Skocz do zawartości
pobs

UK - Anglia - mechanik samochodowy, usług, MOT i części

Rekomendowane odpowiedzi

Nie daleko mam do jednego z ich warsztatow, bede musial pojechac, dzieki za info, zobaczymy czy tam wiedza co maja robic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam mechanika z poludnia UK (Portsmouth - Brighton) znacie kogos godnego polecenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Southport

Unit8, 127a Shakespeare Street

PR8 5AN Southport

Tel.: 01704534218

mobile:07851428731

 

Polecam, poniewaz tylko u niego naprawiam samochod bo najtaniej a z reszta to moj szwagier :)

 

Zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto poleci jakiegos mechanika w Midlands (Derby Nottingham) ktory sprawdził by mi stan zabieraka oleju. Bo w angielskim warsztacie jak pytalem to nie wiedzieli po co cos rozbierać jak dziala.

Edytowane przez lary_v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto poleci jakiegos mechanika w Midlands (Derby Nottingham) ktory sprawdził by mi stan zabieraka oleju. Bo w angielskim warsztacie jak pytalem to nie wiedzieli po co cos rozbierać jak dziala.

Jak chcesz moge podac Ci nr do mojego mechanika ma garaz w long eaton chyba ze juz sam cos znalazles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Czy ktos zna mechanika lub serwis ktory mialby pojecie o TDI (obecnie AWX). Chodzi mi konkretnie o polnocna Anglie (konkretnie polncny zachod-Newcastle). Moim mechanikiem w Pl byl Banshee wiec ostrzegam, ze poprzeczka zawieszam wysoooko :jasne

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim mechanikiem w Pl byl Banshee wiec ostrzegam, ze poprzeczka zawieszam wysoooko

 

No to zejdź na ziemię w Uk napewno lepszego nie ma...

Bo VW to ciężka do rozgryzienia technologia nikt jej nie zna i nie ma o niej zielonego pojęcia

Tym bardziej AWX czarna magia diagramy potrzebne żeby klocki zmienić HA HA !!

 

Co masz takiego do zrobienia że nie ogarnie tego normalny mechanik który zna na wylot TDI ...? !

Edytowane przez matho78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Czy ktos zna mechanika lub serwis ktory mialby pojecie o TDI (obecnie AWX). Chodzi mi konkretnie o polnocna Anglie (konkretnie polncny zachod-Newcastle). Moim mechanikiem w Pl byl Banshee wiec ostrzegam, ze poprzeczka zawieszam wysoooko

Pozdrawiam

North shields :hmm zdaje sie ze mieszkasz kolego kilka mil odemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem, w piątek pierwsza, okrągła liczba stuknęła

66e52c42157e2ce474237b526f8b8a85.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to zejdź na ziemię w Uk napewno lepszego nie ma...

Bo VW to ciężka do rozgryzienia technologia nikt jej nie zna i nie ma o niej zielonego pojęcia

Tym bardziej AWX czarna magia diagramy potrzebne żeby klocki zmienić HA HA !!

 

Co masz takiego do zrobienia że nie ogarnie tego normalny mechanik który zna na wylot TDI ...? !

Jesli mam byc szczery to obecnie tylko swiece mam do wymiany. Poza przebieraniem przy odpalaniu nic sie nie dzieje a nie mam cisnienia szukanie niczego innego-raczej wole zadbac o to co mam:). Wcale tez nie powiedzialem, ze doktory tutaj sa beznadziejni. Mysle ze proporcje sa podobne jak w Pl. Pozdrawiam:ok

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

North shields :hmm zdaje sie ze mieszkasz kolego kilka mil odemnie.

 

Zgadza sie. Niedaleko Silverlink-a

Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swiece kolego ogarniesz spokojnie sam pod domem przy ostatniej dostęp troszkę gorszy ale do zrobienia jest gdzieś temat na forum o wymianie świec ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Swiece kolego ogarniesz spokojnie sam pod domem przy ostatniej dostęp troszkę gorszy ale do zrobienia jest gdzieś temat na forum o wymianie świec

 

a tego to nigdy nie wiadomo - mozna spokojnie ukręcić świece ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tego to nigdy nie wiadomo - mozna spokojnie ukręcić świece

 

ale mechanik też może ukręcić wszak bedzie robił dokładnie to samo i zazwyczaj przed wymianą mówią jeszcze że jak ukręci się to nie biorą odpowiedzialności za to...

tydzień psikać wd40 i będzie :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Mateusz! Co to za mechanik w Long Eaton? Moglbys napisac o nim pare slow i podeslac na niego namiar? Mozna do niego postawic samochod na zdjagnozowanie usterki, czy raczej tylko na ewentualne wymiany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie kogos z Pd, Pd-Zach, Zach Londyn?? Znow hamulec reczny Passat b6 2.0 FSI... ewentualnie ktos z kabelkiem najpierw zeby sprawdzic ktory to silniczek teraz... ja swojego VAGa zostawilem w Polsce ostatnio ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej Mateusz! Co to za mechanik w Long Eaton? Moglbys napisac o nim pare slow i podeslac na niego namiar? Mozna do niego postawic samochod na zdjagnozowanie usterki, czy raczej tylko na ewentualne wymiany?

 

Poszlo na prv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tymczasem, w piątek pierwsza, okrągła liczba stuknęła

66e52c42157e2ce474237b526f8b8a85.jpg

 

Srednie spalanie 11.0 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od startu.... I w mieście.... Dużo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie duzo . Ja mam B6 2.0 140 bph i nie przekraczam 7.5 tak wiec 11 to dla mnie duzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest 2.0 TFSI 300 KM

W mieście do 12 dochodzi, w trasie spokojnie do 8 zejdzie. Ponad 100% więcej mocy niż Twój za 50% więcej paliwa. Uważam że to niewielki wydatek w stosunku do frajdy z jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności