Patryk_ Zgłoś #181 Napisano 23 Maja 2012 Pomierz dokładnie jakie napięcia wyskakują podczas włączania różnych opcji w lampach.Byćmoże rzeczywiście masa jest "słaba" bo wsio na to wskazuje.Do LED"ów wiele prądu nie trzeba więc będą migały. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Scorpion Zgłoś #182 Napisano 16 Kwietnia 2014 co prawda sedan ale znalazłem teraz lampy pełne led - tylko ich wygląd http://www.aliexpress.com/store/product/Refires-B5-Passat-Rear-Light-Full-Led-Rear-Light-Car-Part-Backup-Lamp-Tail-Light/519136_797719307.html Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
riccardoa Zgłoś #183 Napisano 16 Kwietnia 2014 co prawda sedan ale znalazłem teraz lampy pełne led - tylko ich wygląd http://www.aliexpress.com/store/product/Refires-B5-Passat-Rear-Light-Full-Led-Rear-Light-Car-Part-Backup-Lamp-Tail-Light/519136_797719307.html China całą gębą. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
vatos Zgłoś #184 Napisano 18 Kwietnia 2014 (edytowane) Witam mam pytanie czytam wątek i spodobały mi się takie lampy:http://www.bks-tuning.com/epages/17141421.sf/en_US/?ObjectPath=/Shops/17141421/Products/VWPAL013/SubProducts/VWPAL013-001 (gusta, guściki ;]) pytanie takie czy istnieją tak ciemne lampy, ale niemalowane, bo wyczytałem tutaj, że potem kłopoty z wypłata odszkodowania itp. Jeżeli ktoś ma jakieś info czy linki prosiłbym o podanie dzięki bardzo ;] Edytowane 18 Kwietnia 2014 przez vatos Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
19damian10 Zgłoś #185 Napisano 26 Kwietnia 2014 A co powiecie o tych lampach ?? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
riccardoa Zgłoś #186 Napisano 26 Kwietnia 2014 A co powiecie o tych lampach ?? Moim zdaniem kiczowato wykonane. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
WojtasTDI Zgłoś #187 Napisano 22 Listopada 2014 (edytowane) Jako że do Passata w Sedanie nie ma fajnych lamp to postanowiłem zrobić coś z Ori lampami. Zamówiłem folię koloru czerwonego i czarnego. Czerwona poszła na wsteczny a czarną okleiłem lampę do połowy tak jak to jest w B5 kombi wersji USA. Efekt fajny , nawet nie myślałem że tak dobrze może to wyglądać na sedanie Fotki dodam jak dorwę aparat , ale nawet w necie nie widziałem B5 sedana z tak zrobionymi lampami. P.S Tak wyglądają USA z kombi lampki tylne: I tak właśnie teraz wyglądają moje do sedana. Pozdr Edytowane 22 Listopada 2014 przez WojtasTDI Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
marcin_pesel Zgłoś #188 Napisano 22 Listopada 2014 Fotki dodam jak dorwę aparat poka poka Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
WojtasTDI Zgłoś #189 Napisano 24 Listopada 2014 poka poka Dzisiaj udało się pstryknąć fotki Na przodzie są czarne Depo na wzór ori xenonu. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
JakiCMG Zgłoś #190 Napisano 24 Listopada 2014 no przyznaje fajnie wyszły Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
WojtasTDI Zgłoś #191 Napisano 24 Listopada 2014 no przyznaje fajnie wyszły Na necie nie wiedziałem jeszcze takich żeby ktoś miał w sedanie Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
marcin_pesel Zgłoś #192 Napisano 24 Listopada 2014 no ciekawa opcja wyszła, złego słowa nie mozna powiedzieć Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
bartosz89 Zgłoś #193 Napisano 24 Listopada 2014 fantastycznie to wygląda czy wiecie kto, albo gdzie może dokonać takiej modyfikacji lamp jak w tym filmie? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Przemek-83 Zgłoś #194 Napisano 1 Grudnia 2014 Na necie nie wiedziałem jeszcze takich żeby ktoś miał w sedanie Bo mało kto się zdecyduje na taki syf. Dla mnie to caliebra stajl modny dekade temu. O zgodności z przepisami szkoda dyskutować. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
WojtasTDI Zgłoś #195 Napisano 2 Grudnia 2014 O zgodności z przepisami szkoda dyskutować. A co tu takiego niezgodnego? Wszystko jest widoczne i świeci tak jak ma świecić. Nie jest to pierwszy samochód w którym lampy są oklejone i jakoś nie miałem z tym nigdy problemu przy kontrolach czy na przeglądzie. Bo mało kto się zdecyduje na taki syf.Dla mnie to caliebra stajl modny dekade temu. Jeżeli to dla Ciebie wieje syfem wiejskim tuningiem i calibrą no to nie pozostaje mi nic innego jak pogratulować Ci gustu i szczerze współczuć . Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Marek_r23 Zgłoś #196 Napisano 3 Grudnia 2014 Dzisiaj udało się pstryknąć fotki Fajnie to wyglada , pokaz jeszcze przód Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
bandzor Zgłoś #197 Napisano 13 Grudnia 2014 fantastycznie to wygląda czy wiecie kto, albo gdzie może dokonać takiej modyfikacji lamp jak w tym filmie? Koledzy gdzie dostane takie lampy? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
WojtasTDI Zgłoś #198 Napisano 13 Grudnia 2014 Koledzy gdzie dostane takie lampy? Przecież to ori lampy tylko ktoś zamiast żarówek zwykłych , zamontował ledy.... Jak samemu nie zrobisz to nie kupisz nigdzie... Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
bandzor Zgłoś #199 Napisano 13 Grudnia 2014 To wyglada jak by taśmy led w środku... Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
burn Zgłoś #200 Napisano 23 Marca 2015 Mam takie lampy tył - ideał stan, chętnie się zamienie na jakiś inny wzór. Trójmiasto Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach