Skocz do zawartości
Charakterek

Mała rzecz a cieszy III

Rekomendowane odpowiedzi

No to upiększania gabloty etap następny. Tym razem to jeszcze nie koniec, to zostanie przerobione delikatnie, tak, by było w pełni funkcjonalne. Teraz ładnie wygląda, choć i świeci o niebo lepiej. Posiadacze halogenów w B5 wiedzą, jak nędzne one niestety są. A jeszcze jak ktoś ma xenony, to już koszmar nieeziemski:

 

01cz9.th.jpg

 

No to pomyślałem i mam. Dziś także dane mi było przetestować je we mgle. No cóż - wrażenia nieziemskie - w zasadzie można zapomnieć o światłach mijania we mgle - jedzie się przecudnie! No i wygląd - całkiem przyjemny!

 

02my0.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Char to napisz co zrobiłeś bo można się domyślać na kilka różnych sposobów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę, jak to poprawię tak, by działało jak się należy, bo tera to prowizorka i wolna amerykanka. Jak będzie naprawdę ciepło, to rozbiorę to i napiszę co i jak - obiecuję! Ale ogólnie, to wstawiłem HID do przeciwmgłowych - i od razu się jakoś jaśniej zrobiło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie myślałem,że albo HID albo halogeny hella micro lub jakieś żarówki,ogólnie wygląd ok,kiedyś też myślałem ale tak rzadko używam halogenów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hallo hallo Charakterek ?? Jak tam wygląda sprawa halogenów :) Miałeś napisać co i jak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

efekt ładny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo ladnie to wyglada... sam mialem wstawiac jakis czas temu ale tak malo sie jezdzi na halogenach ze wstawiam tylko do dlugich a do halegonów chyba zbedny zabiaeg tym bardziej ze raczej u nas nie ma kiedy tego wlanczac

Edytowane przez MAPET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...o to moja skromna wersja LED FOG LIGHTS. Cieszy oko wiec mysle ze jest wporzadku ;) Troche kiepskie fotki.

DSC01669.jpg

DSC01672.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokaz jak to wyglada w dzien bo nie chce stwierdzic bezpodstawnie czym mi to zajezdza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ogólnie wygląd ok,kiedyś też myślałem ale tak rzadko używam halogenów.

 

to bys jezdzil na halogenach, nie wazne czy mgla czy nie, kazdy by ci mrygal z naprzeciwka a ty bys sie cieszyl - ale mam fajne auto bo mi mrygaja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to bys jezdzil na halogenach, nie wazne czy mgla czy nie, kazdy by ci mrygal z naprzeciwka a ty bys sie cieszyl - ale mam fajne auto bo mi mrygaja ;)

za dużo mam pkt karnych żeby się w ten sposób lansować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...z perspektywy dnia...chyba kichy dla passka nie narobilem.

IMG_2465.jpg

IMG_2466.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mieszane odczucia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podepne się pod temat. moze ktoś mi podać średnice otworu na halogeny w kratce (b5fl)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podoba. Właśnie akurat w passacie krawędź świateł i krawędź tych światel można ułozyć w jedną pionową linię. super. Widziałem to w starej Audi A6 i juz kiepsko wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podepne się pod temat. moze ktoś mi podać średnice otworu na halogeny w kratce (b5fl)?

 

Otwór jest owalny, ale patrząc na wprost widzimy kółko co ma srednicę 65mm. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i o taką odpowiedź mi chodziło, dzięki serdeczne. ;) teraz tylko trzeba znaleźć jakieś płaskie halogeny mające średnice 65mm ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba kichy dla passka nie narobilem.

 

szczerze to tez mam mieszane uczucia i jak bym czegos takiego u siebie nie zalozyl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech ktos lampu rozbierze i w odblask wsadzi LEDy tak jak ma to Audi, a nie taka kaszana ...... wtedy uchyle czoła, bo ja siedze nad swoimi lampami po 1min tyg, z braku czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie :) jak bym nie mial bizenka to bym juz dlubal :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności