Skocz do zawartości
Gość mno

Ile kilometrów przejedziesz na baku?

Rekomendowane odpowiedzi

wystarczy poszukać w tym temacie bo nie tylko tutaj jest B5 ale i inne passaty

niedawno przeglądałem ostatnie chyba 200 wpisów, to prócz B5'ek były dwie sztuki B6 i jeden Superb, także nie wiem gdzie te Be'Szóstki są w tym temacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niedawno przeglądałem ostatnie chyba 200 wpisów, to prócz B5'ek były dwie sztuki B6 i jeden Superb, także nie wiem gdzie te Be'Szóstki są w tym temacie
bo to było jeszcze wcześniej :P bo są tu jeszcze wpisy z B3 i B4 :D a wracając do B6 to tutaj jest temat o spalaniu w B6 http://forum.vw-passat.pl/threads/28483-Spalanie-TDI-w-B6 tylko jest jeden minus bo jest zamknięty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od ostatniego tankowania przejechałem 1130 km. Rezerwa przy 1115 km. Zalane 56l.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój wynik mieszany, miasto trasa 1000km na baku ; p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakies 800-900km zrobie ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój rekord na gazie 716 km jazda emeryt style . A tak średnio około 660 km na samym gazie oczywiście .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na gaz to super zasięg. Pewnie wozisz tam bojler z tyłu:) 716.0km 61.50l, zuzycie 8.59 - przyzwoicie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój rekord na gazie 716 km jazda emeryt style . A tak średnio około 660 km na samym gazie oczywiście .

 

To co ty za beczkę masz w bagażniku? 80 litrów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

67 litrów w kole wchodzi ok 62-63 litry wlew gazu oczywiście przy wlewie paliwa pod klapką :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to musiałeś ponizej 100 jechać, ze ci spalił mniej niż 9 litrów :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
67 litrów w kole wchodzi ok 62-63 litry wlew gazu oczywiście przy wlewie paliwa pod klapką

 

mistrzostwo, mi ten sam zbiornik starcza na ok 450 max - miasto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mistrzostwo, mi ten sam zbiornik starcza na ok 450 max - miasto

 

jest miasto i jest miasto .... pełno bajkopisarzy jest co to w wielkich miastach jeżdżą ... i stoją maksymalnie 2 min w korkach na jednych światłach w "mieście" ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mój mieści się od 600km do 650km więcej nie przejechałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem 716 km styl jazdy emerycki poniżej 100km/h , generalnie jeżdżę mało w mieście raczej 80/20 na trasie i dlatego taki wynik. W mieście pewnie by z 12-13 l łykał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

>1450 km, silnik AWX, jazda w trasie zgodnie z przepisami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
>1450 km, silnik AWX, jazda w trasie zgodnie z przepisami

To wychodzi 4.48 l/100 km. To dużo ci pali ja swoim ATJem zrobiłem ostatnio 1700 na zbiorniku :lol3

Pisać to sobie możesz i tak ci nikt w to nie uwierzy.

Edytowane przez lancer83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podważasz mój pomiar? dlaczego? Jechałem oszczędnie, praktycznie całość zrobiona w trasie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podważasz mój pomiar? dlaczego? Jechałem oszczędnie, praktycznie całość zrobiona w trasie...

Napisałem że nikt ci w taki wynik nie uwierzy. A nawet jeśli udało Ci się osiągnąć 4.48 l/100 km to bardzo powolną jazdą, więc rodzi się pytanie po co Ci kolego 171 KM jak to Ciebie wszyscy wyprzedzają ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt, żę wyprzedzają, ale to głównie na pustej prostej. Ostatnio wracalem znad morza i było troche odcinków zatłoczonych z tirami i innymi ciężarówkami, wtedy wyskakiwałem na ogniu i szybkie wyprzedzanie. I tak przez kilkadziesiat km wyprzedziłem kilkadziesiąt samochodów a mnie wyprzedziło max kilka- więc ostatni nie byłem. Średnią prędkość z komputerka na tej trasie 360km mialem 83kmh więc to nie jest zła średnia.

A zacząłem jeździć wolniej po tym jak w 3 dni zainkasowałem 11pkt (w tym 6pkt od Twoich sąsiadów z Wysokiego Mazowiecka). A teraz mi się nawet podoba ecodriving bo mniej stresująca jest jazda. Po każdym tankowaniu już sobie mówię że dosyć tego, a potem znów ecodriving:)

No ale są goście którzy w SuperbII z nowszej generacji silnikami notują spalanie 3,7. Moją skodą to moim zdaniem nie możliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego przy średniej 83 nie widzi mi się spalanie 4,48 ale w kazdym razie zazdroszczę,

Moim paszczakiem ciężko poniżej 6 zejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności