_hor.php?url=member_pics/1985/14642_b_b.jpg&text=VW%20Passat%203BG%20Limousine%20von%20Helmi

 

chodzi mi o długość, wielkość, moc. Czy ktoś coś słyszał widział ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja może się podłącze do tematu, na forum jestem nowy, także przy okazji się przywitam. Szukam takich świateł do jazdy dziennej :

http://www.passat3b.de/galerie2/galerie2.php?user_id=1985

 

http://www.passat3b.de/galerie2/zoom_hor.php?url=member_pics/1985/14642_b_b.jpg&text=VW%20Passat%203BG%20Limousine%20von%20Helmi

 

chodzi mi o długość, wielkość, moc. Czy ktoś coś słyszał widział ?

Są to światła dzienne z audi s6:

lt2_left.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności