Skocz do zawartości
rysio

Żarniki xenonowe - firmy, jasności

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężka sprawa z tym zderzakiem? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę roboty jest, dłubaninki takiej, ale zasadniczo prosta sprawa, tu masz filmik z którym ja pierwszy raz ściągałem zderzak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Odgrzeję temat.

Posiadam B5 FL 3BG trochę przeczytałem ten temat i jestem bardziej za tymi żarnikami Philipsa D2S 4300k tylko ta cena za sztukę :/ ale moje pytanie jest inne czy ktoś jednak przerabiał tańszą wersję?, czyli:

http://allegro.pl/zestaw-hid-h7-4300k-xenon-ksenony-6000lm-35w-i5089441673.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykły chiński HID, nawet nie próbował bym tego porównywać do philipsa, czy to pod względem jakości czy też żywotności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj sobie spokoj z hidami , nie warte pieniedzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiej konkretnej odpowiedzi właśnie oczekiwałem na w/w zestaw :) ok dzięki za odpowiedź pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

 

Odgrzeję temat.

Posiadam B5 FL 3BG trochę przeczytałem ten temat i jestem bardziej za tymi żarnikami Philipsa D2S 4300k tylko ta cena za sztukę :/ ale moje pytanie jest inne czy ktoś jednak przerabiał tańszą wersję?, czyli:

http://allegro.pl/zestaw-hid-h7-4300k-xenon-ksenony-6000lm-35w-i5089441673.html

 

osobiście mi padł jeden xenon i kupiłem

 

http://allegro.pl/d2s-4300-8000-k-precision-mega-jakosc-cena-za-kpl-i5987458122.html

 

od tego gościa z gwarancją na 2 lata... niczym się nie różnią od starych ... kolega kupił takie same do bmw i też żyją pozdraiwam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

W zeszłym roku zmuszony byłem wymienić oba żarniki.

Wybór padł na żarniki firmy Osram - Takie były w aucie oryginalnie.

 

OSRAM D2S XENARC 4800K

http://www.hurt.com.pl/osram-d2s-xenarc-66240,p13051.html?start=porownywarka;gmc;13051&gclid=CMSipeKVossCFUXbcgod5BcHgw

 

Emitują ładne białe światło.

Uwaga! Nowy żarnik ksenonowy uzyskuje zadaną barwę świecenia, po 100-150 godzinach używania.

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena normalna, możesz brać.

Miałem osram teraz są philipsa i mam wrażenie że chyba lepiej świecą ale może to być tylko złudzenie wypalonych tamtych.....w nocy jak walnę długimi to widzę nawet wróble ma drzewie :hurra

 

p.s

Zawsze wymieniaj parę.

Edytowane przez marecki3575

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalna cena za ten żarnik to 200zł brutto, sprawdź go dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem Marcin że to jest normalna cena za podróbkę ale aktualnie mam założone Philipsy też kupione po ok. 100zł i świecą już 5 lat i 100tys. km. Wymieniam bo prawy świeci już na różowo a lewy zaczyna powoli różowieć ale nadal świecą. Nawet jeśli kupiłem wtedy podróbki to były warte zakupu :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem Marcin że to jest normalna cena za podróbkę ale aktualnie mam założone Philipsy też kupione po ok. 100zł i świecą już 5 lat i 100tys. km. Wymieniam bo prawy świeci już na różowo a lewy zaczyna powoli różowieć ale nadal świecą. Nawet jeśli kupiłem wtedy podróbki to były warte zakupu :dobrze

U mnie dokładnie to samo i oba świecą jeszcze idealnie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności