Jump to content
michalcz1976

Pogawędki na każdy temat

Recommended Posts

Czy ktoś z lubuskiego wybiera się na zlocik do Spały, może by tak coś wcześniej zorganizować na swoim terenie - przecież lubuskie jest takie piękne.:634:pozdro dla wszystkich.

Edited by Sammy

michalcz1976,tkaliszczak przecież nawet nie zapisaliście się do Spały, więc gdzie chcecie jechać?

Są jeszcze dwa miejsca :)

może na końcu czerwca lub na początku lipca i to faktycznie w okolicy ŁAGOWA

Witam wszystkich!A może tak w Lubniewicach.Wydaje mi się ładniej niż w łagowie!

Hmm Wypadło Mi Małe Przedsięwzięcie I Ewentualnie Jak Komuś Pasuje To Niech Napisze Termin No I Może Choć W Kilka Osób ( Faktycznie W Lubniewicach) By Się Spiknąć ??? Ale Błagam Po 8 Lipca.

jestem za oczywiscie po 6 lipca i najlepiej w ktoras sobote badz niedziele

Jak już coś ustalicie to może się mi się do was wpaść.

Guest malcolm

fajne miejsce do "przetestowania" furki jest w Tomaszowie k. Żagania, teren po byłym lotnisku (oczywiście rosyjskim). W ostatnią niedzielę szaleli oplarze ;-).

ok po 6 lipca ... popilotuje temat, niech ktoś się jeszcze zadeklaruje to faktycznie nad jeziorkiem... grill jakiś itp.

Guest dzidek95

to jak chlopaki cos bedzie w lubuskim :) ja tma jestem za 6 :D tylko gdzie :/

hmm???

Witam

widze że ciężko u was z spotami

od ponad pół roku jeżdze po Żaganiu bo tymczasowo tu pracuje i jakby mi pasowało to moge wpaść

bez urazy....ale jakoś lubuskie miernie i cieniutko wychodzi w świetle pozostałych ugrupowań.

Owszem, można zrobić ZLOT, ale nie uważam aby sens był spotkania się 5 ( pięciu ) pasków czyli ich właścicieli , bo na pifko z kolegami to zawsze można iść ;)

Skoro mamy już zagorzałych do wyrażenia chęci odnośnie "spotkania" to proponuje w ramach "testu" podpiąć nowy temat "chętni do spotkania-zlotu w LUBUSKIm" , ale jakoś czarno to widzę, może dlatego że jest Nas zbyt mało ;)

Zachodniopomorksie też zaczynało od kilku passków, a teraz jak się rozkręciło... :)

czekam na propozycje.. teraz sobota??? natychmiast odpiszę - łagów czy lubniewice- mało czasu piszcie!!!

ja jestem za moge przyjechac gdzie badz wolne mam od soboty od 15 do niedzieli wieczor

pozdrawiam wszystkich vwmaniakow

Mi też passatuje w tym czasie ja też jestem za no i oczywiście narazie jak mam rozumieć jest już albo dopiero dwóch, ale od czegoś trzeba zacząć - potem to się pewnie ludziska podołączaja (???) no i oczywiście w gre wchodzi Łagów

witaj Kolego jaby co to wstępnie można by zawitać do Łagowa.. może do soboty ktoś dołączy mój tel 785 9666 16 plus, napisz mi swój to może się zgadamy.:D pozdrawiam.

Scalone. Używaj opcji "edytuj". Dzięki.

Guest dzidek95

ja chlopaki sie tez dolaczam do wypadu tylko prosze o info gdzie i kiedy

• Create New...

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Terms of Use oraz Privacy Policy