Skocz do zawartości
piotrwrc

Czy warto kupic sprezyny Kager

Rekomendowane odpowiedzi

j.w.

mam mozliwosc kupienia takich sprezynek oczywiscie nowe.

jezeli odradzacie to podajcie producentow ktorzy oferuja dobre produkty

 

pozdrawiam

 

dodam ze silnik 1,8 wersja kombi

 

Edytuj posty- nie klep jednego pod drugim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem bo nie miałem innego wyjścia, w sobotnie przedpołudnie zabrałem sie za wymianę amorów z tyłu, p rozbebeszeniu okazao się że sprężyny oryginalne są popękane, i o tej porze miałem jeden sklep właśnie z częściami kager, rad niewola zakupiłem, założyłem, dwa lata jeżdźę i jest ok (tzn. ok, jeśli nie liczyć tego że raz jeszcze rozbierałem aby założyć wąż na górne zwoje jak w oryginale ale tego nie mają żadne sprężyny nieoryginalne więc niczym się tu kager od innych producentów nie różni), po dwóch latach może nieco obniyło się zawieszenie w stosunku do nowych sprężyn po założeniu, ale u muszę sprawiedliwie dodać że niemało już one widziały, zarówno w bagażniku jak i na przyczepkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
j.w.

mam mozliwosc kupienia takich sprezynek oczywiscie nowe.

jezeli odradzacie to podajcie producentow ktorzy oferuja dobre produkty

 

pozdrawiam

 

dodam ze silnik 1,8 wersja kombi

 

Posty umieszczaj w odpowiednim dziale i je edytuj - nie klep jednego pod drugim.

Przenoszę do B5

 

Niedawno w pewnej gazecie (tygodnik) motoryzacyjnej przeczytałem, że nie warto kupować części i olejów sygnowanych marką Kager; moje zdanie- tylko sprawdzone, znane marki ( Sachs , Bilstein , Koni).;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel

Trzymaj sie z dala od elementów zawieszenie Kager,jak chcesz zyc oczywiscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile kosztuje KAGER ale komplet springow EIBACHa kosztuje 700zl z przesylka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety kager to nie jest dobra firma, pakują niskiej jakości części, najczęściej produkcji azjatyckiej w swoje pudełka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety kager to nie jest dobra firma, pakują niskiej jakości części, najczęściej produkcji azjatyckiej w swoje pudełka

 

Ja wiem, że np. akumulatory Kager to akumulatory Boscha i wiele innych ich produktów to też produkty renomowanych marek. Nie wiem jak z elementami zawieszenia ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności