Skocz do zawartości
maciek wiórek

osłona maski ze skóry

Rekomendowane odpowiedzi

moi drodzy

co o tym myslicie w passacie b3.bardzo mi sie to podoba i napiszcie co wy o tym sadzicie albo moze ktos juz to ma w swoim pasku

http://moto.allegro.pl/item354503384_oslona_na_maske_bra_nc_tuning.html

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to szpetna tandeta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moi drodzy

co o tym myslicie w passacie b3.bardzo mi sie to podoba i napiszcie co wy o tym sadzicie albo moze ktos juz to ma w swoim pasku

popatrz sobie na autko usera rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie rowniez jest to zbedny wydatek ktory tylko psuje wyglad auta poza tym to co tu pokazales to sztuczna skora wiec juz calkowicie do bani pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U naszych wschodnich sasiadów (UA) popularne są takie osłony, tyle że nie skórzane a plastikowe. Plastik podobny jak owiewki HEKO. Mi osobiście się takie elementy nie podobają, ale są raczej praktyczne. Więc jakbym miał wybierać to wybrałbym plastikowe a nie pseudo-skórzane.

Np. Takie: http://www.heko.pl/index.php?opt=szukaj&szukajgrupa=5&szukajmarka=50&szukajkod=

 

Pozdrawiam, Sławek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość brzesiu

Skoro sie to tobie podoba to zakładaj toc to twoja fura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy na jakim autku. Na wózku Kolegi Miłosza podoba mi się, ale jakoś na czarnym moim pasku sobie tego nie wyobrażam... choć kiedyś chciałem takie coś kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi bra sie podoba na czerwonym aucie i jak patrzę na B4-kę Miłosza to się w tym utwierdzam. Zanim jednak kupię to muszę to mieć w ręku bo ta sztuczna skóra mało mnie przekonuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie to powinna być raczej zakładana na pory roku gdzie piachem sypie by osłonić przód przed nim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wg mnie to powinna być raczej zakładana na pory roku gdzie piachem sypie by osłonić przód przed nim...

 

wlasnie wrecz przeciwnie. zakladac ja mozna tylko w suche dni. zaloz podczas sypania piaskiem, to bedzie grafiti na masce.

 

mi tam osobiscie sie bardzo podoba.

 

dla porownania :

na moim samochodzie

http://picasaweb.google.com/PassatB4Afn/Passat

 

i na chwile dziadek sobie przymierzyl do swojego Passata .

97123968jz8.th.jpg

 

kwestia gustu, tak jakby ktos pytal o grill bez znaczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dla mnie rowniez jest to zbedny wydatek ktory tylko psuje wyglad auta poza tym to co tu pokazales to sztuczna skora wiec juz calkowicie do bani pozdrawiam

1. Kwestia gustu , a o tym się nie dyskutuje :D

2. Kupujemy osłonę na maskę a nie BUTY

Skoro sie to tobie podoba to zakładaj toc to twoja fura.

Meritum Sprawy :super: krótko zwięźle i na temat

Zależy na jakim autku. Na wózku Kolegi Miłosza podoba mi się, ale jakoś na czarnym moim pasku sobie tego nie wyobrażam... choć kiedyś chciałem takie coś kupić.

patrząc na furkę kolegi peter87 mi wpada w oko i muszę przyznać , że do ciemnego pasuje milusio

wlasnie wrecz przeciwnie. zakladac ja mozna tylko w suche dni. zaloz podczas sypania piaskiem, to bedzie grafiti na masce.

Ja śmigam nonstop z osłonką tragedii nie ma , z doświadczenia trochę trzeba udoskonalić peter87 i maciek wie o czym mówię i krzywda się nie dzieje.

 

Pozdrawiam Miłosz :provw:

P.S. Peter87 trochę cię poniosło z tą kanapką przy 180km/h , ale ta 4ro nożna niunka mistrzostwo świata TWOJA ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Ja śmigam nonstop z osłonką tragedii nie ma , z doświadczenia trochę trzeba udoskonalić peter87 i maciek wie o czym mówię i krzywda się nie dzieje.

 

 

 

 

moja juz poleciala do krawca na podszycie czyms miekkim

P.S. Peter87 trochę cię poniosło z tą kanapką przy 180km/h , ale ta 4ro nożna niunka mistrzostwo świata TWOJA ??

 

 

z gorki pewnie bylo i z pedalem w podlodze :P psinka cioci, wilczek dlugowlosy, jak cos to mam cala sesje na prv:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rainman777 a gdzie swoja kupiles.w polsce cfzy z niemiec przyslali.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

caly cza sie zastanawiam czy zakupic ta skore.mam ciemnego paska i wydajme mi sie ze by fajnie wygladal.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to w końcu BRA do czego służy czy to ozdóbko bo się nie mogę dowiedzieć ??? ;p pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Camell990
to w końcu BRA do czego służy czy to ozdóbko bo się nie mogę dowiedzieć ??? ;p pozdro

 

Jeżeli chcesz w jakiś sposób zmienić wygląd fury to kupujesz sobie tą BRE

Zyskujesz na wyglądzie (nie zawsze chyba) i do tego nie besz miał tak maski od kamieni poobijanej;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chcesz w jakiś sposób zmienić wygląd fury to kupujesz sobie tą BRE

Zyskujesz na wyglądzie (nie zawsze chyba) i do tego nie besz miał tak maski od kamieni poobijanej;)

 

Na taką odpowiedź czekałem krótko zwięźle i na temat. Dziękówka ja i tak tego nie założę bo mi to się nie podoba a znajomy ma na golfie 3 BRE i ci powiem on ma bardzo zadbany egzemplarz i u niego to ładnie wygląda ale u mnie to by tylko szpeciło bo nie mam nic z Tuningu na moim Passiu i wolę Car Audio skompletować do końca lub silnik wzmocnić może polerka na wiosnę. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam skolei calkiem powaznie mysle nad Brą :)+ grill takze w skai :) wiadomo kazdy ma inna koncepcje na autko :) mi sie akurat podoba Cult Style,German Style itp.. :) sadze ze z lampkami in pro i obnizonym grilem od gory aby nachodzil na lampy bardziej (nie bad look ! ) bedzie sie prezentowalo w miare :) jak juz zrobie to to na pewno fotki dodam :) Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to w końcu BRA do czego służy czy to ozdóbko bo się nie mogę dowiedzieć ??? ;p pozdro

 

 

Zobrazuję Ci :paker:beach:

 

brauj.jpg

 

:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności