Skocz do zawartości
michalcz1976

Pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam zrobione w garażu u Henka, i wytłumacz mi czym to się różni od programu robionego u Rogala na hamowni? Zamiast na hamowni miałem logi robione podczas jazdy drogowej.

Spytaj się czy jak Rogal zaczynał to miał od razu hamownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na hamowni testuje się furę w określonych warunkach ;) . Na garażu to można grille testować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się nie znam, ale nic nie odda lepiej warunkow panujących na drodze, niż droga, więc nie gadajcie bzdur, że tylko na hamowni można zrobić dobry program. Bo to tylko ułatwienie dla tunera, żeby nie musiał pałować auta po drodze. A znowu nie każdy kto ma hamownie zrobi Ci dobry program.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo to tylko ułatwienie dla tunera

Jak się coś stroi to chyba lepiej testować w podobnych warunkach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na chłopski rozum jeździć nie będzie w podobnych warunkach, tylko po drogach w różnych najdziwniejszych warunkach. Zresztą ja nikogo nie namawiam do niczego. Mam swojego sprawdzonego gościa, i będę dalej do niego jeździł. Jak ktoś musi mieć na hamowni, to takiego tunera trzeba wybierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaaa. Jechać, jechać do tjunera. Zapłać za program TYLKO DO TWOJEGO AUTA. i tak dostajesz gotowca, podkreconego tylko pod Ciebie, żebyś mógł kolegom się później pochwalić.

Jak ktoś podskoczy do mojego wyniku, zrobionego na boksie (tak, na tym loojowym boxie co wysadza silniki), to..... .

"Pińcet czterydziści" i dziadek dalej daje radę. trochę wolniej, bo albo przepływa poszła na spacer albo pompa vacum. Nie mam czasu sprawdzić, bo jak staropolskie przysłowie mówi "trza zapier.....lać"- a ja panie władzo lubię za...... lać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co hamownia? heh, chyba nie ma sensu nadal zaśmiecać wątku jeśli pojawiają się takie pytania,

proponuję robić w garażu a potem patrzeć w lusterko jak auto dymi albo turbina overboostuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po co hamownia? heh, chyba nie ma sensu nadal zaśmiecać wątku jeśli pojawiają się takie pytania,

proponuję robić w garażu a potem patrzeć w lusterko jak auto dymi albo turbina overboostuje...

 

A co jak nie dymi i nie overboostuje?

Zaoszczędzona kasa, tylko kolegom nie można się pochwalić. I to chyba jest największy "bul".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po co hamownia? heh, chyba nie ma sensu nadal zaśmiecać wątku jeśli pojawiają się takie pytania,

proponuję robić w garażu a potem patrzeć w lusterko jak auto dymi albo turbina overboostuje...

 

Dymu zero. Czyli mniej niż na seryjnym sofcie, overbosta też zero przez rok czasu. Chyba coś mi w tym garażu i podczas testów drogowych źle zrobili, że nie ma tych objawów o których piszesz. Muszę się udać na reklamacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj kolego a jakiś namiary masz do któryś z tych 3 lokalizacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój box odmówił dalszej współpracy( po około dużej bańce km). zamówiłem kolejnego z aledrogo. jutro zobaczę co się będzie działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Vw.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Dziękujemy za życzenia :)

 

Wczoraj kury tak gadały

nasze jajka oszalały

malowały się w paseczki i w kółeczka i wstążeczki.

Teraz wszystkie krzyczą - hura hura!

Wesołego Alleluja!

Wesołego królika co po stole bryka

spokoju świętego i czasu wolnego

Życia zabawnego w jaja bogatego

i w ogóle wszystkiego kurcze najlepszego!!!

Edytowane przez email78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA. chwalę się.

przygotować wiadro hejtu.

 

IMG-20160426-WA0001.jpg

moja koHANKA.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milusia :) to moja.

 

6Qi6Hjn.jpg?1

zzr1kufry.jpg

Edytowane przez rainman777
Regulamin pkt.4.1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności