Skocz do zawartości
Gość PLZ

Passat B5, głośniki

Rekomendowane odpowiedzi

allegro wiec jakie te głosniki?

 

Helix B 62C, Excursion SX 6C, u-dimenion el Comp 6, Morel Maximo 6.2, Hertz DSK 165.3, FOCAL AUDITOR R-165S2, DLS K6.2.

Wszystkie zagrają dobrze pod warunkiem że dobrze przygotujesz drzwi i dasz je pod przyzwoity wzmacniacz.

 

Dałeś 600zł za blaupunkta? Jeśli to seria Velocity to jeszcze zrozumiem. Ale jak to jakiś zwykły blau, to zostałeś zrobiony w chu* butelkę. Za 600zł jest naprawdę dużo bardzo dobrych wzmacniaczy. Co to za model dokładnie bo naklejki 1200wat nic mi nie mówią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zwracam się z prośbą o dobór wzmacniacza do morel maximo 6.2 pod radio alpine ute72bt, może być uzywany. chyba ze niewiele droższy będzie nowy ;) coś w granicach 300-400 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie te głośniki są zasilane z sony xm6020,wydaje mi się że to dobre połączenie.

W tej kasie im kupisz i na kable zostanie

Edytowane przez marcin_pesel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup Sobie Sony XM-4040. Fajnie 4 kanaly , mozesz maximo w 2 mostki zapiac i bedziesz bardzo zadowolony .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kup Sobie Sony XM-4040. Fajnie 4 kanaly , mozesz maximo w 2 mostki zapiac i bedziesz bardzo zadowolony .

 

a czy ten wzmacniacz poradzi sobie z tymi morelami + 200w sub? (ewentualnie w przyszłości)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie bo stare nagłośnienie oryginalne już nie gra prawie i bym wymienił, Tu moje pytanie do kogoś kto zna się na rzeczy i może sprzedaje, jak to zrobić żeby grało ładnie w przyszłości może zakupię jakąś skrzynie do bagażnika. b5 fl kombi. trzeba wymieniać radio ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy jaki masz budżet i czego oczekujesz. Czy głośniki będą pod wzmakiem czy tylko sub. Generalnie jak poczytasz kilka stron wstecz to znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy ten wzmacniacz poradzi sobie z tymi morelami + 200w sub? (ewentualnie w przyszłości)

 

ewentualnie kiedyś sobie z tak owym subem poradzi , o ile będziesz miał radio ze zwrotnicą bo wzmak nie ma filtrów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. A jaki kupić kabel rca 5m , jakie firmy polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup Sobie Kabelek Holywood'a , a ilu Kanałowy Ci potrzebny ? bo ja mam bardzo dobry Kabalek Eagle'a z tym ze 2 kanałowy i chętnie odsprzedam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kup Sobie Kabelek Holywood'a , a ilu Kanałowy Ci potrzebny ? bo ja mam bardzo dobry Kabalek Eagle'a z tym ze 2 kanałowy i chętnie odsprzedam

 

Jeżeli zdecyduje sięna tego sony 4040 to bedzie mi potrzeba 4ch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli zdecyduje sięna tego sony 4040 to bedzie mi potrzeba 4ch.

 

to kup sobie nowe Holywood'a a najlepiej cały zestaw sobie kabli kup jeżeli zasilania nie masz , ta 4040 to fajny wzmak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie pytanie czy takie głośniki http://www.agito.pl/glosnik-samochodowy-alpine-sxe-1025s/pd/EC2LMBBBM/ mogę po prostu zamówić i wymienić z tyłu/przodu ? czy muszę coś jeszcze dokupić do nich. mam oryginalne radio i głośniki aktualnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
takie pytanie czy takie głośniki http://www.agito.pl/glosnik-samochodowy-alpine-sxe-1025s/pd/EC2LMBBBM/ mogę po prostu zamówić i wymienić z tyłu/przodu ? czy muszę coś jeszcze dokupić do nich. mam oryginalne radio i głośniki aktualnie ?

 

nie jestem specjalistą ale poczytałem trochę forum (tobie też radzę) pod same radio nie kupisz nic lepszego jak ori głośniki więc polataj po szrotach i kup sobie za kilkanaście zł w dobrym stanie używki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie chcesz je zamontować?? w drzwi?? jak ktoś lubi wokal na wysokości kolan to oczywiście - tylko potrzebujesz dystans redukcyjny bo masz 165mm a te są 100mm

 

(jak masz sprawne fabryczne to zostaw je w spokoju - a kasę przepij - będzie więcej frajdy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z oryginalnych tylko jeden gra a 3 padły więc chce jakoś do 200zł wymienić żeby grało jakoś równo :)

 

 

nie jestem specjalistą ale poczytałem trochę forum (tobie też radzę) pod same radio nie kupisz nic lepszego jak ori głośniki więc polataj po szrotach i kup sobie za kilkanaście zł w dobrym stanie używki.

 

pewnie tak będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak lubisz sobie pogarszać dźwięk to kup to badziewie. O tym że to współosiówka to tam nic w porównaniu z tym że chcesz zastąpić głośniki średnicy 165mm głośnikami 100mm. A potem się ludzie dziwią dlaczego gra gorzej. Lepiej kup fabryczne, będziesz miał mniej problemów z montażem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak lubisz sobie pogarszać dźwięk to kup to badziewie. O tym że to współosiówka to tam nic w porównaniu z tym że chcesz zastąpić głośniki średnicy 165mm głośnikami 100mm. A potem się ludzie dziwią dlaczego gra gorzej. Lepiej kup fabryczne, będziesz miał mniej problemów z montażem.

 

zawsze może kupić boomboxa i zapas baterii do tego :) najmniej pracy przy monatażu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast baterii lepiej przetwornice założyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo postawić zestaw logitecha z-5500 :D widziałem kiedyś w golfie 2 ciekawie prezentowały się satelitki na tylnej półce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności