Skocz do zawartości
michalcz1976

Pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

@mlekon - Na pewno błąd 00136, a nie przypadkiem 00135 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Szukam kogoś z Zielonej Góry lub bliskich okolic, kto zakupił passata B8.

Chciałbym się spotkać i porównać szumy, które mają miejsce podczas jazdy.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

526 tkm i padluch się wysr..ł. ale to wina folksdojczów, którzy spie.....li mocowanie pompowstrysków.

nowa głowa i będzie dalej banglać (oby).

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to tak zaraz po dotarciu ? Co raz gorsze auta robią szkopy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I to tak zaraz po dotarciu ? Co raz gorsze auta robią szkopy

tja.

nie dość, że się posypał na drugi dzień po odbiorze od dilera, to jeszcze jakieś lewe oprogramowanie mu wsadzili, bo dyyyyyyymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklamuj ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Reklamuj ��

o to jest myśl. 'byndem' działać. nie może przecież tak być aby 'prawie' nowy padluch sie zepsuł.

kupiłem głowicę po remoncie. wstawiono takie tulejki w miejsce wyrobionych gniazd,nowe zawory,uszczelniacze, spolerowane gniazda zaworów, planowanie- full wypas. mechanik był pozytywnie zaskoczony. muszę dokupić panewki na wałek, bo też sie strasznie szybko zużyły. kupie tylko dolne połówki, bo górne są cacy ;)

w czadek wieczorem mam nadzieje mieć trupa juz pod domem.

edit

pompki tez dałem do sprawdzenia. pomimo niewielkiego przebiegu dalej dawały radę, ale postanowiłem je sprawdzić i wyregulować.

Edytowane przez lysy78_03
coś tam coś tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego nie robi się z miłości do samochodu :) Powodzonka Grzesiu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam mam problem mianowicie Vw Passat B6 problem hamulca ręcznego wyświetla komunikat i problem ze zwolnieniem hamulca jak jest zimno co może być przyczyną ? Raczej elektromagnetyczny nie powinien zamarznac ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje w imieniu lubuszan i również życzę wszystkim zdrowych spokojnych świąt i szczęśliwego Nowego Roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10334358_553976028088258_2668935303740850635_n.jpg?oh=6d5ba2b594ae4771b60475483fecb1ad&oe=56D7EF10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema koledzy ! Słuchajcie mam takie pytanie, niedługo planuje wsadzić wtryski tzw. 216 to swojego AFN'a. I moje pytanie czy ktoś w okolicy Zielonej Góry, Nowej Soli, Szprotawy itp. jest w stanie wgrać mi mape pod te wtryski tak na mniej więcej 140km?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zielonej gorze zobacz: 1. jak sie z korzuchowskiej skreca w lewo na WORD i jest po 40 mtrach odbicie w prawo w mala uliczke, jest gosciu, ktory zajmuje sie tuningiem aut, 2. brum auto, jak jedziesz od strony elektrocieplowni w stone Mcdonald, zaraz za starym przejazdem koleowym, kolo nowej galerii w prawo i 50m, serwis tylko VAG i goscie bardzo organieci w temacie, 3. kolo orlenu przy uniwerku niedaleko restauracji figaro jest jakis gosciu ktory siedzi gleboko w tdi, niestety nr tel nie mam, ale te 3 lokalizacje w z.g sa najbardziej polecane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego, nie rób żadnej mapy bez hamowni,

kierunek to wrtyski -> hamowanie -> mapa -> hamowanie,

są z 4 porządne lokalizacje w PL, resztę odpuść, żaden heniu w garażu porządnie tego nie zrobi,

zresztą zadzwoń do rogala, tune force, ecu project i powiedz jaki masz plan...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności