Skocz do zawartości
Gość marekendriu

Lusterka z kierunkowskazami!

Rekomendowane odpowiedzi

kolego widziałem ten wątek i nie raz go przeczytałem ale nie znalazłem w nim odpowiedzi na moje pytania chyba, że Ty je znalazłeś jeśli tak mógłbyś mi ich udzielić???.

Edytowane przez rutek21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z naszych kolegów podesłał mi taki opis, dzięki mu wielkie za to. Tylko, że za wiele nie zrozumiałem z niego

 

PIN Kolor Funkcja

1 BRN/RED Fold motor +

2 RED/BLK Fold motor -

3 BRN/VIO Limit sw

4 BRN 12V masa -

5 WHT Heater podgzewanie +

6 GRY Adj. Motor +

7 VIO Adj. Motor +

8 GRY/VIO Motors COM (-)

9

10

11

12

 

pisze kolejną odpowiedź ponieważ nie mogłem zedytować poprzedniej odpowiedzi uprzedzając odpowiedzi, że należy edytować a nie pisać pod spodem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jakby zrobił coś takieg Lusterka z Golfa V a mocowanie lusterek z passata b5 z przed liftu. Da się coś takiego skompletować Bo pewnie kształt lusterek i mocowanie do korpusu jest takie samo (Jak w passacie B5 B5FL z kierunkami i SuperBie) czy inne. Oriętuje sie ktoś jak to jest????
Same lusterka od Golfa V bez tych trójkątów mocujących do drzwi (bo wiadomo, że nie pasują) I do tych samych lusterek przełożyć np trójkąty od lusterek z Passata b5 z przed liftu

oto mi sie rozchodzi czy będzie pasować mocowanie lusterka z Golfa V do trójkąta z Passata B5

1. Gdzies na forum było że stelaż z 3BG nie pasuje do trojkąta z 3B.

2. Stelaż z Golfa V nie pasuje do trójkąta z 3BG (sam sprawdzałem).

 

Więc jeśli ktoś chce lusterka z kierunkowskazami to musi kupić kompletne lusterko, ewentualnie z Golfa V pasuje silniczek, kierunkowskaz i obudowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrafi mi ktoś odpowiedzieć czy w moich silniczkach jest ten moduł co odpowiada za składanie lusterek???

Numer katalogowy 3B4 837 751 GD silniczek od strony kierowcy lewe przednie drzwi.

Czy da to się tak stwierdzić jak nie to będę musiał boczek ściągnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Koledzy potrzebuje pomocy. Mam niedzialajacy kierunkowskaz w lusterku (pekl plastikowy klosz i nabralo sie tam sporo brudu i pewnie wilgoci tez ) Na allegro sa dostepne takie kierunki.

http://moto.allegro.pl/passat-b5-fl-b6-kierunek-migacz-w-lusterko-prawy-i1623462147.html

Jak wymontowac kierunkowskaz z lusterka (trzyma sie na zatrzaskach czy srubach)? czy musze odkrecac cale lusterko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dariush chyba że jak juz kierunki wymieniasz, to może chcesz w pelnym ledzie? Nie swiecace tylko po rogach, ale cala powierzchnia. Mam jeszcze takie na sprzedaz. Link pod postem...

A wymiana w B6 i B5FL jest identyczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a lusterka od B6 lub od Skody Superb pasują do Passata B5 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie a lusterka od B6 lub od Skody Superb pasują do Passata B5 ??
od superba chyba pasuje ale od B6 na pewno nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie a lusterka od B6

 

Po przeróbkach podejdą. Na pewno musiałbyś zmienić podstawę lusterka bo jest inna niż w 3BG, obudowa jest taka sama. Nie wiem jak jest z kostkami, czy będą pasować czy jednak będzie trzeba je przerabiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat: Napisał maciek.wroc

Panowie a lusterka od B6

 

Po przeróbkach podejdą. Na pewno musiałbyś zmienić podstawę lusterka bo jest inna niż w 3BG, obudowa jest taka sama. Nie wiem jak jest z kostkami, czy będą pasować czy jednak będzie trzeba je przerabiać.

Jesteś pewny...?

Podstawa (trójkąt, stelaż) na pewno jest inny, obudowa może i wejdzie ale nie jest taka sama, kostki... wystarczy zobaczyć pierwszą aukcje na znanym portalu i z daleka widać że kostki są zupełnie inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeżeli dobrze zrozumiałem żeby zamienić zwykłe lusterka na te z kierunkowskazami (zwykłe, bez pamieci i elektrycznego składania) należy: 1. Zdemontować stare lustra i w ich miejsce zamontować nowe. 2. Podłączyć przewód z różowej kostki, tej od kierunkowskazów (gdzieś na forum było zdjęcie) do kostki od lusterek (w miejsce gdzie jest przewód od kierunków w lusterkach). W związku z tym jedno pytanie: Czy kostki w drzwiach i kierunkowskazach do siebie pasują, tzn. wystarczy dołożyć jeden pin (od kierunków) i wszystko będzie działało (podgrzewanie i sterowanie) czy też trzeba wypinać piny i mieszać z przewodami. Sorry za pytanko ale naczytałem się trochę o temacie i ilu odpowiadających tyle odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpinasz tylko ten jeden przewód, konkretnie jest to "+" od kierunku. Kostki pasują, nic nie trzeba przepinać - sterowanie, podgrzewanie i kierunek będą działać. Jednakże elektrycznie składane lusterka nie będą się składać, no chyba że masz sterownik(moduł) do nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kostki w drzwiach i kierunkowskazach do siebie pasują, tzn. wystarczy dołożyć jeden pin (od kierunków) i wszystko będzie działało (podgrzewanie i sterowanie)

dokładnie tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zaśmiecac forum wiec pisze w tym watku.

Ile kosztuja ori lusterka z kierunkami do 3BG?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zy warto kupić takie lusterka

Nie kupuj tych zamienników. Są bardzo wadliwe. W czasie jazdy potrafi szkło drżeć i obraz jest zniekształcony. Kup oryginalne do malowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie kupuj tych zamienników. Są bardzo wadliwe. W czasie jazdy potrafi szkło drżeć i obraz jest zniekształcony. Kup oryginalne do malowania.
Do tego maty grzewcze w zamiennikach działają "wolniej".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności